Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Directorul unui cimitir suna la reprezentanta unei firme de motociclete:

− Cate motociclete ati vandut in ultima saptamana ?

− Cinci bucati.

− Aaa, inseamna ca unul inca se mai plimba ...

 

Daaa....tare asta!!

Daca e sa facem prezenta in zona se pare ca si aici mai sunt ceva plimbareti, destul de putini............... :baldy:

 

Ride Safe !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din categoria "trist dar adevarat" mie mi-a iesit asa pentru maine: Bucuresti - Pitesti - Rm.Valcea - Tg.Jiu ......in drum spre Petrosani ne vom caza undeva la cort. Duminica vom continua : Petrosani - Lacul Vidra - Voineasa - Brezoi.......de aici stiti traseul spre casa.

Plecarea se face undeva dupa pranz din motive lesne de inteles. Daca mai sunt doritori de astfel de plimbare ma pot contacta in cursul diminetii pentru detalii suplimentare.

 

Week-end frumos sa fie pentru toti!

 

Ride On Open Road!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne mai strangem si noi la o bere ? pe la 8 ce ziceti :D

 

La 8 si ceva trecute de fix ......ma cobor la garaj. ^_^

Sa va povestesc cum am bagat 1100km de sambata de la 14:30 pana aseara la 22:30............. :)

 

Open (drink) Ride ......"betzivilor", ca imi sunteti simpatici!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu iti sunt simpatic ? :) satanist animal ce esti! ^_^

 

buey acum pe bune la beuturi ne-am vazut, de povestit am povestit, acum fiind in pana de povesti unde draqu mergem in wkend?

 

eu in prezent procesez si va invit si pe voi sa faceti acelasi lucru implicit unde e mai multi => e mai multi neuroni, ca oricum e sub 50 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu iti sunt simpatic ? :) satanist animal ce esti! ^_^

 

buey acum pe bune la beuturi ne-am vazut, de povestit am povestit, acum fiind in pana de povesti unde draqu mergem in wkend?

 

eu in prezent procesez si va invit si pe voi sa faceti acelasi lucru implicit unde e mai multi => e mai multi neuroni, ca oricum e sub 50 :D

 

 

Mai "drace"....stii bine ca eu sunt adeptul plimbarilor cu buget redus. In general cam scap "mobra" la sosea pentru cat mai multi km cu putinta.

In acest week-end cred ca o sa ma odihnesc la Paulesti ..........si imi planuiesc concediul din perioada 10-25 Septembrie.

Am urmatoarele variante:

1) Grecia - Thasos

2) Croatia - Munte Negru - Ungaria - Germania - si direct spre casa la intoarcere

3) plimbare in Romania - Moldova - Ardeal - circuit ( minim 2000 km)

4) Delta Dunarii - Mila 23

5)..........pnm: acest punct este rezervat pentru o eventuala iesire neprevazuta, nebugetata, neplanificata.

 

Hai sa ne vedem zilele acestea si sa punem la punct detalii pentru perioada mentionata de mine.

Nu astept sa ma insoteasca careva, nu vreau sa va incurc, doar sa mergem sa ne plimbam ca sa avem ce povesti la iarna.

btw: a inceput sa fie bine seara la plimbare ( max. 20grade)

 

Ride Safe for all ........!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea.... curios sunt fiindca este vineri si stiu ca vinerea se fac te obicei intruniri prin tot otasul in functie de zone. As avea placerea sa va cunosc? daca da atunci pe unde va strangeti si la ce ora? plecati pe undeva pe urma sau doar ramaneti acolo?

eu sunt un mare amator de plimbari(neprevazute, neplanificate) cu motorul la drum lung dar nu refuz nici un drum la capatulk caruia vad un indicator cam sters sau mancat de rugina, chiar daca nu e in stare buna drumul.

daca cineva are intentia sa-mi raspunda ati putea sa-mi dati un apel la 0764.689.728 si va sun eu?

sa aveti o zi plina de evenimente placute....

] asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu nevoie de voi pt maine la 9 30 daca se poatte

 

Salut. Venim maine la 9:30, dar exista niste conditii presupun. Gen... motor care functioneaza si nu scoate fum in draci, nu? :laugh: Eu vin daca ai nevoie... da' nu stiu cu ce te pot ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mah ca pana si o laba te costa in ziua de azi (ma refer ca iti trebuie cel putin material - revista pe care dai bani)

 

oricum capra din poze nu cred sa coste prea mult avand in vedere o singura aventura implicit o singura inchidere a tarabei :laugh:

 

@Mados - wellcome!

sper sa ne vedem curand la bere, ca plimbari cred ca mai greu, nu din cauza mea, din cauza lui Vlad, in special va dati seama, dar mai sunt in schimb altii care prefera lucrurile mai incet asa...

 

As veni si acum la o bere, din pacate mai am de asteptat...

 

Pana atunci, atasez o alta postura a BESTIEI albastre...

 

Asfalt uscat...

post-27515-1283040188_thumb.jpg

Editat de MADOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatzaaa....in acest week-end avem plimbare : SOVATA. Bine, pentru ca unii dintre voi stiti ce scop are aceasta plimbare, vom pleca sambata in jurul orei 10:30, dupa ce ajungem la destinatia mentionata vom lua drumul inapoi si ne vom opri la Sibiu unde vom urca la Paltinis. Duminica vom reveni acasa probabil pe Valea Oltului daca nu ne orientam la alt traseu.

Daca mai sunt amatori pentru plimbarea asta.....sa ma contacteze.

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatzaaa....in acest week-end avem plimbare : SOVATA. Bine, pentru ca unii dintre voi stiti ce scop are aceasta plimbare, vom pleca sambata in jurul orei 10:30, dupa ce ajungem la destinatia mentionata vom lua drumul inapoi si ne vom opri la Sibiu unde vom urca la Paltinis. Duminica vom reveni acasa probabil pe Valea Oltului daca nu ne orientam la alt traseu.

Daca mai sunt amatori pentru plimbarea asta.....sa ma contacteze.

 

Open Ride !!!

 

Din anumite motive (pertinente) plimbarea la Sovata se amana pentru o zi in cursul saptamanii..........unii stiu de ce!

Maine fiind sambata, eu la munca pana pe la 11:30, as prefera totusi sa nu stau acasa.

Cine este amator de plimbare sa faca bine sa zica din timp, ca nu mai vreau sa-mi aud vorbe ca iar am plecat fara sa anunt.

Prima idee care imi incolteste in minte ar fi cam asa: vara a trecut, inca mai este cald, chiar daca bate putin vantul........Vama Veche E Frumoasa!

 

Probati-o pe asta !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sovata nu mi-a iesit, Vama Veche nici ea......dar am fost la Padina Fest.

Super traseu de la Moroieni la Padina : 42 Km de enduro, macadam, drum forestier, putina ploaie, tot ce e bine la o iesire nepravazuta. Stiam traseul dar nu am mai fost pe el de mai bine de 10 ani, mai exact din vremea cand faceam drumetii la pas, alpinism si alte cele. Acum pe motor chiar mi-a placut si m-a lasat impresionat.

Pozele aici : http://picasaweb.google.com/dangabriel666/...458406238716386

 

Si am incalecat pe o sha si am mai bagat km si in acest week-end.

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Âşi de la mine 2 poze cu Mephisto :drink:

 

http://picasaweb.google.com/10058508770193...748029357689362

 

http://picasaweb.google.com/10058508770193...750307225814594

 

Ride on Open Road! :lol:

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca oricum e nashpa afara, ploua si e foarte frig, nu sunt bani de benzina, e sezon de nunti, de botezuri, de inmormantari...............am decis:

Maine la 10:00 plec la Rasnov si raman pana duminica. Intoarcerea o voi face pe Cheia ca sa ma destind putin si sa scap de aglomeratia de pe DN1.

Nu invit pe nimeni, este doar un mesaj de informare si sa mai fac si eu posturi pe forum!!!

 

O seara frumoasa si week-end linistit va doresc!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. acest mesaj este un plamflet si trebuie tratat ca atare. Orice asemanare cu personajele din zona este pur intamplatoare.

 

Ride On Betzivilor Care Sunteti Voi Betzivi Notorii, Violatori De Babe, Motociclisti ...............tastaturisti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...