Sari la conținut

Kronstadt Bikers


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

e putin probabil sa iesim maine la plimbare daca continua vremea asa.probabil ne vom vedea intr-o carciuma (Bavaria sau Musik Caffe) pe la 7.

 

Sa imi ziceti si mie unde o sa va intalniti!

PM sau tel... 0726179475

O sa vin musai ca de voie buna! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 332
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

fu ziua lui eri. da a bagat o la deruta ca cica in uichend . da a dat de beut aseara si v a pacalit. asa ca in uichend beti de la pachetel. :bounce:

mie mi-a raspuns ca in uichend , deci nu stiu ce astepta ceilalti :rock: ,...apropo de bere "plaiesule :laugh: " :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit vreme buna (ploua) pentru motociclisti ca mine(fara motor)....daca da careava de baut vreau sa stiu si eu.....ca vorba aia MAI PE PLOAIE MAI PE OMAT

EU TOT BEAU SI NU MA IMBAT

CA AM AVUT MOTOR CU COA..IE

MERGEAM CU EL SI PE PLOAIE

SI PARCA AM FOST NEBUN ...DILIU...

SI L-AM VANDUT PE UN RACHIU.....

asfalt....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit vreme buna (ploua) pentru motociclisti ca mine(fara motor)....daca da careava de baut vreau sa stiu si eu.....ca vorba aia MAI PE PLOAIE MAI PE OMAT

EU TOT BEAU SI NU MA IMBAT

CA AM AVUT MOTOR CU COA..IE

MERGEAM CU EL SI PE PLOAIE

SI PARCA AM FOST NEBUN ...DILIU...

SI L-AM VANDUT PE UN RACHIU.....

asfalt....

 

Nu-ti fa nici o grija frate,

Ca n-ai cum sa dai pe spate,

Mi-am luat acelasi motor,

Cand dau gaz ... chiar simt ca mor

Uischi, bere si ce-o fi

Beau cu prietenii-ntr-o zi.

Si s-o facem lata rau

Chiar de-o fi motoru meu.

 

Sa iasa si mandrul Jeff,

Sigur, el va fi in chef,

Si dam iama in ograda bauturilor

Spre spaima conservarilor.

:cheers: :rolleyes:

Editat de Bonzo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Unguru' se-ntoarce.....maine se "elibereaza" ...deci in seara asra trebe sa trec pe la el sa-mi iau de acolo periutza de dinti ...... :disappointed: ......apropo , deja si-a anuntat candidatura ptr. postul de crainic ( ma mir cu accentul lui ) la "Micul Rossi "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unguru' se-ntoarce.....maine se "elibereaza" ...deci in seara asra trebe sa trec pe la el sa-mi iau de acolo periutza de dinti ...... :disappointed: ......apropo , deja si-a anuntat candidatura ptr. postul de crainic ( ma mir cu accentul lui ) la "Micul Rossi "

...scuze ,n'am mentionat...pe la el pe acasa :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hunul s-a intors acas. Ti-am luat io Jerry periuta, era aia albastra de langa a mea si a lu Zainea nu?

Cati a zis ca azi si maine il mai tine pe antibiotice si dupa il duce la castrat. dupa 2 minute ne-am prins ca vorbea despre pisica.

Bagati vizite ca omu se plictiseste.

Jeff zi ne cand sa venim cu alcool.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hunul s-a intors acas. Ti-am luat io Jerry periuta, era aia albastra de langa a mea si a lu Zainea nu?

Cati a zis ca azi si maine il mai tine pe antibiotice si dupa il duce la castrat. dupa 2 minute ne-am prins ca vorbea despre pisica.

Bagati vizite ca omu se plictiseste.

Jeff zi ne cand sa venim cu alcool.

antibiotice la matza si lui ,somnifere.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba a zis jeff ca nu poate sa raspunda la interfon daca mergeti pe la el. asa ca treceti pe la Gery sau Bera si luati cheile alea de rezerva daca vreti sa il vizitati acasa :D :)

(v-am zis eu ca va torn ca nu mi-ati lasat si mie orez de-ala "fainu" de care face katty) :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba a zis jeff ca nu poate sa raspunda la interfon daca mergeti pe la el. asa ca treceti pe la Gery sau Bera si luati cheile alea de rezerva daca vreti sa il vizitati acasa :D :)

(v-am zis eu ca va torn ca nu mi-ati lasat si mie orez de-ala "fainu" de care face katty) :) :)

...ai pus-o , mutat-e din cartier , mai dat in gat...eu care te-am crescut.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ai pus-o , mutat-e din cartier , mai dat in gat...eu care te-am crescut.........

esti analfabet, scrie-ne si te vom ajuta!

ba agramatule, ai scuza ca esti ungur ca altfel in toamna te dadeam la scoala , poate treceai si tu clasa a2-a anu'asta.

Si acum explicatia:

Muta-te , tu sa te muti, pe tine , te, t....noi sa ne mutam?...voi sa va mutati!!!si intelege fiecare ce vrea!

M-ai dat, ca mai e luna sau minister, pe mine , ma, m....... :) :) :)

Astept replica...'te drq de ungur!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti analfabet, scrie-ne si te vom ajuta!

ba agramatule, ai scuza ca esti ungur ca altfel in toamna te dadeam la scoala , poate treceai si tu clasa a2-a anu'asta.

Si acum explicatia:

Muta-te , tu sa te muti, pe tine , te, t....noi sa ne mutam?...voi sa va mutati!!!si intelege fiecare ce vrea!

M-ai dat, ca mai e luna sau minister, pe mine , ma, m....... :) :) :)

Astept replica...'te drq de ungur!!!

cum iti permiti sa te iei de mine .....la mine acasa...la mine in tara....vezi ca ai trecut Carpati sa ai si tu o viatza mai buna , deci....ciocu mic .Ardealu' a fost si ca fi tot timpul ( cu toate ca este plin de.....astia din regat ) ,ardelenilor .Vezi sa nu iti dau interdictie pe Rebublicii.......

ps. scriu gresit gramatical sa se vada ca sunt.....ardelean din hun tras ....hai noroc si da'te draq

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum iti permiti sa te iei de mine .....la mine acasa...la mine in tara....vezi ca ai trecut Carpati sa ai si tu o viatza mai buna , deci....ciocu mic .Ardealu' a fost si ca fi tot timpul ( cu toate ca este plin de.....astia din regat ) ,ardelenilor .Vezi sa nu iti dau interdictie pe Rebublicii.......

ps. scriu gresit gramatical sa se vada ca sunt.....ardelean din hun tras ....hai noroc si da'te draq

la cate filme proaste te uiti si tu! oricum nu am inteles nimic.te astept la scoala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Deci voi nu aveti toti (cuvant jignitor) acasa!

Mai bine ne-am intalni sa :) ... pacat ca plec azi la Ploiesti la o nunta... dar ma-ntorc io si va bag datori cu bere!

Mai bine ne-ntalnim sa :D decat :P :) !

 

 

Na... ca mi-a bagat (cuvant jignitor) in loc de b.o.i.i. (a se citi fara puncte)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Deci voi nu aveti toti (cuvant jignitor) acasa!

Mai bine ne-am intalni sa :) ... pacat ca plec azi la Ploiesti la o nunta... dar ma-ntorc io si va bag datori cu bere!

Mai bine ne-ntalnim sa :D decat :P :) !

io-te la asta...give me a beer !!!?????? .....baa ( cum li se spune la astia ??? ) albaiuliene , tu trebe sa dai bere...ca te-am dirijat in intersectie....mama lor de...albaiulieni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Deci voi nu aveti toti (cuvant jignitor) acasa!

Mai bine ne-am intalni sa :) ... pacat ca plec azi la Ploiesti la o nunta... dar ma-ntorc io si va bag datori cu bere!

Mai bine ne-ntalnim sa :D decat :P :) !

 

 

Na... ca mi-a bagat (cuvant jignitor) in loc de b.o.i.i. (a se citi fara puncte)!

ai impresia ca ne certam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai impresia ca ne certam?

 

NU! Doamne fereste!

Dar asta nu inseamna ca nu puteti da o bere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti analfabet, scrie-ne si te vom ajuta!

ba agramatule, ai scuza ca esti ungur ca altfel in toamna te dadeam la scoala , poate treceai si tu clasa a2-a anu'asta.

Si acum explicatia:

Muta-te , tu sa te muti, pe tine , te, t....noi sa ne mutam?...voi sa va mutati!!!si intelege fiecare ce vrea!

M-ai dat, ca mai e luna sau minister, pe mine , ma, m....... :) :) :)

Astept replica...'te drq de ungur!!!

 

MAI nu mai e minister de vreun an jumate, e MIRA. Ce naiba, ne batem joc de institutiile statului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...