Sari la conținut

Accident Dupa Accident ! Aviz Incepatorilor


blue_nightwishX
 Share

Postări Recomandate

Nu ti s epare un pic morbid sa postezi de pe nick-ul lui? :crack:

sunt prietena lui....si dk am commentat dupa nick-ul lui....am facuto pt k asa am simtit...prezenta lui se va simti mereu...oriunde...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 127
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sunt prietena lui....si dk am commentat dupa nick-ul lui....am facuto pt k asa am simtit...prezenta lui se va simti mereu...oriunde...

 

imi imaginez cum te simti...dar din cate am inteles baiatul era "racer" ... trebuie sa inteleaga toata lumea ca Romania nu este o tara in care se poate merge tare ... soferii nu au educatie rutiera...ma oripilez cand vad zilnic cucoane la volan care nu stiu pe ce lume traiesc da ele conduc...prefer sa ma opresc aici ... R.I.P. si condoleante...desi am zis ca nu mai postez la accidente... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt prietena lui....si dk am commentat dupa nick-ul lui....am facuto pt k asa am simtit...prezenta lui se va simti mereu...oriunde...

[/......asa este!!..de 2 zile ma doare sufletul..ma doare tot cand aud asa ceva!!..si ca o ironie a sortii,aflu ca aceste intrebari nu-si au rostul pentru ca intradevar in ele se pot regasi prieteni ,iubiti ,parinti si frati..persoane iubite noua!!..va inteleg si-mi exprim toata compasiunea pentru voi,sunt alaturi de voi cu gandul si cu respectul fata de Alin si de voi!!..ma impresionat cumplit acest accident in care din nou se pune accent pe varsta de 18 ani se pune accent pe viteza de sute de km la ora si cum considera unii ca a fost si vina lui!!..intradevar viteza ucide ,dar nu am sa fiu niciodata de acord ca cineva care nu respecta nici cea mai mica doleanta a bunului simt aceea de a te asigura de 2-ori inainte sa faci vreo manevra auto te scuteste !!..,dupa atate campanii referitoare la motociclisti nu o respecta nimeni!!! am urmarit ,pentru ca nu l-am cunoscut pe Alin, toate video-clipuri de pe you toube...si pe undeva m-am regasit pe mine!!..pacat din nou si D-zeule fii alaturi de noi!!..ca un motorist din generatia ''old'' m-am implicat asa fara sa vreau in diverse posturi,am facut-o din pasiune ,am facut-o din dragostea mea fata de motoreta si de pasionatii ei,numai ca mi-a trebuit ceva timp sa realizez ca multi sunt necunoscatori1!...ocazie cu care i-mi cer scuze fata de cei pe care i-am jignit fara sa-i cunosc...si la randu-mi am fost jignit,ocazie in care noi comunitatea motociclistilor din RO ar trebui sa fim intradevar uniti cu adevarat!!..am stat mult timp fara motociclim.ro,lucrurile erau mai simple,fara injuraturi si fara bataia de joc care e acum ,fara amenintari,fara dusmanii s.a.m.d.//..am sa ma ma mut din nou in motociclism.eu[ca persoana] in care intradevar dupa multi ani nu am facut cunostiinta cu asfaltul si nici nu m-am gandit vreodata la asa ceva!! in care motoreta nu era un moft,in care motoreta insemna libertate ,placere si pasiune!!..nu in a te vedea in poze sau in oglinda cat de frumos esti!....in fine sunt multe de spus la acest capitol!!..inca o data condoleante familiei si prietenilor lui Alin!!...cu regret!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...