Sari la conținut

Manual voshod-3m


ticolino
 Share

Postări Recomandate

poate nu s-a salvat bine ...... verifica sa aibe exact 5.613.056 octeti. si sa-l deschizi cu un word xp.... (eu de asta am). sau cu openoffice.

 

mai are cineva probleme?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

daca nu deranjez prea tare trimite-mi si mie manualul la stoix_mikle@yahoo.com

eu il am deja dar in rusa si nu inteleg decat pozele si schemele daca era in engleza eram fericit multumesc mult :birthday: :ok:

 

PS:dau o bere daca vii la sibiu la intrunire (pe29) sau daca ai drum prin caracal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni va rog pe cei care aveti deja manualul sa faceti sent si catre mine cu atasamentul. frankenstein@k.ro. multam. :birthday:

Editat de frankenstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Sunt aproape de achizitiona o " motoreta" d-asta, si sunt un fel de incepator in devenire daca pot spune asa :crack: si m-ar ajuta foarte mult daca as avea si eu un manual.Asa ca daca oferta mai este valabila te rog sa imi trimiti si mie manualul la burlaco@yahoo.com

 

Multumesc anticipat!

Editat de burlaco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog trimite-mi si mie manualul la adresa antonyrobr@yahoo.com . Am un voshod 3m01.

Multumesc mult

 

 

Gata, am terminat prima versiune a manualului, in versiune doc. Mai sunt niste probleme pe la traducere (in unele locuri nu prea are sens) si multe imagini netraduse.  Contributiile pentru imbunatatirea lui sunt bine venite!

 

din pacate, a iesit cam mare (5MB), asa ca nu pot sa-l pun aici. cine il vrea, sa-mi dea un pm.  cine are sugestii despre o locatie de unde sa fie accesat mai usor (un site, etc) este bine primit!

 

edit: l-am pus pe motociclism.zino.ro, dar nu prea apare (inca) in lista  :crack:

164942[/snapback]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

se poate de manualul de voshod sa mi l trimita si mie cineva? dan_byke2008@yahoo.com

spasiba de pe acum completarile le pot face in week end pt ca e posibil sa iau un mot si sa asist la demontarea motorului si tipul stie rusa f bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...