Sari la conținut

am Simsonul meu sint fericit! ! !


yo5peb
 Share

Postări Recomandate

oameni buni, am facut o boacana :lol: :lol:

am smuls firul care merge la bujie, si binenteles ca nu pot sa fac nimic la locul meu de munca :lol: :ok: ,acum astept sa vina doctorul la el.....

nu faceti experiente daca nu le aveti cu sportul asta,... :lol:

ps ma bucur ca am succes cu topicul asta si multumesc pt raspunsuri :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorba lui Roby... arata a Cafe Racer. mie unu imi place asta. chiar da bine. Daca iti place eu zic sa o lasi asa (toba trebuie sa dispara insa) si sa continui linia asta.

Sunt pe net o gramada de poze cu cafe racer-e ca sa te inspiri. Eu unu n-am vazut stilul asta prin RO, desi imi place mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta comunist estem ?

nu prea crede eu

:lol:

mai smeagol simsonul a fost facut in germania comunista copiat dupa BMW daca nu stiai....de ce crezi tu ca se aseamana cu motorul de bmw? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am mai revenit un pic ,.... a trecut kerosen pe la mine cu un doctor de simsoane si diagnosticul nu e grav :birthday: miine o sa fie toate la locul lor :lol: si o sa incep sa aplic un trataement de regenerare a instalatiei electrice incepind cu stopurile din spate :lol:

acum ca sint mai linistit :lol: hai sa va povestesc despre ultima aplicatie la internetului la motoarele de simson, am pus la punct,e aminata din motive stiintifice,o metoda de reglat prin internet. am facut deja primele teste cu roby din barcelona si imediat ce timpul imi permite o sa trec la o noua etapa a proiectului ,de fapt e mai simplu decit zic eu aici ,pe scurt o sa pun webcam microfon , boxe si trusa de scule linga tastatura :lol:

dupa fiecare sedinta se va merge la bere, deocamdata fiecare pe partea lui de lume dar nu se stie niciodata ,se intilneste munte cu munte :lol: :lol:

multumesc pe aceasta cale lui robychopper si lui mad rider pt ajutor

asfalt uscat si toate cele bune :lol: :P X-(

ps multumesc desigur si celor care au postat aici :lol: :P :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa va prezint o parte din trupa de la Alba,....binenteles ca motorul e al meu i-am adus sa dea niste note si moduri de lucru in continuare :lol:

am facut rost de o aripa originala de spate si o sa fac o proba cum ar iesi.....

voi reveni cu poze si detalii....

asfalt uscat si toate cele bune ! :lol: :lol:

post-8-1114665371_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fii pacat sa pui apipa originala :lol: fai o aripa scurta si finuta pe fata.....schimbai ghidonul,seaua...punei niste comenzi avansate,fai alta toba....si arata superb.....aripa de spate ce o are acum chiar ii da o linie faina motorului....

parerea mea

oricum tu il vei face pe gustul tau....si mai o chestie chiar arata fain culoarea asta rosie.....si gindestete ca in tara majorittea motoarelor au cadrul negru.....ar arata foarte interesant sa vopsesti cadrul alta culoare....lar scoate mult in evidenta....

te salut si spor la lucru :lol: :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut coane :laugh:

multzam fain de....prieteni stiu de ce :laugh: . imi place cum arata motoru. parca il vad mai bine din poze decit live. in linii mari lasa-l asa cum e. PAREREA MEA...care este. important inainte de toate e sa fie OK d.p.d.v. mecanic, de care se ocupa meseriashu

toate cele bune yo5peb :laugh:

simson_cristuzu@yahoo.com trimite-mi te rog instructiunile pt. messenger...sa putem vorbi mai multe peste zi...cand are si conashu timp :huh:

Editat de simson
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...