Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

dar motoreta mea nu are nimik....merge...doar estetic un pic de tot ...nu cum mananca lumea ....cuvant urat :scratch:

Sa ne unim fortele si sa bem de suparare ca lumea e rau :)

 

da, ramane sa ne auzim la telefon, datoria ma cheama

bahtalo :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Vremea se va schimba complet, eliminand viata de pe fata Pamantului si foarte repede intreaga planeta va fi devorata", avertizeaza un cercetator german.

 

Potrivit profesorului german Otto Rossler, experimentul de miercuri ar putea duce la formarea unui quasar - o masa de energie alimentata de gauri negre - care, dupa circa patru ani, ar putea distruge intrega Planeta.

 

"Timp de cel putin patru ani nu se va intampla nimic", a declarat profesorul Otto Rossler, de la Universitatea Eberhard Karls din Tubingen, Germania. "Apoi cineva va detecta o raza de lumina care va iesi din Oceanul Indian in timpul noptii si nimeni nu va fi capabil sa explice fenomenul. Cateva saptamani mai tarziu, vom vedea o explozie similara de particule care va iesi din solul de pe cealalta parte a planetei. Atunci vom sti ca in interiorul Pamantului se afla un mic quasar", a avertizat el. Rossler a explicat ca, pe masura ce quasarul va devora interiorul planetei, "vremea se va schimba complet, eliminand viata de pe fata Pamantului, si foarte repede intreaga planeta va fi devorata".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Vremea se va schimba complet, eliminand viata de pe fata Pamantului si foarte repede intreaga planeta va fi devorata", avertizeaza un cercetator german.

 

Potrivit profesorului german Otto Rossler, experimentul de miercuri ar putea duce la formarea unui quasar - o masa de energie alimentata de gauri negre - care, dupa circa patru ani, ar putea distruge intrega Planeta.

 

"Timp de cel putin patru ani nu se va intampla nimic", a declarat profesorul Otto Rossler, de la Universitatea Eberhard Karls din Tubingen, Germania. "Apoi cineva va detecta o raza de lumina care va iesi din Oceanul Indian in timpul noptii si nimeni nu va fi capabil sa explice fenomenul. Cateva saptamani mai tarziu, vom vedea o explozie similara de particule care va iesi din solul de pe cealalta parte a planetei. Atunci vom sti ca in interiorul Pamantului se afla un mic quasar", a avertizat el. Rossler a explicat ca, pe masura ce quasarul va devora interiorul planetei, "vremea se va schimba complet, eliminand viata de pe fata Pamantului, si foarte repede intreaga planeta va fi devorata".

 

 

Ce povesti frumoase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce povesti frumoase

 

 

Maine va avea loc experimentul :scratch:

 

Cercetatorul a explicat ca la Curtea Europeana a Drepturilor Omului se incearca in continuare stoparea experimentului de miercuri, pe motiv ca incalca dreptul la viata. Curtea a respins, insa, incercarile de amanare temporara a experimentului si este putin probabil ca se va pronunta rapid cu privire la stoparea definitiva a proiectului, noteaza "Daily Mail". In ceea ce-l priveste pe Evans "Atomul", care si-a dedicat 14 ani din viata construirii uriasului accelerator de particule, acesta este cat se poate de relaxat in privinta proiectului pe care-l conduce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea de care auzim sunt experimente care au mai fost facute :)

De cele 'pe neve' n-o sa auzim noi niciodata :unsure:

Decat atunci cand chiar le reuseste o gaura neagra prin Pamant si o observam cu totii :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehh...stii tu mai bine... :P

 

 

am inteles ca am pierdut distractie maxima...promit ca nu voi mai rata urmatoarea intalnire :hug: poate cunosc si eu new entrys de pe forum..:kiss:

 

Ehh...stii tu mai bine... :kiss:

 

 

 

ai cam amutit??? :scratch:

 

am inteles ca am pierdut distractie maxima...promit ca nu voi mai rata urmatoarea intalnire :hug: poate cunosc si eu new entrys de pe forum..:huh:

 

 

 

 

 

ai cam amutit??? :)

 

ce urat mama ce urat!!!...:unsure:

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...