Sari la conținut

RaceR, ultima plimbare


gogu007
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 77
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

haideti sa ne mai uitam odata la poza....................acolo pot fi eu sa tu cel care citesti................sunteti de-a dreptul penibili si imi provocati sila............dumnezeu sa-l ierte, dumnezeu sa=l odihneasca, asa a fost sa fie, asa ia fost scris si alte texte jalnice de acest gen............nu inteleg ce amestec are o expresie in acest caz, pt ca d-zeu este doar o expresie si asa va ramane........nu inteleg de ce va agatati de acest d-zeu caruia nu-i pasa de voi sau de problemele voastre............a murit inca un baiat, un suflet nevinovat si nimeni nu face nimic.....continuam sa ne plangem de mila si sa dam vina pe soarta.......incercati sa va puneti o clipa in locul parintilor......asta inseamna durere, asta inseamna suferinta, asta inseamna resemnare..........mai priviti odata poza inainte sa sariti cu gura pe mine sa-mi spuneti ca gresesc si d-zeu are dreptate......... avem nevoie de solutii radicale........si 3-4.000 de motociclisti in bucuresti pot face multe........bine ca minerii au putut face asta.............nu o sa ne impuste nimeni.............cati mai trebuiesc sa moara pana cineva va face ceva, pana se va face o campanie nationala de atentionare a soferilor in trafic pe banii guvernului............fiecare se confrunta zilnic cu situatii impinse la limita din cauza nepasarii soferilor..........trist dar adevarat.......suntem vanati la propriu....

......condoleante familiei,......imi cer iertare ca sunt motociclist si nu fac nimic pt evitarea situatiilor de acest fel!

post-14-1114622856_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, ghost!

 

Daca 1% din indignarea ta, a mea, a altora ar reusi sa capete expresie ar fi suficient sa impinga lucrurile in directia buna.

 

PS: si o campanie de educare a motociclistilor asupra pericolelor din trafic ar prinde bine, zic eu ... de fapt ar trebui o CAMPANIE PENTRU SIGURANTA CIRCULATIEI, cred ca ar fi singurele reclame care nu m-ar enerva ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...