Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jucaus rau Dan Radu in dimineata asta ;) Da' ce-i cu tine, ma? :blbl: Iulia Hohan? ;)

 

Yap, jucaus ... am scapat din lantz si toata curtea este a mea acum ..... dar mai am un pic ... la 12.00 vine stapana acasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai copii, am niste vesti naspa...

 

Costin - Hammer - a avut accident sambata. Azi am aflat :(

 

Era intr-un taxi si un BMW a intrat pe partea lui (era in fata, in dreapta soferului). Din cate am inteles, fractura de la glezna, tibie, si sold :( Si tot din cate am inteles (pe principiul ca sunt zvonuri pana se confirma), ieri l-au operat. La Elias. L-am sunat imediat ce am aflat. Dar nu raspunde (presupun ca i-au dat ceva calmante). Ii dau un sms, poate ma suna cand isi revine un pic. Si poate ne organizam discret de o vizita. Aflu io programul.

 

Ma gandesc sa nu-l sunam f des, eventual sa-i dam sms-uri, ca sa nu deranjam..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai copii, am niste vesti naspa...

 

Costin - Hammer - a avut accident sambata. Azi am aflat :(

 

Era intr-un taxi si un BMW a intrat pe partea lui (era in fata, in dreapta soferului). Din cate am inteles, fractura de la glezna, tibie, si sold :( Si tot din cate am inteles (pe principiul ca sunt zvonuri pana se confirma), ieri l-au operat. La Elias. L-am sunat imediat ce am aflat. Dar nu raspunde (presupun ca i-au dat ceva calmante). Ii dau un sms, poate ma suna cand isi revine un pic. Si poate ne organizam discret de o vizita. Aflu io programul.

 

Ma gandesc sa nu-l sunam f des, eventual sa-i dam sms-uri, ca sa nu deranjam..

 

 

Nu este momentul ptr vizite....va anunt eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb cu Costin. A zis ca primeste vizite, nu stia exact programul de vizita de la spital. Soldul s-a pus la loc ok, fara interventii chirurgicale, are placute pe la tibie si peroneu, prin zona gleznei. O luna la pat. I-am sus ca poate conta pe noi cu ajutor, de orice fel ar fi el.

 

PS: Cosmin (prodigy), nu vreau sa fiu rea, dar de ce nu ne-ai spus si noua ca stiai?... E si prietenul nostru... O simpla cerere sa nu-l deranjam cu telefoane si vizite era suficienta. Dar sa stim si noi. Eu am aflat complet accidental...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb cu Costin. A zis ca primeste vizite, nu stia exact programul de vizita de la spital. Soldul s-a pus la loc ok, fara interventii chirurgicale, are placute pe la tibie si peroneu, prin zona gleznei. O luna la pat. I-am sus ca poate conta pe noi cu ajutor, de orice fel ar fi el.

 

PS: Cosmin (prodigy), nu vreau sa fiu rea, dar de ce nu ne-ai spus si noua ca stiai?... E si prietenul nostru... O simpla cerere sa nu-l deranjam cu telefoane si vizite era suficienta. Dar sa stim si noi. Eu am aflat complet accidental...

Si eu tocmai ce-am vorbit cu el.Se simte ok cat de cat... ne asteapta la el.Ii facem o vizita diseara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb cu Costin. A zis ca primeste vizite, nu stia exact programul de vizita de la spital. Soldul s-a pus la loc ok, fara interventii chirurgicale, are placute pe la tibie si peroneu, prin zona gleznei. O luna la pat. I-am sus ca poate conta pe noi cu ajutor, de orice fel ar fi el.

 

PS: Cosmin (prodigy), nu vreau sa fiu rea, dar de ce nu ne-ai spus si noua ca stiai?... E si prietenul nostru... O simpla cerere sa nu-l deranjam cu telefoane si vizite era suficienta. Dar sa stim si noi. Eu am aflat complet accidental...

 

 

Mda si probabil de la ralucone...sau Other stuff.......crede-ma .....nu era momentul sa anunt pe nimeni.......

 

Si eu tocmai ce-am vorbit cu el.Se simte ok cat de cat... ne asteapta la el.Ii facem o vizita diseara?

 

 

ps......lasati vizitele acum......NU ESTE MOMENTUL....peste cateva zile e mult mai ok...intelegeti si voi...tocmai de aia nu am anuntat nimik.........si in plus nu este un caz de 'laudat'.....

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e, ai comis-o, ai comis-o. Eu o sa incerc sa merg dimineata, pt ca asa am progr sapt asta. De sapt viitoare, ma duc intre joburi, in functie de cum se simte el si ce chef are de vizite (ca-s obositoare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tocmai ce-am vorbit cu el.Se simte ok cat de cat... ne asteapta la el.Ii facem o vizita diseara?

 

 

daca costin este in stare sa primeasca vizite, mergem

 

pana la urma consider ca el este singurul in masura sa decida daca vrea sau nu sa primeasca si sa suporte vizite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps......lasati vizitele acum......NU ESTE MOMENTUL....peste cateva zile e mult mai ok...intelegeti si voi...

 

puteai sa spui asta dupa ce faceai anuntul si/sau o conferinta pe mess, daca nu voiai sa anunti pe forum.

 

in fine, te inteleg si pe tine, insa nu mai lua decizii in locul altcuiva .. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca e moda sa se pastreze secret informatiile despre accident. La astfel de accidente, macar prietenii ar trebui sa stie. Si dupaia apar faze d-alea cu "ce prieteni de rahat am, sa nu dea si ei un telefon..." (na, am auzit de doua ori anul asta aceasta replica)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca costin este in stare sa primeasca vizite, mergem

pana la urma consider ca el este singurul in masura sa decida daca vrea sau nu sa primeasca si sa suporte vizite

Corect.

Eu asa am inteles de la el,k se simte mai ok si ca il putem vizita.

Asa e frumos,sa mergem sa-l vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca e moda sa se pastreze secret informatiile despre accident. La astfel de accidente, macar prietenii ar trebui sa stie. Si dupaia apar faze d-alea cu "ce prieteni de rahat am, sa nu dea si ei un telefon..." (na, am auzit de doua ori anul asta aceasta replica)

 

apropo, aseara s-a varsat si dezu... ce inseamna sa ai concediu dimineata si sa te pui la curent... :fire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...