Jump to content
Sign in to follow this  
cristacke

Zona Vitan - Mall

Recommended Posts

care stati in Vitan, pe langa Mall, sau nu neaparat, prin zona. Am vazut multe moto noi, in special vre-o 2 Hornet-uri, lasati si voi un id ceva aici sa tragem si noi o plimbarica seara k eu merg doar cu un prieten si as vrea sa fim mai multi.

id meu: cristacke_c

--- Mesaj completat în 26 Mar 2008 07:45 -------------
hai ma nici unu nu e pe forum din vitan?

asta chiar e tare... nimeni nu sta pe forumu asta din vitan... sunt atatea motoare aici si nici unu pe forum...

Salut si eu sunt din zona (abia mi-am luat motorul) si nu as zice nu la o plimbare dar cred ca intai tre sa mai strang niste km cu el, ca experienta celor cateva ore de poligon si o plimbarica nu sunt suficiente pt o Yamaha YZF 600 la 98 de cai :burnout: . In curand cine stie, daca mai e valabila invitatia ma prind. Hai Salut :cheers:

stai linistit ca nici eu nu am foarte multa experintza....am motorul din februarie..

si eu stau uneori pe acolo am un gpz 500s 2003 dar mai am un pic pana la permis rtrebuie sa ma programez .. si sa il iauuuuuuuuuuuuuuu :rusinica: :rolleyes: :blbl:

salutare , eu sunt prin zona cu munca (zona alba iulia-dudesti) am avut un bandit 400 galben acu mai strang o diferenta ca sa iau ceva mai mare si ne vedem in curand ....... bafta

eu stau pe ramnicu sarat...daca vreti sa mergem in plimbare as veni si eu...dar depinde cum vreti sa mergem...eu as vrea sa mergem linistit....e mai sigur...poate ne luom si gagica si....

salut!

eu stau pe istriei :cheers:

cand si unde ziceati sa ne intalnim? :D

Eu stau in vitan..pe la stadion la Olimpia...destul de aproape de Mall..vreo 2 statii.

Am un zx9r.... ma bag si eu

alexandru_valentin_nsx@yahoo.com

si eu stau uneori pe acolo am un gpz 500s 2003 dar mai am un pic pana la permis rtrebuie sa ma programez .. si sa il iauuuuuuuuuuuuuuu :) :blink: :laugh:

ha..tu esti ala cu ducati negru? stai vis a vis de mine

salut io stau la dristor la mc ...... am un yamaha r6 din 2002 B) . putini suntem in zona asta:)) :) metealex id de mess salutare :)

Cavaleria de TITAN: Balta Alba, Titan, Sector 3

/index.php?showtopic=83426

Pai daca tot v-ati prezentat aici, poate veniti totusi si la intalnirea noastra de vineri, intre orele 19-20 la gura de metrou Titan, cea din parc. Ne cunoastem si va faceti prieteni noi!

Salutare!Stau pe la p-ta alba iulia, big_boy_bogdan22 este id-ul meu

Eu stau pe Nerva Traian, am un F650GS silviu_ciobanu85 e id-ul meu de mess. Cred ca vin si eu vineri la titan. Asfalt uscat

sa imi fie cu iertare daca va VIOLEZ teritoriul, dar ma gandesc ca poate cineva din zona voastra ar vrea sa isi ia o motoreta super tare :) ....click pe semnatura mea si inca odata sorry pentru reclama

:) :blink:

salut!

eu stau pe istriei :)

cand si unde ziceati sa ne intalnim? :laugh:

ce faci schimbi grupul???? :) nuti mai place la titan?? pt restul din vitan va sfatuesc sa dati o raita vineri pe la titan,gura de metrou dinspre potcoava intre 19 si 20 suntem destui pe acolo :blink: ride safe

si eu stau in vitan, dar inca n-am motor.:blink:

si da am vzt ca is cateva motoare pe aci prin zona, unu chiar langa blocu unde stau(al doilea de langa mall) si mor de ciuda in fiecare seara cand il vad:((:)((

ride safe!

si pe mine ma gasiti pe langa stadionul olimpia... :P honda cb neagra... daca e de vreo plimbarica ceva... dati un semn... :makeout:

:-s eu am scuter...si stau tot prin vitan dar nush sa.l conduc..:P

Salutare tuturor!

Scuze ca intru peste subiectele voastre interne :bounce: dar poate printre voi se gasesc doritori de-o plimbarica frumoasa pe... Transalpina, in primul weekend din septembrie (vineri, 5 sept - duminica, 7 septembrie). Pentru detalii, va invit sa vizitati topicul dedicat, adica: Transaplina Enduro-tour 2008, 5-7 sept 2008

Va asteptam cu placere!

Salut! George, stau pe Muresana .. adica tot pe langa Olimpia.. SV650s din 2006, carnet de 2 luni :bounce:... las un nr de tel ca e mai sigur asa...nu prea stau pe mess... 0722502141

Bafta

Salut! George, stau pe Muresana .. adica tot pe langa Olimpia.. SV650s din 2006, carnet de 2 luni :rock:... las un nr de tel ca e mai sigur asa...nu prea stau pe mess... 0722502141

Bafta

auzi tu iti tii mobra parcata in statie de autobuz la stadion ? una albastra cu nr deeee...am uitat oricum nu de bucuresti

daca da sa stii ca o admir in fiecare dimineata cand plec la munca si ma opresc la magazin acolo sa imi iau ca tot omul tigari si 3in1

:bounce: