Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

\Astea ar fi pozele de la Balea cascada,desi am continuat la Fagaras unii din noi,dar nu am mai facut poze.Maine 1 mai va arat poze de pe cheile Bicazului,tine-ti aproape ,scotianu va tine la curent.

fain de tot. pacat ca nu am urcat mai sus sa vedem si noi zapada .... SCUTERISTI I I I ASTIA !!!!!!!!!! inima mare motor mic :rusinica: :rolleyes: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

se redeschide rockoteca din cisnadie...e in fiecare joi...ce parere aveti...ne adunam acolo? ...loc fain, muzica faina...e o idee :rusinica:

 

 

unde se tine?

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se redeschide rockoteca din cisnadie...e in fiecare joi...ce parere aveti...ne adunam acolo? ...loc fain, muzica faina...e o idee :rusinica:

 

 

Eu unu cred,ca a schimba un loc in care deja ceva lume se aduna e cam naspa si scuzele mele,din cite stiu eu acea ROCKOTECA incepe numai de la orele 22 sau mai tirziu,am fost acolo si stiu la cit se incepe,DAR sa nu se inteleaga GRESIT ceea ce scriu aici ca poate iara sar unii cu GURA ca de ce se scrie nu stiu ce.............................

DE CE SA SE SCHIMBE LOCUL UNEI INTILNIRI PE CARE O STIE ATITA LUME??????????

SI PE LINGA ASTA NU CA MIAR FI MIE GREU SA VIN PINA ACOLO SAU MAI STIU EU CE .........acolo vei sta inauntru,nu tu TERASA,sau un AER liber banuiesc ca acesti oameni care suntem noi se numesc BIKERI sau RIDERI fiecare cum vrea nu INSIDERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

RESPECT

Editat de speedy_alien23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unu cred,ca a schimba un loc in care deja ceva lume se aduna e cam naspa si scuzele mele,din cite stiu eu acea ROCKOTECA incepe numai de la orele 22 sau mai tirziu,am fost acolo si stiu la cit se incepe,DAR sa nu se inteleaga GRESIT ceea ce scriu aici ca poate iara sar unii cu GURA ca de ce se scrie nu stiu ce.............................

DE CE SA SE SCHIMBE LOCUL UNEI INTILNIRI PE CARE O STIE ATITA LUME??????????

SI PE LINGA ASTA NU CA MIAR FI MIE GREU SA VIN PINA ACOLO SAU MAI STIU EU CE .........acolo vei sta inauntru,nu tu TERASA,sau un AER liber banuiesc ca acesti oameni care suntem noi se numesc BIKERI sau RIDERI fiecare cum vrea nu INSIDERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

RESPECT

 

Eu sunt de acord cu speedy, intalnirea e mult mai faina afara pe terasa sa povestim, putem merge la rokoteca dupa intrunire unde fiecare poate face ce vrea, sa vina in Cisnadie, sa mearga acasa, sa se plimbe cu prietena prin parc dupa ce o duce cu mobra fara casca sau sa faca alte activitati dar e nashpa sa vii la o intrunire in spatiu inchis si cu muzica tare unde nu poti vorbi. E ok sa ne strangem dupa intrunire sa ne distram, ar fi chiar ok mai ales ca o sa fim cam intre noi si putem pune muzica faina, OmuNegru e de-al casei pe acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de acord cu speedy, intalnirea e mult mai faina afara pe terasa sa povestim, putem merge la rokoteca dupa intrunire unde fiecare poate face ce vrea, sa vina in Cisnadie, sa mearga acasa, sa se plimbe cu prietena prin parc dupa ce o duce cu mobra fara casca sau sa faca alte activitati dar e nashpa sa vii la o intrunire in spatiu inchis si cu muzica tare unde nu poti vorbi. E ok sa ne strangem dupa intrunire sa ne distram, ar fi chiar ok mai ales ca o sa fim cam intre noi si putem pune muzica faina, OmuNegru e de-al casei pe acolo!

 

 

asa ma gindeam si eu sa nu se supere lumea nu am vrut sa fiu crud,dar totusi ne intilnim cu un scop,sau mai povestim de una sau de alta,dupa aia ne putem baga unde vrea fiecare dar sa nu stam inauntru sa ne sufle muzica gindurile negre sau ideeile ca nu are rost

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de acord cu speedy, intalnirea e mult mai faina afara pe terasa sa povestim, putem merge la rokoteca dupa intrunire unde fiecare poate face ce vrea, sa vina in Cisnadie, sa mearga acasa, sa se plimbe cu prietena prin parc dupa ce o duce cu mobra fara casca sau sa faca alte activitati dar e nashpa sa vii la o intrunire in spatiu inchis si cu muzica tare unde nu poti vorbi. E ok sa ne strangem dupa intrunire sa ne distram, ar fi chiar ok mai ales ca o sa fim cam intre noi si putem pune muzica faina, OmuNegru e de-al casei pe acolo!

 

De acord.Sa putem discuta de alegeri(bineanteles de rutele de parcurs din duminica urmatoare).

Votez si ptr distractia de dupa subiectele de oratorie.

Cu respect

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va astept pe toti cu drag joia viitoare in Cisnadie, club New Level, de la orele 22 la o portie de muzica buna. Asta bineinteles dupa intalnirea de la Bierhaus unde vom discuta ca de obicei balarii si vom face misto unii de altii. Poate discutam si despre viitorul Sibiului :rusinica: si in mainile cui va sta soarta sibienilor pentru urmatorii 4 ani. Dupa ce satura-ne-vom, poate gustam niste butoaie de bere impreuna, pana dincolo de miezul noptii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joi seara la 7, pe terasa la BierHause adunare pentru a discuta aspecte legate de "Ziua Motociclistului" care va fi sambata :laugh:

eu cred ca vin cu toate ca is racit cobza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unu cred,ca a schimba un loc in care deja ceva lume se aduna e cam naspa si scuzele mele,din cite stiu eu acea ROCKOTECA incepe numai de la orele 22 sau mai tirziu,am fost acolo si stiu la cit se incepe,DAR sa nu se inteleaga GRESIT ceea ce scriu aici ca poate iara sar unii cu GURA ca de ce se scrie nu stiu ce.............................

DE CE SA SE SCHIMBE LOCUL UNEI INTILNIRI PE CARE O STIE ATITA LUME??????????

SI PE LINGA ASTA NU CA MIAR FI MIE GREU SA VIN PINA ACOLO SAU MAI STIU EU CE .........acolo vei sta inauntru,nu tu TERASA,sau un AER liber banuiesc ca acesti oameni care suntem noi se numesc BIKERI sau RIDERI fiecare cum vrea nu INSIDERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

RESPECT

u vrei sa ma enervezi????

intalnirea se tine la bier house la 7 se discuta se pove si dupaia se poate mere la rocoteca ! face cine ce vrea ce ziceti??? no ofense "iubi"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-ai lipsit aseara luciiiiiiiii :)

 

lasa ca a trimis doar un mesager, pe anca, offfff, mai mai

treb sami las plete :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

s-a asfaltat 80% din drumul Vanatori-Odorhei , probleme mai sunt la primele 3 sate dupa Vanatori ,dar, inca se asfalteaza , io zic ca intr-o luna o sa gate tot drumul , singura problema mai ramane cu soferii dementi care taie curbele intr-o veselie , in rest drumul e fain .

 

sorry de offtopic da nu avem un loc pentru asa ceva .

Editat de laurentiutd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...