Sari la conținut

Hyosung 125


Postări Recomandate

salut

am o moto de strada,dar ma simt foarte atras de enduro,asa ca as vrea sa schimb.

am vazut un motor dragut,hyosung rx 125 d,la un pret de 75 de milioane.

nu vreau hard enduro,vreau sa merg la munca,in oras,iar dupa masa si n week end sa ies un pic pe camp si dealuri.,

ce ziceti?merita?

post-10515-1202919136.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domi de 15 ani e motocicleta. asta nu e motocicleta. prin oras probabil iti face treaba cu ea (desi la juma'te din banii astia iti iei unn scuter kymco nou) insa daca incepi sa o iei pe coclauri in 2 weekenduri cred ca ai rezolvat-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,is de acord cu antevorbitorii mei,mai bine iti iei ceva deja cunoscut ca fiind ok decat sa iei ceva care ca si traditie e discutabil.Deja pretul pietei scade si la 2000,2000 si ceva de euro poti lua un enduro sau un enduro-touring mai mult decat decent.Te saturi de drujba aia dupa ceva timp,motorul anemic si statura de bicicleta sunt doi factori care ti-ar da bataie de cap.Sa stii ca si un enduro-touring mai maricel se descurca onorabil pe coclauri,un Suzuki DR sau chiar un Pegaso :lol: .Poti sa-ti iei un DR 350,e mult mai ok decat trompeta aia mica.

 

Parerea mea! :)

 

S-auzim si de bine! :wink: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hyosung-ul e coreean,nu chinezarie.Am vazut un RX in realitate,e destul de dragut,suspensiile erau foarte ok,doar ca nu am avut ocazia sa fac o tura cu el.Pozibile probleme nu stiu ce ar putea fi,l-am auzit doar si am stat pe el.NUMAI BINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr un fel mi se pare putin,dar eu am cam terminat cu viteza

am constatat ca ma simt foarte bine la 70-80 pe sosea,ma pot bucura de drum si de senzatii fara incordare

ma intereseaza fiabilitatea,consumul mic si ceva capacitati soft off road,adica un drum de tara

mi e groaza de lucru vechi,ca stiu cum e:tot bagi bani si parca tot nu i cum trebuie...

si categoric nu vreau 2 timpi

Editat de kevin77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr un fel mi se pare putin,dar eu am cam terminat cu viteza

am constatat ca ma simt foarte bine la 70-80 pe sosea,ma pot bucura de drum si de senzatii fara incordare

ma intereseaza fiabilitatea,consumul mic si ceva capacitati soft off road,adica un drum de tara

mi e groaza de lucru vechi,ca stiu cum e:tot bagi bani si parca tot nu i cum trebuie...

si categoric nu vreau 2 timpi

Ia-ti macar un scrambler gen Yamaha Tricker sau Rieju Tango 125. Alea macar sunt cool. franeaza mai bine pe strada si au motoare de Yamaha (ambele). Cu 100 mil iti dau eu un Tango nou de 125 cu motor Yamaha. L-am luat in dec pt nev dar si-a belit lig. la genunchi la ski asa ca mai asteapta un an-doi cu moto......Tre sa-l vand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

mersi de oferte,dar nu e un topic de vanzari cumparari

consider ca topicul nu si a atins scopul.chiar nimeni n are acest tip de motor ca sa ne spuna despre el?

 

Hai pe la noi sa vedem cum te putem ajuta sa afli mai multe. Noi vindem Hyosung in Oradea, suna-ma: Dragos 0723160169

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...