Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Ce rau esti mai Sonea... :rock:

NU este adevarat,eu nu sunt egoist sa ma gandesc doar la mine...Angel e dusmanos a fost dusmanos cu mine,a luat el toate gagicile-n furca...

 

Muci?? :unsure:

Ai unde sa-i vinzi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce rau esti mai Sonea... :rock:

NU este adevarat,eu nu sunt egoist sa ma gandesc doar la mine...Angel e dusmanos a fost dusmanos cu mine,a luat el toate gagicile-n furca...

 

Muci?? :unsure:

Ai unde sa-i vinzi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a trecut raceeeeala :unsure:

Nu avea nici o grija.....Istoria se repete....

 

am vrb cu ea si nu poate lipsi de la cursuri , altfel ar fi venit . Poate organizam ceva de weekend si mergem mai multi

Dane mai lasa-ma dracu-n pace cu fata asta...Cum dracu ti tu legatura cu ea nu stiu ,poate s-a incantat cand i-ai propus ceea ce noi nu stim dar ne-am dorii..

 

Opa :rock: Chiar v-ati intalnit?
a

E curvar mare dan asta.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza all

 

@honey :unsure:

 

@ jordy: CONTESTATIE CONTESTATIE CONTESTATIE

 

1. avizul metrologic il au numai pt pozitie stationara (;e ceri sa vina la tribunal cu poza radar care are un numar unic corespunzator aparatului respectiv si pentru acel aparat ceri Certificat + Aviz metrologic)

2. de semnat ai semnat pentru ca ai primit procesul verbal nici de cum ca iti recunosti vina

3. nu conteaza localitatea sau judetu in care te au prins tu contesti la tribunalul Bucuresti

 

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza.

chiar nu are nimeni un aplicator de rimsripes ?

 

Neata a tutti frutti! :unsure:

 

Am eu dracie din aia..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane ca un bun prieten ca iti sunt iti spun BAFTA MULTA BAFTA,la pescuit maine.......Glumesc mai draga,stiu ca nu esti suparacios....O iei si pe Iulia Hohan cu tine sa-i dai o vasla?

Ieo tomna fusei la Ostrov!!! :rock: am prins f'o 5 salai la moneda! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata .

 

cam tarziu dar...treaba tata....am gasit motor,suzuki gsxf600 din 2002.am mers cu ea sambata si a mai vazut-o un prieten care a fost incantat.motociclist tipul. moto arata ok,e intretinuta,primul proprietar...etc.merg la reprezentanta cu el sa ii dacem un control :rock: sa ma conving ca e ok.sapt asta o iau. sper sa iau si permisul acum...ca e cam aiurea cu sala.

 

ps BBL te-am vazut dimineata pe podul grand,mai erai cu un tip ..pe la 8 fara ceva. :unsure:

 

bafta si saptamana usoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata .

 

cam tarziu dar...treaba tata....am gasit motor,suzuki gsxf600 din 2002.am mers cu ea sambata si a mai vazut-o un prieten care a fost incantat.motociclist tipul. moto arata ok,e intretinuta,primul proprietar...etc.merg la reprezentanta cu el sa ii dacem un control :D sa ma conving ca e ok.sapt asta o iau. sper sa iau si permisul acum...ca e cam aiurea cu sala.

 

ps BBL te-am vazut dimineata pe podul grand,mai erai cu un tip ..pe la 8 fara ceva. :unsure:

 

bafta si saptamana usoara!

 

 

Nu eram cu un tip. Era si el pe drum :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...