Sari la conținut

Cheia 02.03.'08


Postări Recomandate

si cu prafuit te-ai plimbat, dar nu mai tii minte are KLE-ul de 500

e "de-al nostru" cu enduro :burnout:

eu m-am plimbat cu toti cu care ai fost, ca doar sunt din titan...insa pe vlad si prafuit nu i-am mai vazut de muuuult

 

ps: doar atatea poze?

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost super intr-adevar. dar extrem de obositor pentru prima iesire (la mine). am dormit 10 ore cand m-am intors si mi-ar mai fi trebuit vreo doua:) unde mai pui ca am plecat si cam dezbracat si am dardait "big time". noroc cu uncle zis si "bunica" baiat prevazator care m-a imbracat cu polarul de rezerva.

 

la mai mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai bine bre ivane si tu plecasei asa macho in tricou si geaca :cheers:

 

@cehu'... merci, a fost f frumos

 

@raven... nu avem mai multe poze ca eram ocupati sa punem genunchiu jos pe viraje :cheers:

(mai am unele, dar nu le-am pus pe toate, ti le dau pe messenger daca vrei)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asfaltul cam rece, si se pierdea aderenta usor daca faceai pe zmeul, dar in schimb ciorbita buna, ceaiul cu atat mai bun :cheers:

 

Uncle, bine ca a adus un echipament de rezerva si pese pt inca un motor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

God! Pe tine chiar ca nu te-asi trimite sa cumperi ceva! :wave:

Adica simbata pleci dupa martisoare, duminica pleci la cheia si te intorci teafar si tot duminica pleci si dupa piine in final o pui de o mamaliga! Oau! Esti omul meu! :D Imi aduc aminte ca in "tinerete" il admiram pe unul despre care se povestea ca a plecat sa ia piine si s-a intors de la mare dupa trei luni! Pai ala e mic copil, ca nu a reusit sa fie in doua locuri simultan!

In alta ordine de idei, fericiti trebuie sa fiti voi cei care stati atit de aproape de locurile alea pline de drumuri ce asteapta a fi descoperite! :cheers: Multumesc de ideile de trasee, le-am notat si voi face tot .....imposibilul, sa le calc. Si cind ma gindesc ca zona mi se parea un cosmar plicticos! E drept, cu masina. :cheers:

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ana, ai gresit topicul.

 

Sorry, acum vad ca am gresit de fapt....tot. :cheers: Uitati ca am postat prostii, va rog :cheers: si sa le fie de bine calatorilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...