Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

:agree: cosmine!

 

pai stai ma ca nu o vreau de nevasta! io doar amant pot fi :) si asta indiferent de nivelul idilei dintre scarile blocului apropiate!... si n-ai cum sa fii gelos, pentru ca ne ferim si tu nu o sa afli! :kiss:

 

ma rog, asta daca ma lua la vorbe pe privat ... asa dupa cum am zis nu-s deosebit deci presupun ca primul pas in a fi deosebit, se constituie in cumpararea unui apartament prin scarile astea ale voastre de bloc :)

 

PS: vezi ca a zis "deosebiTZI" la plural... deci nu esti singurul... apropo de gelozie :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce PERSOANA :agree:

 

 

Rechine, ce echipament ti-ai tras :)

 

 

Ti-am zis io ca o sa faci senzatie :goodposting: :kiss:

 

Si mai schimba poza aia, ca de asta ne-am saturat

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu??

 

nu tu. rechinu. mai corect era: mai schimba si tu tzatzele alea blonde rechine ca de astea ultimile ne-am saturat.

 

PS: oi fi tu blonda, da uite ca estia` uameni se uita mai mult la poze decat la tine :kiss: pentru simplu motic ca tu... dai prea bine cu zarul! :goodposting:

 

 

@cosmin: cosmine mate, tu scrii replica aia de vreo 10 minute esti in "posting" =)) hai odata ca nu mai am rabdare! :agree:

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu tu. rechinu. mai corect era: mai schimba si tu tzatzele alea blonde rechine ca de astea ultimile ne-am saturat.

 

PS: oi fi tu blonda, da uite ca estia` uameni se uita mai mult la poze decat la tine :) pentru simplu motic ca tu... dai prea bine cu zarul! :goodposting:

 

 

Le este frica sa se uite la mine ca sunt a dracu' :agree: :kiss: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:agree: cosmine!

 

pai stai ma ca nu o vreau de nevasta! io doar amant pot fi :) si asta indiferent de nivelul idilei dintre scarile blocului apropiate!... si n-ai cum sa fii gelos, pentru ca ne ferim si tu nu o sa afli! :kiss:

 

ma rog, asta daca ma lua la vorbe pe privat ... asa dupa cum am zis nu-s deosebit deci presupun ca primul pas in a fi deosebit, se constituie in cumpararea unui apartament prin scarile astea ale voastre de bloc :)

 

PS: vezi ca a zis "deosebiTZI" la plural... deci nu esti singurul... apropo de gelozie :goodposting:

Cata rautate sta in omul asta mare.........Imi spune ca nu e pt el dar ca nici eu nu o voi avea.....Pluralul e folosit pt ca am eu personaliate multipla, nu ca a mai vb si cu altii,gen matracuca de Dan care mai e si fericit pe deasupra...

P:S.Apartamentul se livreaza cu tot cu o colonie de gandaci....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rechine casca e Lazzer, Nolan sau ce marca? ca vreau si io fo doua!... :goodposting: Au si viziere fumurii? :agree:

 

razi tu razi, da la cat costa "casca" asta, iti iei doua arai, varf de gama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce firma e? eu ii stiu pe aia de la Renania ca aduc echipament de protectie destul de bune calitativ si pretz ok.

 

Asta e, daca-i scumpa... vroiam sa-i fac cadou buburuzei una ca am impresia ca-i shade bine-n plete :goodposting: dar n-am prea multi bani pen` ca trebuie sa cumpar apartamentul ala cu colonia de gandaci...

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu tu. rechinu. mai corect era: mai schimba si tu tzatzele alea blonde rechine ca de astea ultimile ne-am saturat.

 

PS: oi fi tu blonda, da uite ca estia` uameni se uita mai mult la poze decat la tine :) pentru simplu motic ca tu... dai prea bine cu zarul! :

AI DRACU TABLAGII,acu sunt cu gura mare pana vine Dan....Vrem alta blonda.Sa votam...

 

@cosmin: cosmine mate, tu scrii replica aia de vreo 10 minute esti in "posting" =)) hai odata ca nu mai am rabdare!

 

Gata pt tine fac orice...

Le este frica sa se uite la mine ca sunt a dracu' :goodposting: :agree: :kiss:

NU esti dracu gol.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce firma e? eu ii stiu pe aia de la Renania ca aduc echipament de protectie destul de bune calitativ si pretz ok.

 

Asta e, daca-i scumpa... vroiam sa-i fac cadou buburuzei una ca am impresia ca-i shade bine-n plete :) dar n-am prea multi bani pen` ca trebuie sa cumpar apartamentul ala cu colonia de gandaci...

 

Aha...in loc sa-mi iei mie casca tu vrei sa te muti langa IuliaHohan :goodposting:

Sa joci cu Iulia bridge :agree: :kiss:

 

 

da? ieri era imbracata... s-o fi "dezvelit" azi-noapte

 

De obicei dorm invelita, dar aseara nu mai stiu ce oi fi facut ca eram tare obosita :)

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei dorm invelita, dar seara nu mai stiu ce oi fi facut ca eram tare obosita :)

Auci, beibi, veri auci!! :agree: :goodposting: :kiss:

 

Foarte interpretabil, mandro!! © :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...