Sari la conținut

Kronstadt Bikers


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 332
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

suntem deschisi - nu refuzam nici b-oii dupa cum vezi. :lol:

 

Acuma nu mai am nici o grija! M-am linistit. Nu mai am nici o emotie. Pot sa dorm noaptea.

In cel mai scurt timp o sa bat la portile voastre.

Ca doar nu aveti nici o scuza sa nu ma primiti... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma nu mai am nici o grija! M-am linistit. Nu mai am nici o emotie. Pot sa dorm noaptea.

In cel mai scurt timp o sa bat la portile voastre.

Ca doar nu aveti nici o scuza sa nu ma primiti... :lol:

ideea e ca trebuie sa fii un bou rafinat si noi nici macar nu te cunoastem.so...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea e ca trebuie sa fii un bou rafinat si noi nici macar nu te cunoastem.so...

 

Pai la muzica si motoare cam avem aceleasi gusturi.

Daca la motoare ma dau cu ktm este ca nu pot stapani jucarii mai grele.

Da' la death metal, nu ma las. Numai ca sunt mai fidel ca tu - am ramas la iubirile de altadata: Sepultura, Kreator, Slayer, Carcas, MobyDick si ce mai era prin '90- 94.

 

Incep sa ma...rafinez? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai la muzica si motoare cam avem aceleasi gusturi.

Daca la motoare ma dau cu ktm este ca nu pot stapani jucarii mai grele.

Da' la death metal, nu ma las. Numai ca sunt mai fidel ca tu - am ramas la iubirile de altadata: Sepultura, Kreator, Slayer, Carcas, MobyDick si ce mai era prin '90- 94.

 

Incep sa ma...rafinez? :P

suna bine ceea ce spui tu.legat de fidelitatea mea pt anumite trupe ...hmmm...tot ce ai enumerat acolo sunt in top dar nu pot bate pasul pe loc avand in vedere ca exista atat de multa muzica buna. legat de motoare...toate la timpul lor. trebuie sa mai treci testul de anduranta cu mine si cu jeff la o alcooliada si daca scapi nebatut ai mari sanse sa te primim.(glumesc , evident). :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, cand ne putem inscrie in club??????

In legatura cu aderarea la club te adresezi personal oricarui membru fondator si vei avea raspuns!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu aderarea la club te adresezi personal oricarui membru fondator si vei avea raspuns!

 

 

M-am adresat si tie pe mess dar nu am primit nici un raspuns! Haideti sa lamurim pentru toata lumea(poate unii stiu, poate unii nu- si eu sunt printre acestia din urma), ce ar trebui sa facem, cei interesati de aderarea la club.Banuiesc ca aderam , platim o cotizatie....etc si toate cele.

Mii de multumiri pentru informatii.

Editat de valibogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am adresat si tie pe mess dar nu am primit nici un raspuns! Haideti sa lamurim pentru toata lumea(poate unii stiu, poate unii nu- si eu sunt printre acestia din urma), ce ar trebui sa facem, cei interesati de aderarea la club.Banuiesc ca aderam , platim o cotizatie....etc si toate cele.

Mii de multumiri pentru informatii.

Cu toata placerea,va stam la dispozitie,oricare dintre membrii fondatori PERSONAL!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am adresat si tie pe mess dar nu am primit nici un raspuns! Haideti sa lamurim pentru toata lumea(poate unii stiu, poate unii nu- si eu sunt printre acestia din urma), ce ar trebui sa facem, cei interesati de aderarea la club.Banuiesc ca aderam , platim o cotizatie....etc si toate cele.

Mii de multumiri pentru informatii.

hai sa te lamuresc.in primul rand trebuie sa te cunoastem si sa putem avea incredere in tine, sa stim ca tragi in aceeasi directie cu noi si ca ne poti fi de folos in ceea ce vom intreprinde.eu nici macar nu stiu cine esti si sigur nici ceilati membrii cu exceptia a 1 sau 2. so....iesi cu noi, arata-ne ca esti OM si discutam.Intrarea in club se face pe baza de invitatie si nu o putem da nimanui pe care nu-l cunoastem

skal!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-i transmiti moderatorului pe brasov sa-mi faca o felatie.

 

SI MIE,... SI MIE :D :)

 

Cat despre intrunirea 2 de la BV,chiar unul dintre ai vostri o sopteau,... TRULII,TRULII,...DRAGA! ;) :cheers:

 

PARDON

 

SI DE LA MINE,...SI DE LA MINE!

 

bai dar prost sunt cateodata,...sau tot timpul,cine mai stie?

 

Ah...?! WTF?

bai si n-am baut nimic,ce dracu nu mai stiu romaneste?

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de ce nu mai iesi sa te lamurim personal ? nu tzi'e inca gata motorul ?

 

exact,dar e poveste lunga si nu raspund ca sunt offtopic....:cheers:)

in rest de intrunire am auzit cam de la multi motociclisti ca tineti pe la castel la risnov....

eu sper sa va iasa mai bine sa va faceti si un renume cu ocazia asta in tara...

salut membrii cu respect ;)

 

ps.stati linistiti ca ies cit de curind sa poluez fonic... :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ti se trage de la Zetea.

 

 

crezi , dane ? eu patzesc asta de fiecare data cind ma intilnesc cu jeff ! :cheers:

....si cand te gandesti ca lui Jeff i se intampla de fiecare data.....si cand e singur .. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Sunt cam nou "calare", dar vreau sa join the Club!

Cum fac?

Asfalt uscat si multa bere! :) :blink: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...