Sari la conținut

Intalnire Pecica(ARAD)


Levike
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu va certati fratilor...eu raman totusi la parerea mea si anume ca ar trebui sa fie doar o intalnire regionala, la care sa participe toti motociclistii si sa se implice toate cluburile din zona (nu ar trebui sa fie atata ura intre semenii nostrii)

DISTACTIE PLACUTA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze,

e greseala mea ca nu am observat cand ai postat, si nici nu am avut de unde sa stiu la care intalnire te-ai referit.

NOI am vrut sa organizam o intrunire pe placul si pe "buzunarul" fiecarui motociclist, si speram din tot sufletul ca am reusit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut cei prezenti or zis ca nu o fost nustiu ce dar anul asta o fost beton.Felicitari. nu mai zice nimeni nimic? vine cineva sau o sa fim 50 ? Pana acuma am reusit sa conving 10 persoane sa vina,sper sa pot convinge mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e cu pista de cross? se poate incerca sau e ceva concurs la vedere?

Pei hai si vezi,ar fi k lumea sa lasa lumea sa incerce :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fost misto,dar vremea asta....mi-a plouat in cort,si pe langa asta nici n-am putut sa dorm deloc (stiti voi de ce :laugh: )dar in rest mi-a placut,tot regretul e am fost cu un tip cu masina si el a trebuie sa venim astazi (sambata) :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost interesant, nici nu ma asteptam sa fie asa multi avand in vedere vremea si abundenta de festivaluri. S-a simtit lipsa apei curente (nu aia de ploaie :laugh:), concursul de viteza am inteles ca nu s-a mai tinut in rest gazdele au fost prietenoase si de cuvant.

De plouat nu prea m-a plouat - am mers in oras cu casca :( iar cortul no-name a rezistat destul de bine.

Am incercat si eu putin pista de cross, m-a indemnat serios sa-mi iau un enduro :drink:

Una peste alta a fost o intalnire destul de linistita, dar placuta.

Am si ceva poze, nu stiu unde sa le postez...

 

Am ajuns vineri dupa-masa, am plecat duminica dimineata. Cat am fost pe motor (pe drum si la festival) n-a plouat. Sa fie oare un semn? :baldy:

Editat de brainwash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...