Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce v-ati mai urzicat... ;)))

am IP dimanic..asa ca banatzi baietzi, banatzi : ;)

 

:D)

 

Esti foarte tare.

Nici nu stiu daca sa te compatimesc sau nu. Pe de o parte mi-e mila de tine. Numai un om care are o viata foarte trista cauta asemenea mijloace de distractie.

Pe de alta parte as matura putin asfaltul cu tine pentru ca te-ai luat prea mult de prietenii mei. Dar asta ar insemna si sa ma cobor la nivelul tau si nu stiu daca-mi permit. Prefer sa te ignor cum sper sa o faca toata lumea de aici incolo. Sa vedem cum te vei mai distra.

 

Iti doresc cat mai multe plimbari in Miami sa-ti pastrezi bronzul si asfalt uscat :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas cred ca a predat "cheile" la plecare si acuma e simplu user.

Am predat de prin primavara cheile de la nisipar :blbl:

 

nu serbane ma refer la aceasta 'intrusa' BARBIE....poate asa scapa lumea de ea ;)

 

Aveti butonul de Report in dreptul fiecarui user. Sunt citite report-urile, chiar daca nu imediat.

 

 

Si ca idee -> tu ala cu IP-ul dinamic, pe langa ban-urile pe clasa de IP, se pot aproba inregistrarile doar manual, se poate bana si adresa de e-mail, etc-etc. E un razboi al nervilor, cu principiul cauza si efect. Ghici cine se scoate mai repede si mai bine -> tu care te apuci sa instalezi softuri (gen TOR), faci adrese de e-mail, confirmi, te inregistrezi, confirmi inregistrarea manual, ca apoi sa poti posta un rand-doua pana sa-ti fie sterse, etc. sau tabara cealalta care da 2 clickuri si gata ? ;) De-a lungul anilor au fost multi din astia viteji si ete ca nu a crapat nici serverul, a si rezistat atacurilor externe, nici nu s-a umplut de pwli si alte alea.

 

Si inca ceva: pe flameri ii potolesti nebagandu-i in seama. Ii lasi sa se agite ca un _oi in galeata si iti vezi de ale tale. La un moment dat se vor plictisi/ceda si vor disparea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ascultati-l ca stie el ce zice. MiniDV-ul s-a chinuit nu gluma....si pina la urma s-a plictisit si a plecat ;)

Oricum Kravitz e un alt user al papusicii facut ca sa mai afle cite un pret la o geaca, cizma sa stie cu cit sa-si vinda ea produsele. Deci scapam de 2 useri odata. Mai sunt inca vreo citeva mii da' incet incet se curatza zona.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza....dan

 

 

 

;) :blbl: Am citit de doua ori propozitia :D Ca sa vedeti minte bolnava la mine:

 

Era misto sa scrie Ramona asa cum cere traditia: "PS. Dan here :( "

 

Ma duc sa-mi caut un buncar, ca ma rupe veledeu' ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha,deci la noi n-ati avut timp sa veniti ;)

Buei,daca ati stii voi cat ne-am distrat....Sonea,ai mei intreaba de tine :blbl:

Alor mei le-a placut atat de mult de voi,incat nici n-au observat ca am plecat cu moto :D

 

App.suntem la Borris si bem :( (honey angel borris &anna)

 

 

 

ce se petrece la tine???

A fost gratar,nu aniversare,dar va multumesc pt toate mesajele cu LMA ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha,deci la noi n-ati avut timp sa veniti ;)

Buei,daca ati stii voi cat ne-am distrat....Sonea,ai mei intreaba de tine :blbl:

Alor mei le-a placut atat de mult de voi,incat nici n-au observat ca am plecat cu moto :D

 

App.suntem la Borris si bem :( (honey angel borris &anna)

 

 

 

 

A fost gratar,nu aniversare,dar va multumesc pt toate mesajele cu LMA ;)

 

 

have fun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='Kali' date='Oct 25 2008, 09:51 PM' post='1539

Am citit de doua ori propozitia :D Ca sa vedeti minte bolnava la mine:

 

Era misto sa scrie Ramona asa cum cere traditia: "PS. Dan here "

 

Ma duc sa-mi caut un buncar, ca ma rupe veledeu'

 

 

 

hai, neatza,

 

ce buncar bre, poate o visa pt USA ;) acolo sigur nu te gaseste :blbl: ;)

 

 

si acum explicatie......la ora aceea doar danradu era pe forum si am zis ca este frumus din partea mea sa'l salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lenesilor.....uitati-va in oglinda...asta e ora de somn...Nu e drept.....Acu am 2 intrebari....

CREDETI CA O MAI PRIMESC PE HB ACASA?

UNDE DRACU MI-AM SCRINTIT EU MANA?

 

PT A MA LINISTI VA ROG CONFIRMATI-MI CA NU AM VB PROSTI ASEARA.....

 

Azi ma gasiti la magazinul nou,va astept la o cafea......sa nu uitati sa veniti cu ea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lenesilor.....uitati-va in oglinda...asta e ora de somn...Nu e drept.....Acu am 2 intrebari....

CREDETI CA O MAI PRIMESC PE HB ACASA?

UNDE DRACU MI-AM SCRINTIT EU MANA?

 

PT A MA LINISTI VA ROG CONFIRMATI-MI CA NU AM VB PROSTI ASEARA.....

 

Azi ma gasiti la magazinul nou,va astept la o cafea......sa nu uitati sa veniti cu ea...

 

 

 

Bre, mana ai scrantit'o cand ai cazut in iarba cu HB...... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lenesilor.....uitati-va in oglinda...asta e ora de somn...Nu e drept.....Acu am 2 intrebari....

CREDETI CA O MAI PRIMESC PE HB ACASA?

UNDE DRACU MI-AM SCRINTIT EU MANA?

 

PT A MA LINISTI VA ROG CONFIRMATI-MI CA NU AM VB PROSTI ASEARA.....

 

Azi ma gasiti la magazinul nou,va astept la o cafea......sa nu uitati sa veniti cu ea...

 

 

De HB nu stiu, da' il iau pe tatal ei la o plimbare cu mobra si negociez eu cu el sa o ierte ;)

Prostii...hmm...defineste termenul :blbl:

 

Sa spunem ca "ai vorbit tematic" ...

 

Despre mana nu stiu.... cand ai plecat erai OK... Bine, fizic vorbind... ca tu oricum esti cu capu'.

Intr'un mod placut, evident.

 

Parerea mea.

Editat de classic_vld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lenesilor.....uitati-va in oglinda...asta e ora de somn...Nu e drept.....Acu am 2 intrebari....

CREDETI CA O MAI PRIMESC PE HB ACASA?

UNDE DRACU MI-AM SCRINTIT EU MANA?

 

PT A MA LINISTI VA ROG CONFIRMATI-MI CA NU AM VB PROSTI ASEARA.....

 

Azi ma gasiti la magazinul nou,va astept la o cafea......sa nu uitati sa veniti cu ea...

 

Care mana? :blbl: Gratarele astea ;)

 

 

 

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De HB nu stiu, da' il iau pe tatal ei la o plimbare cu mobra si negociez eu cu el sa o ierte ;)

Prostii...hmm...defineste termenul :blbl:

 

Sa spunem ca "ai vorbit tematic" ...

 

Despre mana nu stiu.... cand ai plecat erai OK... Bine, fizic vorbind... ca tu oricum esti cu capu'.

Intr'un mod placut, evident.

 

Parerea mea.

Eu cred ca el ne iarta sau nu dar vecinii nu prea,sper sa ne mai chema ca mie mi-a cam placut......Inseamna ca pana la urma ca am luat bataie de la Denisa daca aveam mana k atunci cand am plecat.......ce inseamna femeile.........deabea asteapta sa te bata........

 

Bre, dar magazinul nou unde e????ca unii nu stiu

E lipit de sectia 21 de politie,scrie pet shop,e o vila rosie la parter...Fac si publicitate.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, am ras aseara pana mi-au dat lacrimile ;)

 

Nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa fie la munte :blbl: ;)

Dar de ce am ras nu-si aduce nimeni aminte.....Baietelul cel putin.....nimic......

 

Neatza everybody. Bai Sonea, de mana te vaitai de cand te-ai urcat la noi in masina. Da' ce ai patit nu stim. Deci nu te-a batut Denisa.

 

BBL+Iulia here

Nu, BBl cineva mi-a rupt-o...Cred ca tatal lui HB a prins dusmanie pe mine........Bogatanul tot bogatan....Jeep,Jeep, firma,firma.........bara ,bara........si mai e si telescopica..........Cred ca s-a suparat ca a aflat sotia de bara aia din tavan....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...