Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

care stati in Vitan, pe langa Mall, sau nu neaparat, prin zona. Am vazut multe moto noi, in special vre-o 2 Hornet-uri, lasati si voi un id ceva aici sa tragem si noi o plimbarica seara k eu merg doar cu un prieten si as vrea sa fim mai multi.

 

id meu: cristacke_c

 

--- Mesaj completat în 26 Mar 2008 07:45 -------------
hai ma nici unu nu e pe forum din vitan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut si eu sunt din zona (abia mi-am luat motorul) si nu as zice nu la o plimbare dar cred ca intai tre sa mai strang niste km cu el, ca experienta celor cateva ore de poligon si o plimbarica nu sunt suficiente pt o Yamaha YZF 600 la 98 de cai :burnout: . In curand cine stie, daca mai e valabila invitatia ma prind. Hai Salut :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

si eu stau uneori pe acolo am un gpz 500s 2003 dar mai am un pic pana la permis rtrebuie sa ma programez .. si sa il iauuuuuuuuuuuuuuu :rusinica: :rolleyes: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salutare , eu sunt prin zona cu munca (zona alba iulia-dudesti) am avut un bandit 400 galben acu mai strang o diferenta ca sa iau ceva mai mare si ne vedem in curand ....... bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu stau in vitan..pe la stadion la Olimpia...destul de aproape de Mall..vreo 2 statii.

Am un zx9r.... ma bag si eu

alexandru_valentin_nsx@yahoo.com

 

si eu stau uneori pe acolo am un gpz 500s 2003 dar mai am un pic pana la permis rtrebuie sa ma programez .. si sa il iauuuuuuuuuuuuuuu :) :blink: :laugh:

 

ha..tu esti ala cu ducati negru? stai vis a vis de mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cavaleria de TITAN: Balta Alba, Titan, Sector 3

/index.php?showtopic=83426

Pai daca tot v-ati prezentat aici, poate veniti totusi si la intalnirea noastra de vineri, intre orele 19-20 la gura de metrou Titan, cea din parc. Ne cunoastem si va faceti prieteni noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

sa imi fie cu iertare daca va VIOLEZ teritoriul, dar ma gandesc ca poate cineva din zona voastra ar vrea sa isi ia o motoreta super tare :) ....click pe semnatura mea si inca odata sorry pentru reclama

:) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

eu stau pe istriei :)

 

cand si unde ziceati sa ne intalnim? :laugh:

ce faci schimbi grupul???? :) nuti mai place la titan?? pt restul din vitan va sfatuesc sa dati o raita vineri pe la titan,gura de metrou dinspre potcoava intre 19 si 20 suntem destui pe acolo :blink: ride safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine ma gasiti pe langa stadionul olimpia... :P honda cb neagra... daca e de vreo plimbarica ceva... dati un semn... :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Scuze ca intru peste subiectele voastre interne :bounce: dar poate printre voi se gasesc doritori de-o plimbarica frumoasa pe... Transalpina, in primul weekend din septembrie (vineri, 5 sept - duminica, 7 septembrie). Pentru detalii, va invit sa vizitati topicul dedicat, adica: Transaplina Enduro-tour 2008, 5-7 sept 2008

 

Va asteptam cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! George, stau pe Muresana .. adica tot pe langa Olimpia.. SV650s din 2006, carnet de 2 luni :bounce:... las un nr de tel ca e mai sigur asa...nu prea stau pe mess... 0722502141

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! George, stau pe Muresana .. adica tot pe langa Olimpia.. SV650s din 2006, carnet de 2 luni :rock:... las un nr de tel ca e mai sigur asa...nu prea stau pe mess... 0722502141

 

Bafta

 

auzi tu iti tii mobra parcata in statie de autobuz la stadion ? una albastra cu nr deeee...am uitat oricum nu de bucuresti

daca da sa stii ca o admir in fiecare dimineata cand plec la munca si ma opresc la magazin acolo sa imi iau ca tot omul tigari si 3in1

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...