Sari la conținut

Cine Are Detalii Despre Aceast Nipru


Raptoru_alb
 Share

Postări Recomandate

ala galben , parca seamana cu a lui COCOS! ;)

 

 

 

e frate geaman cu cel al lui cocos :bow:

 

faine nepre...al lui cocos mai traieste sigur insa asta galben nu l-am mai vazut :bow:

post-13995-1206481460_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

da ? o mai are cocos? stii cumva daca tot afara in curticica blocului o tine? aia galbena e greu de uitat... am fost la intrunirea de la SNAGOV in 2004 si era cocos"prin zona",mesterea pe la ea ca-i sarise sigurantza de la pinionul alternatorului ...si... ne-am intalnit din greseala :bow: culmea era ca lucra exact deasupra unei guri de canal , si daca scapa si NOUA siguranta in canal... cred ca era jale...

 

aia albastra e mai "sexoasa" ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ? o mai are cocos? stii cumva daca tot afara in curticica blocului o tine? aia galbena e greu de uitat... am fost la intrunirea de la SNAGOV in 2004 si era cocos"prin zona",mesterea pe la ea ca-i sarise sigurantza de la pinionul alternatorului ...si... ne-am intalnit din greseala :bow: culmea era ca lucra exact deasupra unei guri de canal , si daca scapa si NOUA siguranta in canal... cred ca era jale...

 

aia albastra e mai "sexoasa" ;)

 

 

 

nsuh unde o tine k eu sunt din Cluj...dar stiu k o mai are fiindca l-am vazut cu ea la sibiu in anul trecut.... si tare fain mergea motorul..

 

 

asta e un nipru tare fain care nu am reusit sub nici o forma sa aflu al cui este(a fost) stiu doar k in poza e la sibiu si k a fost cu el bono caruia ii fusese lasat pt ceva reparatii...

post-13995-1206563808_thumb.jpg

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel galben a fost al userului Harley,dealtfel apare si fostul proprietar in poza/perechea intr-adevar este a lui ..Cocos,am fost chiar parteneri de drum anul trecut ,Bucuresti-Brasov-Dirste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cocos inca are niprul, si-a luat si intruder 1400, dar niprul a spus ca nu-l va vinde niciodata. Niprul lui Marian nu stiu unde a ajuns, iar ala albastru se invarte prin Bucuresti, am si nr de tel al proprietarului, da nu mai stiu exact pe unde dracu l-am ratacit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nsuh unde o tine k eu sunt din Cluj...dar stiu k o mai are fiindca l-am vazut cu ea la sibiu in anul trecut.... si tare fain mergea motorul..

asta e un nipru tare fain care nu am reusit sub nici o forma sa aflu al cui este(a fost) stiu doar k in poza e la sibiu si k a fost cu el bono caruia ii fusese lasat pt ceva reparatii...

post-13995-1206650835_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niprul cel galben a fost al lui Pandele, parca este la cineva din Buc, din ce stiu eu..,Cocosila si-a luat Intruderul cel Mare?!, nu stiam, unul din putinii motociclisti adevarati..,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...