Sari la conținut

B.t.g (big Training In Gheorgheni


Postări Recomandate

1.inceperea in forta BTG (Big Training in Georgheni):un antrenament fizic /enduranta pentru ina sezonului 2008 si inaintea taberei de antrenament Greg Eyres ;circuitul de enduro de anul trecut va fi marcat si pus la dispozitia participantilor care vor beneficia de un antrenament personalizat si vor putea face atatea ture cate vor dori in ritmul care li se potriveste.

se vor instala puncte de control in vederea stabilirii timpilor , care vor permite analizarea progreselor realizate!atentie:aceasta nu este o cursa ,data urmand a se stabili dupa topirea zapezii(taxa participare 15 RON/pilot) :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.inceperea in forta BTG (Big Training in Georgheni):un antrenament fizic /enduranta pentru ina sezonului 2008 si inaintea taberei de antrenament Greg Eyres ;circuitul de enduro de anul trecut va fi marcat si pus la dispozitia participantilor care vor beneficia de un antrenament personalizat si vor putea face atatea ture cate vor dori in ritmul care li se potriveste.

se vor instala puncte de control in vederea stabilirii timpilor , care vor permite analizarea progreselor realizate!atentie:aceasta nu este o cursa ,data urmand a se stabili dupa topirea zapezii(taxa participare 15 RON/pilot) :cheers: :wave:

Vin. Astept detalii.

Cine mai merge din Bucuresti? poate ne cuplam la drum.

Inca o data felicitari Patrick pentru initiativa. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo Patrick! misto ideea.

Poate vin si eu la o plimbare pana acolo. Luni am scos fiarele; sa vedem cum ma refac

Daca merg pot sa iau la mine in bena inca un motor + o remorca dupa camioneta daca faceti rost de remorca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.inceperea in forta BTG (Big Training in Georgheni):un antrenament fizic /enduranta pentru ina sezonului 2008 si inaintea taberei de antrenament Greg Eyres ;circuitul de enduro de anul trecut va fi marcat si pus la dispozitia participantilor care vor beneficia de un antrenament personalizat si vor putea face atatea ture cate vor dori in ritmul care li se potriveste.

se vor instala puncte de control in vederea stabilirii timpilor , care vor permite analizarea progreselor realizate!atentie:aceasta nu este o cursa ,data urmand a se stabili dupa topirea zapezii(taxa participare 15 RON/pilot) :cheers: :cheers:

 

 

Wow, super tare, nu stiam ca se face asa ceva. Unde e Gheorgheni? Ce inseamna antrenament de enduranta? Hard enduro? Sau adventure/rally?

 

Cand o sa fie? Mai multe detalii gen cazare, durata, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo Patrick! misto ideea.

Poate vin si eu la o plimbare pana acolo. Luni am scos fiarele; sa vedem cum ma refac

Daca merg pot sa iau la mine in bena inca un motor + o remorca dupa camioneta daca faceti rost de remorca

facem rost si de remorca :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.inceperea in forta BTG (Big Training in Georgheni):un antrenament fizic /enduranta pentru ina sezonului 2008 si inaintea taberei de antrenament Greg Eyres ;circuitul de enduro de anul trecut va fi marcat si pus la dispozitia participantilor care vor beneficia de un antrenament personalizat si vor putea face atatea ture cate vor dori in ritmul care li se potriveste.

se vor instala puncte de control in vederea stabilirii timpilor , care vor permite analizarea progreselor realizate!atentie:aceasta nu este o cursa ,data urmand a se stabili dupa topirea zapezii(taxa participare 15 RON/pilot) :cheers: :cheers:

 

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow, super tare, nu stiam ca se face asa ceva. Unde e Gheorgheni? Ce inseamna antrenament de enduranta? Hard enduro? Sau adventure/rally?

 

Cand o sa fie? Mai multe detalii gen cazare, durata, etc.

 

nu merge cu xt pe-acolo. trebuie fier mai mic

in zona aia mancarea si cazarea sunt f ieftine.

data .... cand se topeste zapada :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in functie de cum stam cu marcajele la noi,vine si haita de la valcea.(minim 6 motoare)..sa ne vedem cu bine si fara zapada..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu merge cu xt pe-acolo. trebuie fier mai mic

in zona aia mancarea si cazarea sunt f ieftine.

data .... cand se topeste zapada :cheers:

 

Pai am un enduro/cross in vizor anu asta, nu stiu daca chiar in primavara, dar sper sa fie cat de curand.

 

Si ma gandeam ca daca e pentru antrenament, nu tre sa bag tare, si atunci ... de ce n-as putea cu XT-ul? L-ati vazut pe ala de o mers cu 1200 GS la cursa de enduro? :cheers: Eh, e ceva extrem stiu, dar zic si eu ...

 

 

 

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am un enduro/cross in vizor anu asta, nu stiu daca chiar in primavara, dar sper sa fie cat de curand.

 

Si ma gandeam ca daca e pentru antrenament, nu tre sa bag tare, si atunci ... de ce n-as putea cu XT-ul? L-ati vazut pe ala de o mers cu 1200 GS la cursa de enduro? :cheers: Eh, e ceva extrem stiu, dar zic si eu ...

Adi

Poti sa mergi si cu chopper dar ce rost are? Pacat de XT sa-l tavalesti. Parca rezervoru-i de metal...cu greutatea aia rupe ghidonul cand cade

Vin si constantenii 2-3-4 bucati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow, super tare, nu stiam ca se face asa ceva. Unde e Gheorgheni? Ce inseamna antrenament de enduranta? Hard enduro? Sau adventure/rally?

 

Cand o sa fie? Mai multe detalii gen cazare, durata, etc.

Va fi un traseu soft cu DRZ poti sa vii ,la ritmul tau pot sa faci un tur ,doua sau trei!!!

Obiectivul nu e technic e fizic si de anduranta

enduranta inseamna capacitate de mers un timp lung la un ritm sustinut fara se te opresti(numai pentru alimentarea motorului si pilot) pe un traseu de Enduro!

Fiecare sa-si aleaga tinta si ritmul.

Personal tinta mea e de 300 km in opt ore.

E foarte important mers fara oprire,nu conteaza neaparat viteza!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...