Sari la conținut

Salut!


DLI
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 186
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

dac' vremea tine tot asa,cred ca-mi scot trotineta sooon.... verysooon.. :kiss:

ME TOO! :hug: Da nu prea cred!

 

--- Mesaj completat în 05 Feb 2008 20:54 -------------

iar,daca vine zapada,merg la Besenyeu...pe gheata...sau m-apuc de f.tut :D Ma fuck in iarna... pffff :D

Hai sa ne mutam in Arizon, and ride for ever! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea multe drumuri drepte...

Si asta e drept!Oricum nu stiu pe unde ar fii ideal?!Oricum mie mi-ar placea sa ma dau prin Elvetia,Alaska si Noua Zeelanda! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost in Alpi, mama..........

POZE ai? :kiss: Ca mai facut curios! :D

 

--- Mesaj completat în 06 Feb 2008 23:11 -------------

prsonal,mi-as placea sa ma dau pe...Jennifer Lopez.... Naaaa

Si mie pe Carmen Electra! :D :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze fratilor, da` abia acum am observat ca-i si Harghita prezenta! Sa ma prezint... :what: lucrez si locuiesc la Spitalul de psihiatrie Tulghes :kiss: ; permis si prima motocicleta (Jawa 350) din 2003, in 2006 mi-am luat Kawasaki VN750. Ce sa mai zic, astept sa se-ncalzeasca..... :kiss:

post-11512-1202664616_thumb.jpgpost-11512-1202664381_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni,daca aveti nevoie de ajutor,spuneti-mi_Luati-ma la voi si la cati ma injura,sunt convins ca se umple topic-ul_Cu respect si fara suparare"MTC"_

Desigur ca te luam ca esti dea nostru :eek: ! I-a zis ce ti-au facut astia?!Ca te ascultam! :kiss:

 

--- Mesaj completat în 10 Feb 2008 21:18 -------------

Scuze fratilor, da` abia acum am observat ca-i si Harghita prezenta! Sa ma prezint... :what: lucrez si locuiesc la Spitalul de psihiatrie Tulghes :kiss: ; permis si prima motocicleta (Jawa 350) din 2003, in 2006 mi-am luat Kawasaki VN750. Ce sa mai zic, astept sa se-ncalzeasca..... :kiss:

post-11512-1202664616_thumb.jpgpost-11512-1202664381_thumb.jpg

Hai sa traiesti!Te stiu doar de pe net, dar sper sa ne intalnim prin primavara....,poate trag o tura cu motorul pana la tine!Numa bine!Apropo mai multe detalii despre tine si microbul cu motoare! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cercelush-ule,nu te supara,dar langa mine,tu cu spitalul tau de psihiatrie mai lipseai_O sa zica cei din alte zone ca a tunat si ne-a adunat_(daca lordul a aprobat cererea,eu deja ma consider de-al vostru)_Fii binevenit si vorba aia:"ori la bal,ori la spital"_Cu respect si fara suparare"MC"_

 

P.S.-lordule,zi nitel mai clar:cine ce a zis si ce a facut_sincer,nu e misto_numai ca nu inteleg_multumesc_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Ce vina am eu daca aici lucrez... nu ca nu m-as simti ca acasa.... :kiss: oricum, sunteti bineveniti :what:

Lordule, despre microb.... nu mai stiu cati ani aveam cand m-a dus taica-meu pe mobra (super 50), da` stiu ca din clasa a 6-a am inceput sa merg cu Hoinarul (nici nu ajungeam cu picioarele jos :eek: ), asta pana cand, dupa cativa ani i-au spus vecinii ca merg prea tare :kiss: De suparare mi-am luat un IJ festival din `51 (pe care l-am dat pe urma pe bucati la prieteni), iar dupa ce am luat permisul, mi-am luat Jawa, pe care o am si acum. Acum ma chinui sa fac rost de bani sa schimb cauciucurile si pistoanele la VN.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Ce vina am eu daca aici lucrez... nu ca nu m-as simti ca acasa.... :kiss: oricum, sunteti bineveniti :what:

Lordule, despre microb.... nu mai stiu cati ani aveam cand m-a dus taica-meu pe mobra (super 50), da` stiu ca din clasa a 6-a am inceput sa merg cu Hoinarul (nici nu ajungeam cu picioarele jos :eek: ), asta pana cand, dupa cativa ani i-au spus vecinii ca merg prea tare :kiss: De suparare mi-am luat un IJ festival din `51 (pe care l-am dat pe urma pe bucati la prieteni), iar dupa ce am luat permisul, mi-am luat Jawa, pe care o am si acum. Acum ma chinui sa fac rost de bani sa schimb cauciucurile si pistoanele la VN.

[/quote

 

 

Buna seara dom'doctor_Stai linistit ca nu este nicio problema atata timp cat nu esti pacient acolo_Cat despre cum te simti,noi te intelegem si te scuzam_In ce priveste invitatia ta,eu ma cam abtin putin_Te respect insa,pt ascensiunea ta,pt perseverenta,pt drumul pe care l-ai parcurs ca motociclist_Sunt convins ca vezi lucrurile altfel din punctul acesta de vedere(ca motociclist)spre deosebire de cei cu bani care-si trag repede si fara sa merite cate o scula,mama,mama_De altfel acestia fac parte din randurile celor aroganti si cu lipsa de experienta creaza atatea accidente si suferinta_Sa revenim la noi_O gluma pt tine:bine ca ai luat microbul de la tatal tau,ca daca-l luai de la locul de munca...._Cu respect si fara suparare"MC"_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cercelush-ule,nu te supara,dar langa mine,tu cu spitalul tau de psihiatrie mai lipseai_O sa zica cei din alte zone ca a tunat si ne-a adunat_(daca lordul a aprobat cererea,eu deja ma consider de-al vostru)_Fii binevenit si vorba aia:"ori la bal,ori la spital"_Cu respect si fara suparare"MC"_

 

P.S.-lordule,zi nitel mai clar:cine ce a zis si ce a facut_sincer,nu e misto_numai ca nu inteleg_multumesc_

Stai linistit ca nu-i bai!Nu te mai obosi sa cauti raspun esti bine venit!Numa bine tie! :what:

 

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Feb 2008 23:40 -------------</small><br/>

:ok: Ce vina am eu daca aici lucrez... nu ca nu m-as simti ca acasa.... :eek: oricum, sunteti bineveniti :kiss:

Lordule, despre microb.... nu mai stiu cati ani aveam cand m-a dus taica-meu pe mobra (super 50), da` stiu ca din clasa a 6-a am inceput sa merg cu Hoinarul (nici nu ajungeam cu picioarele jos ;) ), asta pana cand, dupa cativa ani i-au spus vecinii ca merg prea tare :kiss: De suparare mi-am luat un IJ festival din `51 (pe care l-am dat pe urma pe bucati la prieteni), iar dupa ce am luat permisul, mi-am luat Jawa, pe care o am si acum. Acum ma chinui sa fac rost de bani sa schimb cauciucurile si pistoanele la VN.

 

NICE!Oricum eu microbul il am numa din liceu, si eu am inceput direct pe virago, deci sunt copil mic,mai am pana sa va ajung pe voi "batrani" oricum sanatate sa fie ca restul se fac cu timpul! :kiss:

 

Motocarcotas "spre deosebire de cei cu bani care-si trag repede si fara sa merite cate o scula,mama,mama_De altfel acestia fac parte din randurile celor aroganti si cu lipsa de experienta creaza atatea accidente si suferinta" - sper sa nu ma includ in categoria asta chiar daca nu stiu ce e sa mergi pe jawa, ij sau mz....atata zi ca am facut A-ul pe mz si era fain, dar e diferenta mare de la mz la yamaha virago oricum inca o data mentionez si sper sa nu fiu inclus in categoria celor cu Fize si Aere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

ma numesc robert,din cluj.

"ice lord" ma stie de pe forum cu problema mea. :kiss:

lucrez la o firma,unde concediile is cu probleme.trebuie sa anunt din timp cand vreau sa ma duc in concediu.

adica cat mai repede trbuie sa anunt.vreau sa stiu daca anul asta o sa se organizeze intalnire moto in gheorgheni,si cand.data fixa.ca sa pot si eu sa anunt concediul meu :kiss: nu vreau sa pierd intalnirea.

ma atrage mult zona-locatia.asa ca rog pe cei care stiu ceva de intalnirea de la gheorgheni,sa posteze ceva informatii.DAU O BERE CIUC! :kiss: :D am mai accesat siteul "www.blueriders.ro" ,dar pare ca e pustiu forumul-siteul. :what: :eek: nu stiu la cine sa apelez :ok:

pana atunci,va urez canicula cat mai repede ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: "doctor" :) se vede ca nu ma cunosti; sau poate c-am baut o bere pe undeva si nu stim.... n-am eu fata de doctor :lol: sunt fochist, castig cat sa-mi platesc ratele la motor si sa mai ramana si de ceva benzina... acum chiar nu stiu de unde o sa mai scot bani pentru gume si ce-mi mai trebuie la motor (saptamana asta cred ca-l demontez).

Lordule, nu stii ce frumos era cand si eu si preteni mei aveam doar comuniste.... plecai la drum, nu stiai ce o sa te lase, da`oricum o puteai repara si-ti continuai drumul; nu zic, e frumos si cu un motor mai "tare", mai performant, mai fiabil... da` si cand te lasa ceva, ai ce cauta prin buzunare.... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIUNE,va vorbeste MOTOCARCOTASU,

Oameni buni,prieteni,frati motociclisti,

Sunt impresionat de situatia in care se gaseste "cercelush-ul"_De aceea fac un apel catre toti motociclistii din CV si HR:haideti sa-l ajutam_O putem face prin strangerea unor bani,prin recomandarea catre un atelier unde avem prieteni,prin procurarea unor anvelope(chiar si second)dar intr-o stare care sa-i permita sa se miste sezonul asta in siguranta_Stiu ca nu toti motociclistii din zona s-au prezentat aici_Dar o putem face incercand sa convingem prietenii sa-si aduca aportul_Am convingerea ca vom face o fapta buna_Am convingerea ca omul merita_Am incredere in voi_Veniti va rog cu propuneri_Va multumesc_Cu respect si fara suparare"MC"_

 

--- Mesaj completat în 12 Feb 2008 20:43 -------------

:kiss: "doctor" :) se vede ca nu ma cunosti; sau poate c-am baut o bere pe undeva si nu stim.... n-am eu fata de doctor :lol: sunt fochist, castig cat sa-mi platesc ratele la motor si sa mai ramana si de ceva benzina... acum chiar nu stiu de unde o sa mai scot bani pentru gume si ce-mi mai trebuie la motor (saptamana asta cred ca-l demontez).

Lordule, nu stii ce frumos era cand si eu si preteni mei aveam doar comuniste.... plecai la drum, nu stiai ce o sa te lase, da`oricum o puteai repara si-ti continuai drumul; nu zic, e frumos si cu un motor mai "tare", mai performant, mai fiabil... da` si cand te lasa ceva, ai ce cauta prin buzunare.... :wink:

 

 

Salut_Spune-mi cat profil(mm)mai ai pe anvelope_Eu am una 110-80-19(de fata evident)_Profilul cred 2 mm_Daca iti foloseste,scrie-mi o adresa si vad cum ti-o trimit_Cu respect si fara suparare"MC"_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mutumesc, e o idee pe care am putea s-o folosim in viitor, dar nu as putea accepta; imi cer scuze daca altcineva a inteles gresit (nu e cazul tau motocarcotasule, iti respect solidaritatea), dar nu mi-am impartasit necazurile pentru a castiga ceva in felul asta. Nu ca mi-ar fi rusine, dar asa sunt eu! O sa rezolv cumva si asta, iar daca o sa am nevoie de ajutor, fiti siguri ca o sa vi-l cer.

As fi recunoscator daca cineva ar sterge ce-am postat eu si Motocarcotasul in legatura cu asta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mutumesc, e o idee pe care am putea s-o folosim in viitor, dar nu as putea accepta; imi cer scuze daca altcineva a inteles gresit (nu e cazul tau motocarcotasule, iti respect solidaritatea), dar nu mi-am impartasit necazurile pentru a castiga ceva in felul asta. Nu ca mi-ar fi rusine, dar asa sunt eu! O sa rezolv cumva si asta, iar daca o sa am nevoie de ajutor, fiti siguri ca o sa vi-l cer.

As fi recunoscator daca cineva ar sterge ce-am postat eu si Motocarcotasul in legatura cu asta!!!

Omu' nu-i bai!Ma pot interesa in gheorgheni la louis daca nu au ceva second dar si de noi daca vrei si daca ai nevoie te pot ajuta cu vreo 50RON pe data de 14 a lunii, si sa nu te simti nevoiasi! :)

 

--- Mesaj completat în 12 Feb 2008 22:13 -------------

salutare

ma numesc robert,din cluj.

"ice lord" ma stie de pe forum cu problema mea. :lol:

lucrez la o firma,unde concediile is cu probleme.trebuie sa anunt din timp cand vreau sa ma duc in concediu.

adica cat mai repede trbuie sa anunt.vreau sa stiu daca anul asta o sa se organizeze intalnire moto in gheorgheni,si cand.data fixa.ca sa pot si eu sa anunt concediul meu :) nu vreau sa pierd intalnirea.

ma atrage mult zona-locatia.asa ca rog pe cei care stiu ceva de intalnirea de la gheorgheni,sa posteze ceva informatii.DAU O BERE CIUC! :kiss: :lol: am mai accesat siteul "www.blueriders.ro" ,dar pare ca e pustiu forumul-siteul. :wink: :lol: nu stiu la cine sa apelez :lol:

pana atunci,va urez canicula cat mai repede :lol:

Omu' sigur e ceva in IULIE ca asa a fost intodeauna,dar nu stiu exact cand si am sa-l intre pe Endre!

Numa bine! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mutumesc, e o idee pe care am putea s-o folosim in viitor, dar nu as putea accepta; imi cer scuze daca altcineva a inteles gresit (nu e cazul tau motocarcotasule, iti respect solidaritatea), dar nu mi-am impartasit necazurile pentru a castiga ceva in felul asta. Nu ca mi-ar fi rusine, dar asa sunt eu! O sa rezolv cumva si asta, iar daca o sa am nevoie de ajutor, fiti siguri ca o sa vi-l cer.

As fi recunoscator daca cineva ar sterge ce-am postat eu si Motocarcotasul in legatura cu asta!!!

 

 

Omule,nu am vrut sa te jignesc_Dar daca totusi am facut-o,imi cer scuze tie,moderatorilor si lui DLI_Nici eu nu sunt un om cu bani,dar daca pot sa ajut pe cineva,o fac_Si tu la randul tau ai ajutat cu IJ-ul_Daca-ti trebuie anvelopa ia-o si gata_Da-mi pe ea ce vrei tu_Ok?_De ce te contrazici?_Propui ca idea sa o folosim in viitor_Pt cine?_Daca vor refuza toti?_Nu m-am gandit ca-ti spui necazurile cu scopul de a castiga ceva_Dar daca ne vom lauda tot timpul,cand vom mai fi NOI ? Cum ne vom mai cunoaste?_Am convingerea ca esti un om deosebit_De aceea am si avut convingerea ca fac un bine_Daca am gresit,inca odata imi cer scuze_Cu respect si fara suparare"MC"_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...