Sari la conținut

Duminica dimineata...


ares666
 Share

Postări Recomandate

Întrucât nici eu nici prietena nu vom mai avea timp să mergem pe acasă în viitorul apropiat, ne-am decis să mergem duminică dimineaţa pana la Turnu Măgurele, jud. Teleorman, la părinţii ei, băgăm un grătar la malul Dunării, şi după aia, spre seară (după amiază), înapoi la Bucureşti.

 

Plănuim să plecăm pe duminică dimineaţa pe la 9:30, sau 10, şi să revenim pînă în ora 20.00 in aceeaşi zi, adică ar trebui sa plecăm din Turnu pe la 17:30.

 

Distanţa: 150 km dus, 150 km întors. Ce spuneţi? Ne băgăm?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred k in curind o sa cunoastem toate rudele lui Ares ...=))

 

buei...sa face gratar la toti in curte! buna initiativa..tinem legatura (acum k mi-a trecut gripa as putea veni).

hmmmmmmm...

ce e aia post? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca veniti in Turnu ma gasiti acolo.

 

Rectificare:

 

In weekend raman in bucuresti la SMAEB si la STEAUA-dinamo. Mi-ar fi placut sa va cunosc daca veneati. Poate altadata la Rosiori sau la Turnu

Editat de doctoroo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am prietena si bagaj in spate, data trecuta am avut doar bagaj. sper sa se incumete careva.

 

marce, fir-ar, acuma am si eu o raceala, dar pot sa merg linistit pe drum, nu mai mult de 100 km/h imbracat bine.

 

daca nu vreti gratar, e ok, nu facem, dar la mal de dunare, e cam pacat. cat crezi ca mai costa si gratarul? ca nu facem parastas, ardem repede niste mititei sau un kil de carne, sa gustam doar.

 

hai spuneti care veniti, v-am zis, ne intoarcem tot duminica, mai pe seara, adica pe lumina, dar sa fim in bucuresti cand se innopteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...