Sari la conținut

Cutii Laterale Pt. Bagaje


wheelsandspeed
 Share

Postări Recomandate

tocmai si-a luat un prieten de la hein-gericke unele de 50 Euro din textil si termoizolante, aratau bine, nici nu erau sarmale de-alea atarnande de chopper.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai si-a luat un prieten de la hein-gericke unele de 50 Euro din textil si termoizolante, aratau bine, nici nu erau sarmale de-alea atarnande de chopper.

 

 

Thanx for information, sper sa gasesc ceva fain.

 

Am un MZ choperit si caut un atas. Am auzit ca STOYE erau modele ce potrivesc bine la motoarele astea. Daca ai o relatie pentru asa ceva, te rog sa dai un semn.

Exista atasuri de aluminiu? In Romania? As da bani seriosi pe asa ceva daca as gasi.

Numai bine si asfalt uscat

 

Email wheelsandspeed@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu 2 cutii de bmw touring dar sunt putin crapate sunt din plastic din ala rezistent,cred ca le pot trimite prin posta la un pret rezon 80 ron amandoua,taxele le platiti voi

 

--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 20:12 -------------
modelul cutiilor este astapost-6641-1203963051.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu 2 cutii de bmw touring dar sunt putin crapate sunt din plastic din ala rezistent,cred ca le pot trimite prin posta la un pret rezon 80 ron amandoua,taxele le platiti voi

 

<small>--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 20:12 -------------</small><br/>modelul cutiilor este astapost-6641-1203963051.jpg

 

Cati litri?Incuietorile functioneaza?Ai putea pune niste fotografii cu ele,sa se vada si crapaturile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...