Sari la conținut

Ce Scoala Sa Fac ?


Postări Recomandate

Buna ziua tuturor ! Desi pasiunea mea pentru motoare este veche, nu s-a materializat in nici un fel pana acum (cu exceptia permisului categoria autoturism); m-am hotarat, insa, sa il obtin si pe cel A, astfel incat va rog sa imi recomandati o scoala buna (cu instructori buni, in special); am vazut ca scoala lui Octavian Vrajitoru are multe comentarii pozitive, asa este ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor ! Desi pasiunea mea pentru motoare este veche, nu s-a materializat in nici un fel pana acum (cu exceptia permisului categoria autoturism); m-am hotarat, insa, sa il obtin si pe cel A, astfel incat va rog sa imi recomandati o scoala buna (cu instructori buni, in special); am vazut ca scoala lui Octavian Vrajitoru are multe comentarii pozitive, asa este ?

 

1. topicul asta nu are ce cauta aici ;)

2. zii si tu din ce oras esti ca eu pot sa-ti recomand un intructor din pitesti si tu sa fi din satu-mare :bow:

3. ...bafta :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. topicul asta nu are ce cauta aici ;)

2. zii si tu din ce oras esti ca eu pot sa-ti recomand un intructor din pitesti si tu sa fi din satu-mare :bow:

3. ...bafta :bow:

 

 

ok, good point; sunt din bucuresti, ca doar am mentionat numele lui Vrajitoru, nu ti-ai dat seama ?

tu de cat timp esti 'in domeniu'?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASA ESTE, VRAJITORU ESTE BUN CAND NU ARE CONCURSURI.

DACA VREI SA FACI IN ILIOARA, ITI RECOMAND AUTOVIP, INSTRUCTOR ADI BUDOI. AM FACUT CU EL SI ESTE F BUN. SUCCES

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l stiu pe acest Vrajitoru pentru ca nu sunt din Bucuresti.

Completeaza-ti si tu profilul asta era ideea.

Toate bune! ;)

 

mersi pt sfat; o sa incerc sa completez; toate bune si tie.

 

--- Mesaj completat în 25 Mar 2008 18:13 -------------

ASA ESTE, VRAJITORU ESTE BUN CAND NU ARE CONCURSURI.

DACA VREI SA FACI IN ILIOARA, ITI RECOMAND AUTOVIP, INSTRUCTOR ADI BUDOI. AM FACUT CU EL SI ESTE F BUN. SUCCES

 

multumesc pt recomandare. ma interesa sa fac undeva repede, ca vrajitoru nu e in tara pana la jumatatea lui aprilie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salut!

Imi place ca fiecare recomanda instructorul cu care a facut el scoala, avand astfel un punct de vedere cat se poate de subiectiv si unilateral.

Nu a zis nimeni nimic de scoala Motolouis, care face si ore de iesire in trafic, nimeni nu a mentionat Moto TT unde au motociclete bune, sau sa aud numele d-lui Bratovici, care este un mega-instructor moto. Si ar mai fi de zis destule. Nu vreau sa fac reclama nimanui, dar macar sa fim impartiali, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E normal sa-mi recomand instructorul daca mi-a facut placere sa fac scoala la el, mi s-a parut un tip super ok si am invatat mai mult decat ma asteptam sa pot invata in poligon, nu :rolleyes: ?

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Imi place ca fiecare recomanda instructorul cu care a facut el scoala, avand astfel un punct de vedere cat se poate de subiectiv si unilateral.

Nu a zis nimeni nimic de scoala Motolouis, care face si ore de iesire in trafic, nimeni nu a mentionat Moto TT unde au motociclete bune, sau sa aud numele d-lui Bratovici, care este un mega-instructor moto. Si ar mai fi de zis destule. Nu vreau sa fac reclama nimanui, dar macar sa fim impartiali, nu?

 

Vrei sa auzi numele lui Bratovici. Uite ca ti-l spun eu - BRATOVICI E CEL MAI TARE !!!!!

Eu fac cu el, e ..... minunat !

Am mai scris eu ceva despre el si mi s-a zis ca fac declaratii de dragoste.... :rolleyes: DAR, de acum incolo, pe el o sa-l recomand pentru ca chiar e bun.

 

Si inca ceva.... Motolouis face ore de iesire in trafic cu scutere, NU cu motociclete.

 

Iar impartiali, evident ca nu putem fi... de unde sa recomand eu un alt instructor, daca eu numai de Bratovici stiu ? Ce as putea spune despre altcineva ? Evident ca parerile sunt subiective....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut la Adi si vreau sa-ti spun ca omul este de nota 10..pe langa asta are si cel mai bun pret.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...