Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un rapel in toata splendoarea cuvantului, de pe casa Sindicatelor :angryfire: :angryfire:

 

gvGwcPuW6Fg

 

Scuzati reclama ... :angryfire:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt kato: noi asa merem,tu sa te tzi de noi...:angryfire:

pt Lutzifer: nu zi Mircea cu Cagiva Rosie...zi Mircea cu Grand Canyonu'...suna mai fain...:angryfire: hai ca ma imbrac si vin...serbus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe scurt a fost super !

Vreme excelenta , zone splendide , gasca buna , organizatzi destul de bine de data asta !

 

Vreau sa ii felicit de Elzorab si Kato ca au tzinut pasu cu noi pe unele drumuri chiar destul de rele si pentru un Enduro , dar pentru un CBR :bigstar: :moron: :peace: :baldy:

 

Duminica asta daca ne permite vremea de o iesire , m-am gandit sa facem o tura mai scurta de max 250 km , si sa stam si noi cu burta la soare un pic ! ( Daca o fi soare :moto: )

Ducem un Freesby , izolir , o paturica :hurt:

 

Cateva poze de Duminica 13.04.08 http://www.mypictures.ro/utilizator/poze/Lutzifer?album=773

 

Slide in viitoru apropiat , ca este destul de mult de lucru cu el ! :finger:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca duminica asta face o tura de relaxare :bigstar:

 

Un Slide din 2 ii gata , dar imi merge netu tare tare prost... si nu il pot pune pe youtube ! :finger:

O sa mai incerc ! Oricum pana atunci ma apuic de al 2-lea :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe scurt a fost super !

Vreme excelenta , zone splendide , gasca buna , organizatzi destul de bine de data asta !

 

Vreau sa ii felicit de Elzorab si Kato ca au tzinut pasu cu noi pe unele drumuri chiar destul de rele si pentru un Enduro , dar pentru un CBR :bigstar: :moron: :peace: :baldy:

 

 

mah eu am tinut pasul cu voi...da voi pe sosea... :finger: departe...deci 1-0 ptr mine...cat despre tura urmatoare unde mergem? Un traseu mai linistit propun: Herculane cu o iesire pe la Dunare

ce ziceti?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti...in primul rand va multumesc de ajutor..faza cu faru :moto: ...nu cred ca ajungeam la AR fara voi...prietenii la nevoie se cunosc....din pacate nu o sa vin cu voi in weekend-ul asta...tre sa repar faru :bigstar: sau sa-mi iau transalp :finger: ...a pus ochii pe unu in arad sa vad ce rezolv...duminica ies cu a mea :moron: ...mergem la o cabana langa arad la o ziua de nastere :peace: ...avem si ATV-uri(nu am condus niciodata :hurt: )...va doresc asfalt uscat si abia astept sa merg cu voi ...sunteti ok m-am distrat :baldy: ....mai vreau :ok: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt gata si mult asteptatele SlideShow`uri ! :bigstar:

Cu toate ca al 2`lea slide l-am refacut in proportie de 90% :moron: ,is gata amandoua :peace:

 

Vizionare placuta , AND ACTION ! :finger:

 

Part 1 ... Munteme Mic !

2IxnJN66LRw

 

Part 2 ... Continuare Muntele Mic si Semenic !

m1UE71fdUzQ

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elzorab,suntem in familie duminica in iesiri,logic ca te-am ajutat si te-am acoperit pentru far...si vreau sa iti zic ca o fost tare chestia cand intram noi doi in ceva tunel,cu acceleratu' and pocnitu'....:bigstar: meserie...

si cu iesirea de duminica asta...suna bine un herculane si o iesire pana la Dunare...dar iara or fi multi kilometri si tre sa tragem ca sa nu ne prinda noaptea,fara pauze mai lungi...etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veniti cu o propunere , dar sa si stam peste nopate! Trebe sa ne gandim la un loc fain , cu curs de apa , poienitza ... :bigstar:

Ar fi fain de Sambata dupa`masa pana duminica ! O sa studiez cu Atti harta mai tarziu si vedem , ganditi`va si voi ! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma...slideurile arata bine insa partea sonora lasa de dorit. Fara suparare dar ce legatura are muzica oldies cu motoarele?

 

Fiecare cu genurile lui ! Mie imi plac mel vechi si sigurat la multi altii. Nush la ce gen de muzica te referi sa fi pus dar ca tot timpu , nu ii poti multumii pe toti :bigstar: . Astept slide`uri facute de tine din excursii sa vad c-am la ce muzica te referi ! Multa Bafta ! :moron:

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veniti cu o propunere , dar sa si stam peste nopate! Trebe sa ne gandim la un loc fain , cu curs de apa , poienitza ... :finger:

Ar fi fain de Sambata dupa`masa pana duminica ! O sa studiez cu Atti harta mai tarziu si vedem , ganditi`va si voi ! :moron:

mah...eu la Herculane am un amic care lucreaza la statia meteo...trebuie sa iau legatura cu el sa vedem daca ne poate oferi o cazare cu pret simbolic acolo...dar asta numai daca va hotarati sa mergem acolo...daca nu astept variante! :bigstar:

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man, eu nu am spus ca muzica veche nu e frumoasa si ca nu o asculta nimeni, eu am spus doar ca nu are nici o legatura cu motoarele. Cauta si tu pe youtube filmuletze cu motoare si vezi ce muzica este pe fundal.

 

Eu am inteles si ce zici tu , da pe mine chiar nu ma intereseaza ce muzica pune altu de fundal ! Mie asta mi se pare ok , cine vrea sa se uita la slide ii bine si cine nu iara... nu fortzez pe nimeni sa se uite sau sa asculte ce nu ii place! de ex eu nu suport manele ... poti sa ma Fu.. sa imi faci ce vrei ca nu ascult nici sa ma tai !

 

Rock nu mere sa pun la slide pentru nu ii genu ala... eventual la un Hard Enduro ar mere , Blues`uri ai vrea sa pun , sa adormi?... sau chillout ?... Drum`n Bass ? ... la ce te referi !

 

In conluzie , fiecare ii cu parerea lui si cu gusturile,imaginatia personala !

 

Ceau :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah...eu la Herculane am un amic care lucreaza la statia meteo...trebuie sa iau legatura cu el sa vedem daca ne poate oferi o cazare cu pret simbolic acolo...dar asta numai daca va hotarati sa mergem acolo...daca nu astept variante! :bigstar:

 

 

:moron:

 

sunt pentru!!!!

 

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt gata si mult asteptatele SlideShow`uri ! :bigstar:

Cu toate ca al 2`lea slide l-am refacut in proportie de 90% :peace: ,is gata amandoua :baldy:

 

Vizionare placuta , AND ACTION ! :finger:

 

Part 1 ... Munteme Mic !

2IxnJN66LRw

 

Part 2 ... Continuare Muntele Mic si Semenic !

m1UE71fdUzQ

sunt super faine slide-urile :moron: : !!!!!!Mai ales MUZICA DE FOND!!!!!! :moto:

Editat de Atti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moron:

 

sunt pentru!!!!

 

:bigstar:

 

 

Merem unde vretzi numa sa merem :moto: :peace:

Ca pe o zi ... ca pe doua :baldy: ... oricum numa sa merem :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...