Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutari din casa rosie :D

 

baiatu se pregateste de plecare,cea mai frumoasa parte a zilei.O sterg din bucale in locuri mai calduroase si mai propice perpetuarii speciei :rusinica:

sa aveti un weekend ca dupa inima voastra asa si ne vorbim duminica.Va aduc coliva branduita :blink:)

 

si apropos,alcoolul dauneaza grav plictiselii :blink: o stiati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere faptul ca au fost cativa nemultumiti :D de locatia pe care am gasit-o pentru weekendul viitor va propun o alta locatie. Tot la Bran. Este 100 lei/camera fara nicio masa cu toate ca eu consider ca ar fi indicat sa luam macar micul dejun. Trebuie neaparat sa ne vedem cu totii sa stabilim toate detaliile. A ramas sa-l mai sun pe nenea dupa ce vorbesc si cu voi :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serbane cine poate da un ban pe ip in afara de thomas????

Pai ban-ul deobicei e dat de pe userul ADMIN deci probabil ca toti cei care au parola. Totusi cred ca e decizie luata de 1-2 oameni nu se apuca toti sa decida daca se da sau nu. Thomas cred ca a predat "cheile" la plecare si acuma e simplu user. In mare, eu as miza pe Dobrescu sau UncleFester.

Suspectezi ca un user care sh-a luat azi ban pe o saptamana o sa isi faca/sh-a facut o clona si e necesar sa i se baneze nu doar userul ci si IP-ul?

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ban-ul deobicei e dat de pe userul ADMIN deci probabil ca toti cei care au parola. Totusi cred ca e decizie luata de 1-2 oameni nu se apuca toti sa decida daca se da sau nu. Thomas cred ca a predat "cheile" la plecare si acuma e simplu user. In mare, eu as miza pe Dobrescu sau UncleFester.

Suspectezi ca un user care sh-a luat azi ban pe o saptamana o sa isi faca/sh-a facut o clona si e necesar sa i se baneze nu doar userul ci si IP-ul?

 

 

nu serbane ma refer la aceasta 'intrusa' BARBIE....poate asa scapa lumea de ea ;)

 

thomas nu se mai ocupa de forum. Eu mizez chiar pe admin. ;) Ti-e dor de cineva anume? :(

 

 

da foarte dor.....:D) din pacate am fost implicat in niste discutii care nu-si aveau rostul referitor la mine.....asa ca prefer sa ma lepad de aceasta individa si eu :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.asa ca prefer sa ma lepad de aceasta individa si eu ;)

mai zi de doua ori sa se faca 3.

cit timp scrie la ea la profil ca n-a mai intrat de pe "24 oct 2008, ora 02:25 PM " e safe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cami cand te mai bat la table? :blbl:

 

nu serbane ma refer la aceasta 'intrusa' BARBIE....poate asa scapa lumea de ea ;)

 

 

 

 

da foarte dor.....:() din pacate am fost implicat in niste discutii care nu-si aveau rostul referitor la mine.....asa ca prefer sa ma lepad de aceasta individa si eu :D

 

N-are rost sa-ti bati capu'...se elimina singura,n-are nevoie de ajutor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai zi de doua ori sa se faca 3.

cit timp scrie la ea la profil ca n-a mai intrat de pe "24 oct 2008, ora 02:25 PM " e safe.

 

mai safe ar fi daca ar scrie 'YOU ARE BANNED' ;)

 

 

P.s. serbane tot anonymous esti ?:lol

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai safe ar fi daca ar scrie 'YOU ARE BANNED' ;)

tu vrei defapt "Vizitator_Barbie_*"

 

P.s. serbane tot anonymous esti ?:lol

nu mah ca m-a mincat in fund sa dau log-off si dup-aia nu am mai avut bifa d-aia cu "log in invisible"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La scoala invatatoarea intreba:

Copii ce feluri de mancare stiti?

Maria: fasole, varza,

Ionel: cartofi prajiti, mamaliga, peste

BULA: Lampa

Cum Bula, lampa?????

Pai da, ca aseara l-am auzit pe tata ca ii spunea mamei:

-Stinge lampa si ia-o in gura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce destept esti tu....se da pe clasa prietene :blbl:

 

asta a fost buna ! ;) i-ai stricat momentul de fericire nu l-ai lasat si pe el sa se simta bine ca are ip dinamic ! ;)

vai cat am ras la faza asta sa-mi bag lampa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta a fost buna ! ;) i-ai stricat momentul de fericire nu l-ai lasat si pe el sa se simta bine ca are ip dinamic ! :blbl:

vai cat am ras la faza asta sa-mi bag lampa !

 

 

poi daca toti se cred din pwula de rege.......dar cand colo sunt.....pffff......'n-ai cu cine domne NISTE TARANI' ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...