Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Gata s-a votat mergem la Vulcanii noroiosi.PLECAREA LA 10 FIX DE LA JORDI DIN FATZA,EU NU O SA INTARZI NICI O SECUNDA, POATE O ORA.......

 

 

vezi cum faci .. de intarzii .. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

dKW TERMINA CU PROSTIILE si hai sa calarim ceva.....Daca nu motoare macar ceva crestine.........

Shonex, in barlogu' meu po' sa calaresc crestine pe motoare! pentru ca pot! :scratch:

 

LA MULTI ANI bre VeLeDeule!

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc inca o data pentru urari si pentru gandurile bune.

Sa ne vedem mai des pe strazi... nu de alta, dar e clar ca a inceput sezonul...chiar si pentru cei mai frigurosi.

 

Bani sa fie, ca timp frumos si locuri unde sa mergem se gasesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shonex, in barlogu' meu po' sa calaresc crestine pe motoare! pentru ca pot! :cheers:

 

LA MULTI ANI bre VeLeDeule!

Bai DKW mai lasa ma si la muritori una din ele.Ai grija ca de la prea mult pompat de stica axa cu came si cauta gaica alt vibrochen....

TREBUIA SA SCRI CA ......INCA MAI POT.........

 

LA MULTI ANI VLD........Bina ca poti sa scapi si tu de A1 ,23 ai facut?Nu am nici un dubiu ca ne faci vreun traseu prin Bulgaria,ca ti-ai incorporat in Gps si Bulgaria mai nou........

 

 

Pozele de azi ca fac mare scandal.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai DKW mai lasa ma si la muritori una din ele.Ai grija ca de la prea mult pompat de stica axa cu came si cauta gaica alt vibrochen....

TREBUIA SA SCRI CA ......INCA MAI POT.........

inca mai pot... vreo 50 de ani! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Cosmine, e drept ca am upgradat GPSul intern si cu Bulgaria, si cu Turcia...asa ca...facem excursii, bani sa fie si dispozitie.

 

Si da, ai dreptate...la cei 23 de ani pe care i'am implinit, pot sa merg si eu legal acum cu balaurul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Cosmine, e drept ca am upgradat GPSul intern si cu Bulgaria, si cu Turcia...asa ca...facem excursii, bani sa fie si dispozitie.

 

Si da, ai dreptate...la cei 23 de ani pe care i'am implinit, pot sa merg si eu legal acum cu balaurul :cheers:

Nasule eu merg in spatele tau ca imi e frica sa nu-l strangi prea tare de coada sa nu verse flacari si sa parleasca minune de baietel.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o luam pe rand:

 

1. Planificare traseu: Bucuresti (plecare 10.00)-Vulcanii noroiosi

Realitate plecare 11.30 (intreaba-l pe Sonea de ce)

 

2. Ajuns vulcani 15

Incident mic (mama Ruxandrei daca am inteles bine)

 

3.Plecare Vulcani, oprit in Buzau sa mancam (o parte din noi, ca o parte au plecat spre Bucuresti). Asteptat comanda de s-au lungit urechile

 

4.Peripetii pe traseu : Roxana (hebe) fara ulei in cutie (adaugat ulei) mers 10 km, bujie neagra- oprit, gasit cheie de bujii la localnici, curatat bujie cu perie de sarma de la localnici - fara succes. Ora era deja 10 si ceva. Am parasit locul faptei ca era Nanook singur de 12 ore. Din cate am inteles cumparat bujie de la Urziceni si ajuns acasa.

 

Asta pe scurt. Drumul acceptabil, cam vantos, asfaltul se putea si mai bine, cateva curbe inainte de vulcani.

 

Cine mai vrea sa mai completeze.

 

LE cand gasesc un cablu descarc si pozele.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rautati domnule......Auzi......BBL a intarziat atat de mult incat eu, deznadajduit de atata inactivitate,m-am dus sa fac niste lucruri utile pt societate...Treceam batrani pe trecerile de pieteoni(bine ei nu vroiau sa traverseze),le caram bagajele pana acasa din Cora etc.....BBl nu putea sa-si mai dezlipeasca ochiul de la chelnetitza si acu se plange ca a venit mancarea greu,pai cred si eu ,secundele erau ore pt el....mai avea un pic si sarea peste masa la ea sa o batjocoreasca.....faptul ca era cu nasa la retinut sa nu faca un gest reprobabil.....concluzie ..BBL este un animal care vroia sa profite de inocentza chelneritzei,bine ca venise fata de la scoala ca altfel o tragea de ghiozdanel..Bine macar ca a scapat aia mica care dansa pe acolo melodia aia ...ca nu-i e frica de bau bau..

Roxana a invatat adevarata valore a bujiei.......aia de 100 de ron de la UNited Motors se innegreste pe cand aia de 10 ron de Olcit facuta de un nene pe genunchi face motorul sa mearaga....LASER. frate....

 

Vad ca nu se pomeneste nimic de party-ul swingers care a urmat......ups mi-a scapat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa finule ca am vazut cum ti se scurgeau ochii dupa aia mica dansatoarea

 

Nu ti-e frica, nu ti-e frica de bau-bau.

 

Weekendul urmator Vidraru?

 

Dar respectand clasa de viteza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa finule ca am vazut cum ti se scurgeau ochii dupa aia mica dansatoarea

 

Nu ti-e frica, nu ti-e frica de bau-bau.

 

Weekendul urmator Vidraru?

 

Dar respectand clasa de viteza...

nu garantez pt weekendul urmator :cheers:

poznele o sa le descarc diseara pt cine vrea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faceti ma voi schimb intre voi......Pe noi muritorii fara aparate nici nu ne bagati in seama.....a dracu pielea pe voi....lasa, lasa...

Jordy cand ai programare la dentist?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa finule ca am vazut cum ti se scurgeau ochii dupa aia mica dansatoarea

 

Nu ti-e frica, nu ti-e frica de bau-bau.

 

Weekendul urmator Vidraru?

 

Dar respectand clasa de viteza...

 

 

La Multi Ani Vlade!!! Să fii sănătos Âşi poate mai vii Âşi tu cu noi din când în când :cheers:

 

 

Eu sunt pentru Vidraru :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI VLAD !!!!

 

consecinte ziua de ieri.

roxana a jurat ca nu se mai urca pe motor( ura o sa calaresc singur...cand o sa am ocazia )

nu ma mai duc cu motorul inspre moldova niciodata,

aici tb sa bag niste cuvinte obscena, cu adresa la adm drumurilor.

 

sarumana lu' Jordy, ca a carat-o pe roxana de la urziceni, altfel cred ca nu mai eram in stare sa ajung acasa.

si ar mai fii destule, cu adresa la politia romana, dar ma abtin,

 

MODIFICATI POSTURILE IN CARE ATI SCRIS GRESIT VULCANII NOROIOSI,

DE FAPT E O GROAPA CU NOROI CARE BOLBOROSESTE,

NU MERITA DERANJUL, MAI ALES CA AFOST DRUMUL CUM ESTE,

CARE ESTE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI VLAD !!!!

 

consecinte ziua de ieri.

roxana a jurat ca nu se mai urca pe motor( ura o sa calaresc singur...cand o sa am ocazia )

nu ma mai duc cu motorul inspre moldova niciodata,

aici tb sa bag niste cuvinte obscena, cu adresa la adm drumurilor.

 

sarumana lu' Jordy, ca a carat-o pe roxana de la urziceni, altfel cred ca nu mai eram in stare sa ajung acasa.

si ar mai fii destule, cu adresa la politia romana, dar ma abtin,

 

MODIFICATI POSTURILE IN CARE ATI SCRIS GRESIT VULCANII NOROIOSI,

DE FAPT E O GROAPA CU NOROI CARE BOLBOROSESTE,

NU MERITA DERANJUL, MAI ALES CA AFOST DRUMUL CUM ESTE,

CARE ESTE !

 

Ba rechine, hai ca drumul nu a fost asa rau. Daca e asa, doar pe cheia te mai dai, ca in rest toate sunt la fel.

Nu drumul, nu vantul, nu vulcanii ci camarazii de drum sunt importanti. :cheers:)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI VLAD !!!!

 

consecinte ziua de ieri.

roxana a jurat ca nu se mai urca pe motor( ura o sa calaresc singur...cand o sa am ocazia )

nu ma mai duc cu motorul inspre moldova niciodata,

aici tb sa bag niste cuvinte obscena, cu adresa la adm drumurilor.

 

sarumana lu' Jordy, ca a carat-o pe roxana de la urziceni, altfel cred ca nu mai eram in stare sa ajung acasa.

si ar mai fii destule, cu adresa la politia romana, dar ma abtin,

 

MODIFICATI POSTURILE IN CARE ATI SCRIS GRESIT VULCANII NOROIOSI,

DE FAPT E O GROAPA CU NOROI CARE BOLBOROSESTE,

NU MERITA DERANJUL, MAI ALES CA AFOST DRUMUL CUM ESTE,

CARE ESTE !

 

Poate ai setate suspensiile prea tari. Pentru mine a fost unul dintre drumurile ok pe care am mers. Ia să te vad la vară pe TransfăgărăÂşean... să văd ce mai zici acolo :bounce:

 

 

L.E. Sau poate Honda e o motocicletă prea bună Âşi nu o interesează prea tare de starea drumurilor, nu BBL? :cheers:

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Shinu.

Multumesc frumos Shinule

 

@ Borris

Multumesc frumos si tie Borris...ieri am avut ceva de facut, altfel mergeam. Multumesc si pentru invitatie :cheers:

 

@Mandibula

 

Multumesc si tie Rechine pentru urari. Vad ca drumul te'a suparat rau de tot...ce ai patit cu militia romana? si de ce ti'a evadat nevasta pe alta mobra? :bounce:

Editat de classic_vld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ai setate suspensiile prea tari. Pentru mine a fost unul dintre drumurile ok pe care am mers. Ia să te vad la vară pe TransfăgărăÂşean... să văd ce mai zici acolo :bounce:

 

 

L.E. Sau poate Honda e o motocicletă prea bună Âşi nu o interesează prea tare de starea drumurilor, nu BBL? :cheers:

 

 

Honda e Honda. Vezi pe topicul de specialitate (posesori de 600 f), ne facem tricouri.

 

@ sonea, a venit primavara, s-a animat topicul :D

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...