Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Exceptand frigul pe la pulpe si oute de la intoarcere si farurile chioare, a fost boboc plimbarea :)

Gasca de nota 11, traseul liber, vremea a tinut cu noi, mancarea la impinge tava ieftina si buna (mai ales domnisoara care o servea si pe care nu ati vrut sa o dati o tura :( ).

Sper sa mai apucam anul asta sa mai bagam un traseu asa de control.

 

Si pozili :D

 

 

imi pare rau ca n am putut veni si eu la plimbare :)

bravo voua

 

Mesaj completat

super tare oameni buni :crack:

Mesaj completat

ceva diseara la parcare

 

 

eu sunt prezent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai Lucian nu te mai supara ca nu am venit aseara la PHD dar chiar am petrecut pe la ceva Andrei si Andree....... :D

Iata propunere pentru duminica de Mos Nicolae .............pentru baietii rai care nu fac/primesc cadouri :(

Traseu : Bucuresti - Alexandria- Giurgiu - Bucuresti ( doar o propunere :crack: )

De data asta chiar mi-ar placea sa plecam la 11:00 sa revenim la 16 - 16:30.

 

Face-ti lista si hai la drum daca tine vremea cu noi !

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba eu ma bag dar nu am mobra :D

 

 

Ba de fapt stii bine ca ai mobra, eu nu am mobra dar stiu cat esti de baiat valabil :) si .............lasa ca ne descurcam noi cumva !!!!

Dau eu masa de pranz si berile :finger: :kali: :kick:

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma bag, mai ales ca am o jucarica noua cu care sa documentez mai bine iesirea :finger:

 

Chestia nasoala e ca se cam anunta sanse de ploaie pt weekend :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare CapOne, nu am vazut pana la final dar e funny chestia.

Acum chiar ca m-ai intaratat si mai tare sa ies duminica.

Vadem ce facem cu vremea si poate schimbam putin coordonatele de deplasare, oricum se pare ca tot iesim fie si pentru un cico ( cu alcool)

 

Hai si restul ..... ca ne luam umbrele cu noi ! :)

 

Asfalt uscat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma bag, mai ales ca am o jucarica noua cu care sa documentez mai bine iesirea :finger:

 

Chestia nasoala e ca se cam anunta sanse de ploaie pt weekend :)

 

 

Excelent se vede, de unde ai luat camera si cat a costat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E luata de la F64 Studio ( http://www.f64.ro/search.html?q=hero+hd&x=0&y=0 ) si e prinsa pe rezervor cu ventuza care era inclusa in pachet pe langa alte prinderi.

E destul de scumputa, dar sa-mi bag picioarele de nu merita fiecare banut. Filmeaza HD 1080p dar mai ales unghiul super larg de cuprindere (170 de grade) e bestial. In filmuletul ala camera e prinsa in fata busonului de la rezervor, foarte aproape de ghidon si totusi prinde in cadru si oglinzile :)

Si mai face si poze uber cull :finger:

post-40715-1259867356_thumb.jpg

post-40715-1259867373_thumb.jpg

post-40715-1259867385_thumb.jpg

post-40715-1259867398_thumb.jpg

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E luata de la F64 Studio ( http://www.f64.ro/search.html?q=hero+hd&x=0&y=0 ) si e prinsa pe rezervor cu ventuza care era inclusa in pachet pe langa alte prinderi.

E destul de scumputa, dar sa-mi bag picioarele de nu merita fiecare banut. Filmeaza HD 1080p dar mai ales unghiul super larg de cuprindere (170 de grade) e bestial. In filmuletul ala camera e prinsa in fata busonului de la rezervor, foarte aproape de ghidon si totusi prinde in cadru si oglinzile :)

Si mai face si poze uber cull :finger:

 

 

 

 

la 15 buli + zic si eu.

 

 

 

 

Pana la urma duminica se pleaca la plimbare ?.. daca e vremea ok.?

Editat de chatuiesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt prezent la plimbarica :kali: Poate o si extindem nitel de la Giurgiu si venim pe partea ailalta in Bucale ca's niste curbe simpaticute pe acolo :)

Ar veni cam 3-4 ore drumul in total.

la 15 buli + zic si eu.

Mai este si modelul normal, care nu filmeaza HD, cam la jumatate de pret fata de asta http://www.f64.ro/search.html?q=hero&x=0&y=0 :finger:

Nu se compara la calitate, dar este decenta si tot cu unghi wide de cuprindere. Uite un filmulet facut cu asta

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost sa bag motocicleta lui fratimiu la 'iernat'.

Prin, Cheaja eram in depasirea a mai multor masini, cand una dintre ele a vrut sa faca stanga, a semnalizat in ultimul moment, botul masinii fiind deja pe contrasens. Eu am franat, a derapat spatele spre dreapta si m-am dus taras vreo 10-15 m, iar motocicleta si ea taras... a intrat in spatele masinii, cu roata fata, far, etc.

Eu nu am patit nimic anume. Am o umflatura la bratul drept si o vanataie la soldul stang. Iar motocicleta e distrusa... carenele, toata fata, radiator, jambe, etc.

 

Eu sunt multumit ca am scapat cu bine.

 

Asfalt uscat si petrecere frumoasa maine daca mergeti la plimbare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol moment Luciane :angry: Plm, bine ca esti ok. Eu unu ma cam feresc de depasiri de coloana, iar prin localitati nu ma bag decat daca sunt sigur ca conservarul stie ca sunt in spatele lui.

 

Pentru plimbare ne auzim dimineata la un 9.30-10 ?

In principiu ramane Giurgiu, un cico acolo si retur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...