Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Topicu' de Militari a devenit topic de dat cu placa...dentara :huh: D-ra Barbie e invitata sa nu mai agite spiritele...nenea Shinu a ajuns la un puls record si inca mai creste(pulsu :burnout: ) da naibii in TPSV si nu e de bine ;)

I have that effect on men. :agree: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ohooo, welcome. Ai rezolvat tot ce era de rezolvat la ea?

 

Ma duc sapt viitoare sa imi pun xenon ca sa vad mai bine noaptea prin oras cand iesim la o tura. ;)

 

 

ce xenon ma , sa ti arat eu caii putere din stok :agree: si stunt-uri...:hug: ne vedem la semafor.....a btw eu trec si pe rosu :huh: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce xenon ma , sa ti arat eu caii putere din stok ;) si stunt-uri...:huh: ne vedem la semafor.....a btw eu trec si pe rosu :agree: :burnout:

 

 

Ce stunt-uri ma, iar vrei sa zici "nu e de la wheelie, am luat o sina de tramvai"?

 

Si xenon e bun, nu stii ca nu vad bine noptea? Eu si Rechinu mergem pe pipaite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shin, motociclismul se cunoaste in ani, nu in km/h

Daca vrei sa te bucuri cat mai mult de acest sport iti recomand sa o lasi mai moale, acel f2 pe care il detii daca e intr-o stare buna poate deveni monstru in ture mari si nu te vad in stare sa-l controlezi, daca nu ma insel tu esti cel care a cazut din cauza unui cablu, erai prin noiembrie la bikers in otopeni cu un f2 incomplet. Daca te confund imi cer scuze, daca nu iti recomand sa o lasi mai moale ca altfel vei avea de suferit, sau mai rau sa nu ii faci pe altii sa sufere.

 

Weekend placut

nu te mai chinuii degeaba, nu intelege nimic. mi-am batut si eu capul cu el jumatate de an

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate vreti, cunoasteti, a-ti auzit pe cineva ca vrea un catel (cocker)

Check this out:

 

http://www.animale.ro/forum/showthread.php?t=47568

Nasule speram din tot sufletul sa-mi recomanzi o catzea,daia rea imbracata in latex....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasule te rog sa ma scuzi nu prea sunt la curent cu noile tendinte....

HAI SA FACEM O INCERCARE MARE.......SA VEDEM CATI NE STRANGEM VINERI SA BEM UN SUC.DACA E CALD POATE SCOATEM SI MOBRELE......PARCA VAD CA VIN NUMAI EU CU SAVESCU, DACA NU IMI DA SI EA TEAPA.....FACEM O INCERCARE?SA ZICEM LA 20.30 LA APASHU?hAI CA IMI E DOR SA VA VAZ PE TOTI.sA VEDEM CINE NU-SI POATE RUPE O ORA....DACA NU VRETI LA APASU PUN LA DISCOZITIE 2 CAMERE GOALE LA MARMACIE....FACEM SI NARGHILEA....

ASTEPTAM INTARIRI SI DIN ALTE CARTIERE,GIXX,JJ SA NU VA ASCUNDETI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasule te rog sa ma scuzi nu prea sunt la curent cu noile tendinte....

HAI SA FACEM O INCERCARE MARE.......SA VEDEM CATI NE STRANGEM VINERI SA BEM UN SUC.DACA E CALD POATE SCOATEM SI MOBRELE......PARCA VAD CA VIN NUMAI EU CU SAVESCU, DACA NU IMI DA SI EA TEAPA.....FACEM O INCERCARE?SA ZICEM LA 20.30 LA APASHU?hAI CA IMI E DOR SA VA VAZ PE TOTI.sA VEDEM CINE NU-SI POATE RUPE O ORA....DACA NU VRETI LA APASU PUN LA DISCOZITIE 2 CAMERE GOALE LA MARMACIE....FACEM SI NARGHILEA....

ASTEPTAM INTARIRI SI DIN ALTE CARTIERE,GIXX,JJ SA NU VA ASCUNDETI.

 

Daca eram liber veneam cu cea mai mare promptitudine...da' se pare ca o sa ma ascund la munca :crack: ,data aviatoare vin sigur :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io cred ca ma duc iar la munte sa ma dau cu placa. Profit la maxim de zapada asta minunata sa exploatez Burtonu la maxim. Prietenii stiu de ce :crack:

 

 

cand a fost la mine acum 1 sapt, mi a rupt gratarul in doua :crack:

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...