Sari la conținut

Kronstadt Bikers


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 332
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai bre' lingvistilor,ce aveti? Da, si Vale' va fi anuntat din timp!Am sa-i las mesaj cand trec pe langa el pe noua achizitie. :bounce:

 

Mai intru si pe forum din cand in cand si sunt la curent cu noutatile, nu trebuie sa ma anuntati. Ne vedem la cursa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai intru si pe forum din cand in cand si sunt la curent cu noutatile, nu trebuie sa ma anuntati. Ne vedem la cursa.

 

Modestule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Si anul asta va rugam sa fiti alturi de noi ajutand-ne cu cei 2%

Aici este atasat Formularul 230 cu datele Asociatiei Kronstadt Bikers.

 

Site-ul clubului il gasiti la KRONSTADT BIKERS ( http://www.kronstadtbikers.ro )

 

 

Trebuie doar completat cu datele persoanei in cauza , semnatura, respectiv data.

Odata completat acest formular se depune la Finante sau puteti sa ne contactati pt a ni le inmana personal.

 

Mentiuni:

1. Completarea acestui formular in vederea beneficierii a mai mult de o singura organizatie non-profit contravine legislatiei in vigoare (ex. semnezi pt 2 ONG-uri diferite).

2. Acest 2% este oricum "luat" de catre stat din impozitul de anul trecut. In cazul in care nu se solicita directionarea acestui fond catre o anumita ONG, suma respectiva ajunge aleator( :) ) in conturile unor "terte" ONG-uri. Alegerea va apartine.

 

 

Va multumim celor care sunteti alaturi de noi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pot sa ajut cu ceva la chestia asta? sau imi trebuie neaparat formularul fizic si sa-l depun personal la fisc! ...si suma e optionala sau cum?

nu poti sa ajuti.merci oricum.iti trebuie un loc cu carte de munca in romania in 2009 si nu cred ca e cazul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pot sa ajut cu ceva la chestia asta? sau imi trebuie neaparat formularul fizic si sa-l depun personal la fisc! ...si suma e optionala sau cum?

 

 

Daca ai venituri declarate la Fisc(impozitate) poti sa dirijezi 2% din impozit prin aceasta declaratie 230 catre orice ONG.SUMA NU ESTE OPTIONALA,SE CALCULEAZA DE CATRE EI.(ANAF)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Salut imi poate da cineva detalii despre intrunirea de la Predeal(23-25 iulie)???Se zvoneste ca ar fi 15o RON intrarea!! :D :laugh: ;)

 

Nu avem informatii legate de acest eveniment. Nu suntem implicati in organizare.

Cred ca gasesti info mai multe pe site-ul lor www.eastbike.ro. Din ce am vazut acolo este 30 RON.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si eu ca va fi la busteni un week-end facut de unii , abonamentul 150 lei , nu are treaba cu motoarele , doar cu ... motociclistii :laugh: ... ceva de genul muzica rock etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu avem informatii legate de acest eveniment. Nu suntem implicati in organizare.

Cred ca gasesti info mai multe pe site-ul lor www.eastbike.ro. Din ce am vazut acolo este 30 RON.

Multumesc pt informatii.Vom fi prezenti(o parte dintre noi).Numai bine si asfalt uscat!!!!! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Micu' Rossi nu mai spune nimic?? Nu s-a mai stabilit vreo data de desfasurare?

 

 

Avem 'confirmarea' ca in octombrie ajunge si la noi.

Asa ca puteti incepe antrenamentele de pe acum.

Data,locatia,probele si restul detaliilor se vor comunica in curand .

Asa ca " MICU' ROSSI VI " :moron: se desfasoara si anul acesta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...