Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut,

Vreau sa-i schimb incaltarile Vacutzei mele si caut ceva. Sunt acel client "cost sensitive". Caut ceva undeva pe la maxim 400 lei (cu tot cu TVA) ambele incaltari (si sa fie neaparat din 2007-2008). Am gasit pe un site de vanzare anvelope moto SAVA. Am auzit de ele ca sunt bune pt camioane si alte masini grele, dar pentru moto a auzit cineva ceva sau aveti la motoarele voastre? Mie mi-au facut cu ochiul Invader MC 30. Se pare ca sunt facute pt 85% road, 15% off (perfect la ce o folosesc pe a mea).

Ceva sfaturi? In niciun caz nu pot depasi acest buget alocat (pt ca am destul de multe de inlocuit la ea...)

Merci,

Vice.

Editat de vice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

E-07 par a avea un profil ceva mai mult enduro si mai putin de strada.

Mai jos se afla caracteristicile pt ceea ce m-am gandit eu.

 

 

Nu stiu de ce, dar fisierul ce l-am atasat nu vrea sa se deschida.

De astea vorbeam eu http://www.doctorpneu.ro/details.php?id=1045&lang=ro

Merci,

SAVA2007Catalogue.pdf

Editat de vice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Vreau sa-i schimb incaltarile Vacutzei mele si caut ceva. Sunt acel client "cost sensitive". Caut ceva undeva pe la maxim 400 lei (cu tot cu TVA) ambele incaltari (si sa fie neaparat din 2007-2008). Am gasit pe un site de vanzare anvelope moto SAVA. Am auzit de ele ca sunt bune pt camioane si alte masini grele, dar pentru moto a auzit cineva ceva sau aveti la motoarele voastre? Mie mi-au facut cu ochiul Invader MC 30. Se pare ca sunt facute pt 85% road, 15% off (perfect la ce o folosesc pe a mea).

Ceva sfaturi? In niciun caz nu pot depasi acest buget alocat (pt ca am destul de multe de inlocuit la ea...)

Merci,

Vice.

 

 

:bow:

 

eu mi-am comandat michelin anakee pe spate. :bow:

 

pentru mitas, ia de aici.....http://www.depozituldeanvelope.ro/index.php?cPath=14_27&sort=2a&filter_id=21

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am pus sava la moped acu ceva ani. devenise caterinca majora felu in care te aplecai cu el. aproape ca puneai genunchiu jos.

Sincer sa fiu as incerca un set, ca nu e asa de scump

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...