Sari la conținut

Yamaha Dt 125 Vs Ktm Lc2(125)


andreicoroi14
 Share

Postări Recomandate

un yamaha dt ,stare buna ,pret 1.200 euro,51 000 km wink.gif 11kw. din 2/2003 VS

Ktm LC2 ,stare buna,pret 1.400 euro, 10,700 km biggrin.gif 11kw, din 5/1998 :) CARE CREDETI CA ESTE MAI POTRIVITA PT MINE?AM 1,72 CM . 56 DE KILE,LA PREZENT MA INVAT PE O HONDA MT50!!!!VREAU INFORMATII NU STIU PREA MULTE DESPRE ACESTE MODELE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un yamaha dt ,stare buna ,pret 1.200 euro,51 000 km wink.gif 11kw. din 2/2003 VS

Ktm LC2 ,stare buna,pret 1.400 euro, 10,700 km biggrin.gif 11kw, din 5/1998 :) CARE CREDETI CA ESTE MAI POTRIVITA PT MINE?AM 1,72 CM . 56 DE KILE,LA PREZENT MA INVAT PE O HONDA MT50!!!!VREAU INFORMATII NU STIU PREA MULTE DESPRE ACESTE MODELE...

Nu e mare diferenta intre ele... cat despre km nu cred ca lc2-ul are numai 10.700 avand in vedere ca este din '98... Am vazut si eu anuntul pe mobile.de dar nu cred ca toti spun adevarul. Cat despre...care este mai portivita pentru tine...Dt-ul este foarte buna din ce mi-au povestit detinatorii de pe forum si este destul de fiabila. Cp are in jur de 24, daca nu cumva ma insel.nu mai tin minte exact... La ktm s-ar putea sa fie cam scumpe piesele si sa cam trebuiasca shimbat totul pe ea avand in vedere anul fabricatiei. Eventual ai putea cauta un dt-r dar sa fie cu ami putini km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un ,,mic secret" ! LC2-ul din '97-'98, este echipat cu motor Yamaha DT 125 ! :P

Asa ca trebuie sa compari bicicletele, ca ,,motoarele" sunt ........ identice !

Abia la EXC125 2t, a inceput KTM sa faca motor sub licenta proprie !

 

Bafta ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...