Sari la conținut

cine merge la arad?


ghost
 Share

Postări Recomandate

Daca n-ar fi chiar asha departe.. :huh: numa pana la Timisoara faci vreo 7-8 ore din Brasov :laugh:

dar ce treaba ai la timisoara??????in 5 ore suntem la arad :laugh:

..........ideea e sa nu merg singur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta inseamna un 4 dimineata?  :huh: 

imi place da' nici chiar asa de tare... :laugh:

 

acum vreo 2 dimineti te dadeai pe la 9:00 pe DN1 spre Ploiesti?

da, m-am intors marti din buc.....

..........hai din seara asta si stai la mine peste noapte :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stau in Ploiesti si vin la birou in Bucuresti (de obicei cu masina) dar mai sparg monotonia din cand in cand cu blonda, mai ales vinerea cand in Buc. traficul este ca dracu'

 

e tarziu sa plec din seara asta spre Arad (mai ales ca tremin pe la 20:00) si maine la 4 nici gand sa ma trezesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate in afara de tren, n-am cu ce sa vin :laugh: cu stopu' ar mai fi o chestie... da' pana la Arad e drum lung, si nu ma risc noaptea :laugh:

 

Motobrand nu si-a facut inca bestia :laugh: ca poate ma lua el :huh:

 

 

Edit:

 

Din Brasov pana in Arad sunt 415 Km.. mai putin decat ma asteptam, cu masina ii faci in... vreo 5 ore banuiesc, hmm... ma duc sa ma interesez, poate poate apuc sa va vad si io odata pe astia de pe-aici :lol:

Editat de Pacasac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate in afara de tren, n-am cu ce sa vin :laugh: cu stopu' ar mai fi o chestie... da' pana la Arad e drum lung, si nu ma risc noaptea :lol:

 

Motobrand nu si-a facut inca bestia  :laugh: ca poate ma lua el  :huh:

 

 

Edit:

 

Din Brasov pana in Arad sunt 415 Km.. mai putin decat ma asteptam, cu masina ii faci in... vreo 5 ore banuiesc, hmm... ma duc sa ma interesez, poate poate apuc sa va vad si io odata pe astia de pe-aici :(

nevasta-mea merge cu masina.................daca vrei poti sa mergi cu ea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult ghost, mai am un prieten aici care sunt sigur ca ar vrea sa vina si el, daca ne strangem doi, trei venim si noi.... nu cu nevasta ta :huh:

 

Merci mult inca o data, daca nu resusesc nimic o sa incerc sa te contactez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult ghost, mai am un prieten aici care sunt sigur ca ar vrea sa vina si el, daca ne strangem doi, trei venim si noi.... nu cu nevasta ta  :huh:

 

Merci mult inca o data, daca nu resusesc nimic o sa incerc sa te contactez.

tu esti fantastic................si asa masina merge goala.....nu? mai sunt 4 locuri libere:)).......daca e suna la 0722255998

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze Ghost daca te-am incurcat cumva, sper sa nu :huh:

 

Poate reusesc sa vin cu Motobrand pe la sfarsitu lunii la Fagaras, si dau o bere :laugh:. Merci inca o data de oferta :laugh:

 

Drum bun si asfalt uscat! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum m-am intors...........dupa 30 de km eram ud pana la piele,........ploua de rupe........ce poate fi mai aiurea decat sa mergi pe ploaie, frig, noapte :huh: ................o fi ea pasiunea mare........dar nici chiar asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...