Sari la conținut

DRIVE TEST ACL WORKER


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

hai ca sunteti simpatici: eu am fost in Vitan, voi ?

in alta ordine de idei calaresc forbice zilnic de a inceput sa devina usor plictisitor. dar ma cert cu toata familia sa vin mai devreme din afara sa particip la etapa a doua bistrita. voi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ON-topic!

" Muncitoru' ruzl! " :blbl:

Merge super! :wave: . Se descurca prin transeele Bucurestiului! Ma rog... le-am luat cu viteza cu care le-as fi luat si cu masina, ca mi-a fost mila si nici nu-i al meu! :o Si cata vreme incetinesti destul la curbe, nu-i chiar asa de stresanta senzatia de rasturanare! Cred.

 

10x Dobrescu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma declar fan dupa ce l-am testat vineri seara printre masinute parcate pe stardute cu o banda pe sens,printre garaje si strazi pietruite si gropane a la Bucharest,zona din spatele blocurilor,pe langa centrala..Am deprins imediat comenzile, e chiar de senzatie,mai ales ca era cat pe ce sa-i agat si o spargatoare de nuci lui Joe Black...next week,count me in on the road!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: adrenalina ti-a afectat memoria... :lol: erau 2 - imagineaza-ti dubla lovitura la titanic ... si daca nu eram cu tine, probabil imi acceptau invitatia... :banana:

 

 

it's fun!... adik mi-as plati cheltuielile sa ma "dau", dar nu cred ca voi investi in asa ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Am mers si eu dracia, merge super, deja a fost cred ca 3-a oara. Super senzatie pe jucarie, probabil mult mai bine e prin padure cu ea. Si cu 4 oameni merge super bine si unul in ghips. Drog in spate, Rontz pe fata, Wizzi pe spate si trage.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, aia sigur nu e salvare?

 

secondo, dane, vezi ca mai e putin pana la transcarpatic (vezi topicul pus de mandea), ai oualele necesare sa te inscrii macar?

Ca vad ca aventuri de bucuresti cu probe prin parcare si pe strazi cu un singur sens promovezi la greu.

 

Sigur nu se incadreaza la categoria BCV (Bucharest City Vehicle) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

E "marpha" patrucicleta! :lol: . N-am harjonit-o nici pe de parte pe cat au facut-o BD-ul, dar mi-a placut! :ok: Mai ales ca prima oara, ti se pare ca pleaca destul de repejor, pana te mai obisnuiesti!! Am mers si pe "ulitele" Vamii (da, am permis - sa nu ma acuze cineva de conducere fara :baldy: ) trece lejer peste santurile si gropanele de p-acolo si e destul de usurel pentru un ATV - zic eu. Mai mult nu mai zic, ca nu m-am dat prea mult cu el.

 

Multumesc!

 

PS: sa va zica "Rontz" ce bine se doarme intins pe saua lui! :moron:

 

Mai sincer sa fiu m-am dat cu nu Worker si vreau sa spun ca nu-ma impresionat deloc, chiar ma dezamagit..nu ca m-as fi asteptat la ceva bun de la el. In concluzie, miroase a bazar.

Daca ati incerca un ATV adevarat cum ar fi un Yamaha sau Arctic Cat v-ati schimba parerea complet despre capacitatile lui.

BDW in data de 17-20.11.05 la Centrul Regional de Afaceri, in Timisoara, in cadrul expozitiei CAMEX, va avea loc un drive test cu modelele de la Arctic Cat. Pt. cei care sunt in zona, eu zic ca merita incercate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am si eu o intrebareee :P :care este denumirea INTERNATIONALA corecta? acl sau linhai?de unde provine denumirea de acl? nu am gasit pe alte pagini din afara asa ceva.Sa aiba vreo legatura cu..... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te chinui prea tare.

denumirea corecta nu exista, neexistand nici mobra corecta.

cam toate mobrele china sunt facute in reteaua de "uzine mecanice" (gen Tohan) din china, toate apartin de acelasi minister, iar denumirile se pun dupa bunul plac al celui care are bani si chef sa comande minim un conteiner de mobre (care costa aprox. 500 euro/buc daca iei minim un conteiner). De asemenea poti sa-ti comanzi mobre cu numele tau....

De obicei se poate comanda cu set intreg de embleme, astfel incat sa-ti alegi intre nume de marca (honda, aprilia, yamaha, etc), sau nume mai putin/deloc stiute (linhai, muciinceai, cecurai). Avantajul este ca poti sa-ti pui in fiecare zi alte embleme..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...