Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Fac public,dau un premiu pt cel care afla ce dracu i-a propus Dan ........Nu pot sa scoti de la niciunu nimic.....Hai ma macar pe privat ca nu sunt prieten cu suspansul...

shonea, curiosii mor repede :goodposting:

da daca afli ne spui si noua :kiss: :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu va face publica discutia noastra , asta este intelegerea , este un pact bilateral dar nu mai este mult si voi reveni in Bucuresti si atunci va vom da de stire .

Lume, lume pregati banii ,Dan a cerut-o cu cununie pe fata asta di pieste Prut.Sa vedeti cat de parsiv e Dan,sigur vrea sa avanseze la Luk,mai ales cand o sa afle aia ca si-a tras rusoaica...Director va scrie pe usa lui...Pact bilateral .....unde ai mai auzit cuvintele astea la radio Moldava,pardon tu nu ascultai radio nu le ai cu undele poate doar cu microundele....

TI PUP :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shonea, curiosii mor repede

da daca afli ne spui si noua

 

Jordy daca aflu ceva postez pe forum dar sa nu-i spuneti lu Dan ca poate nu-mi mai zice nimic. :goodposting: Tre sa ne infiltram printre ei doi,sa bagam soparle,poate,poate...unde mai pui ca nu stiu de ce era fericit Dana acu 2-3 saptamani.....Acu stiu....

Finule ai tot sprijinul meu. Odihneste cat mai bine, ca altfel pierzi din farmecul personal. :kiss:

Singura femeie in afara de mama care mi-a zis ca am Farmec,unde mai pui ca mama imi zicea farmec 16,ca facea alergie de la mine...acum e imuna...

 

cu mine n-a vorbit! inseamna ca nu-s deosebit!

Kavalin imi pare rau pt tine dar cred ca ne vrea doar pe noi militaristii,cu cat stai mai aproape cu cat ai mai multe sanse...unde mai pui ca sta la scara vecina....cat o fi asteptat ea momentul sa se mute langa mine,sa intre pe forumul unde postez eu.....ma vrea bai, ce mai asa ca lasati labele jos de pe Dezdemona mea si nu va mai bagati cu ea in seama.Sunt gelos cand iubesc ,te rog sa ma ierti Kavalin.....

 

Care " va vom da " ? :agree:

Nu ti-am zis astia doi pregatesc nunta cu siguranta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se leaga o idila :goodposting:

 

Te oftici ca esti insurat?Eu m-as oftica in locul tau.....Mai ai si copii esti legat de glie ca iobagu....Eu pregatesc declaratia de la Blaj poate scap de iobagie.Pe tine la ce te-a prins?La rama pufulete mamaliga?Te-a nadit inainte?Zi-mi si mie sa stiu sa ma pazesc......

asta-i primul pas in a intregi Romania mare... :agree:

Podul de fori se va muta pe Dambovita.Acu ne apucam de cantat ...Hai sa dam mana cu mana.....poate iese o manarie ceva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te oftici ca esti insurat?Eu m-as oftica in locul tau.....Mai ai si copii esti legat de glie ca iobagu....Eu pregatesc declaratia de la Blaj poate scap de iobagie.Pe tine la ce te-a prins?La rama pufulete mamaliga?Te-a nadit inainte?Zi-mi si mie sa stiu sa ma pazesc......

au metode diferite. orice ai face tot nu scapi :goodposting:

cel mai des la rima te prinde :agree:

Editat de jordy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te oftici ca esti insurat?Eu m-as oftica in locul tau.....Mai ai si copii esti legat de glie ca iobagu....Eu pregatesc declaratia de la Blaj poate scap de iobagie.Pe tine la ce te-a prins?La rama pufulete mamaliga?Te-a nadit inainte?Zi-mi si mie sa stiu sa ma pazesc......

 

Podul de fori se va muta pe Dambovita.Acu ne apucam de cantat ...Hai sa dam mana cu mana.....poate iese o manarie ceva....

 

 

Finule, incerca cu Fiica lu' Mama Omida, poate stie ea vreun leac, contra iobagiei...... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au metode diferite. orice ai face tot nu scapi :goodposting:

cel mai des la rima te prinde :agree:

Deci tre sa ma feresc de carcalete sa inteleg....

 

Finule, incerca cu Fiica lu' Mama Omida, poate stie ea vreun leac, contra iobagiei.....

 

Fina imi iau una gomflabila si ma doare in pompa de femei dupa...

de ce nu ? suntem de un neam

retraim momentul 1918 (27 martie 1918 )

27 martie 1918 minunata zi mai erau 75 de ani fara 12 zile pana se nastea claditorul de neam si tara Baietelul, Guru, Sonex......Asa nu imi arat eu varsta...Vezi ca maine se plateste intretinrea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce buldozer ai condus ma?

 

Nici cu mine nu a vorbit Iulia.

BBl nu o impresionezi cu buldozerul ,cu Naanuk mergi drept la tinta garantez........Mandibula darama ziduri cu buldozerul sa ajunga mai repede la Iulia....Spuse lu Roxana......

 

Vorbim mai tarziu , dau o fuga in oras sa vad programul la masini , sper sa nu fie aglomerat , va pup :)

Sunt 2 masini in chisinau si va faceti toti programare sa le vedeti?

:goodposting: :agree: :kiss:

am mers cu buldozerul lu' BBL'u.

 

pazea, ca-mi iau si eu unu !

Ce v-am zis ,,,,,cata premonitie am avut.....Gata mandibula e pe cai mari....Sau pe buldozer mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...