Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cand plecam :angryfire:? duminica la 09:30 petrom.....micalaca?

 

Schimbam locatia ca mergem pe Timisoara ! Benzinaria Petrom la iesire in Ar Nou ... si ora , punem plecarea la 9:30 ... fiecare sa vina cu cat timp crede inainte, sa alimenteze , cafa etc ! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petromul imediat dupa pod pe dreapta...langa scoala de soferi...:angryfire:

 

Cum vretzi voi ! Si la ala se poate de dupa pod la Rompetrol , da mai este unu chiar langa bariera ... la iesire din Ar Nou spre Tm , pe dreapta Petrom...

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun...e ok...

 

Vorbim noi sambata de toate astea mai exact , pana atunci mai vedem cine se mai baga ! Si hotaram atunci benzinaria si ora ! Da in principiu asa la 9:30 plecarea si eu zic ca la Benzinaria Petrom de la iesire !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lantul meu e atat de uzat, incat sare de pe pinionul din spate

Am comandat kit, dar e la prietenul Liviutz in Germania, si pana vine el...

Deci daca are careva kit de lant, chiar si mai uzat (mai uzat ca al meu nu cred ca exista) sa-mi dea de stire

Mai trebuie sa spun ca e urgent, ca ieri era tarziu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseu de duminica ! Cu ultimele modificari ... :angryfire:

Se pleaca din Benzinaria Petrom din Aradu`l Nou , la iesire spre Timisoara pe dreapta . :angryfire:

Ora de plecare este 9:30 ... fiecare sa vina cu cat timp vrea inainte daca doreste sa alimenteze , sa bea o cafa ... Eu cu Atti ajungem aprox pe la 9:15 - 9:20 in benzinarie ! :angryfire:

Kilometri sunt intre 480 si 520 ! :baldy:

Tot traseul este numa asfalt ... :angryfire:

Pana acuma sunt 6 motoare ! ... :baldy:

 

Asta ii harta cu traseul ...

Arad - Timisoara - Lugoj - Caransebes - Muntele Mic - Cransebes - Resita - Semenic - Resita - Anina - Oravita - Moravita - Deta - Timisoara - Arad ! ... Have fun :baldy: :baldy: :baldy: :baldy: :D

post-26086-1207936722_thumb.jpg

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lantul meu e atat de uzat, incat sare de pe pinionul din spate

Am comandat kit, dar e la prietenul Liviutz in Germania, si pana vine el...

Deci daca are careva kit de lant, chiar si mai uzat (mai uzat ca al meu nu cred ca exista) sa-mi dea de stire

Mai trebuie sa spun ca e urgent, ca ieri era tarziu?

Nicu poate ca am eu ce cauti!!!

pinion spate cu 45 dinti 6 gauri de prindere de pe dominar 650 di 91 cred ca se potriveste !

pinion fata 14 dinti nu stiu exact canelurile daca sant la fel ca la TA

Am si un lant, dar nu stiu daca e destul de lung!

deci cel mai bine ar fi savi sa le vezi daca ti se potrivesc!

iti las nr de tel daca crezi ca te pot ajuta! :angryfire: :angryfire: :angryfire:

0729908969 Atti

Editat de Atti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asfalt uscat si sa fie distractie

 

Mersi ! :angryfire:

Sper ca o sa le avem ... :angryfire:

 

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nicu poate ca am eu ce cauti!!!

pinion spate cu 45 dinti 6 gauri de prindere de pe dominar 650 di 91 cred ca se potriveste !

pinion fata 14 dinti nu stiu exact canelurile daca sant la fel ca la TA

Am si un lant, dar nu stiu daca e destul de lung!

deci cel mai bine ar fi sa vii sa le vezi daca ti se potrivesc!

Multumesc mult

In seara asta am mai reusit sa-l mai intind un pic

Lantul de Domi e de 108 sau de 110, depinde de model

La TA e de 118 si asta s-ar putea sa fie o problema

Dar mai astept, ca si Alex a zis ca schimba kitul, iar al lui e super pa langa al meu

Nu-mi dau seama de ce s-a uzat asa de repede. M-am uitat mai atent si la pinionul din spate. E varza

Multumesc inca o data, daca e musai te voi suna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propuneti randez-vous in Tm( la Mall ??). Bucata TM-Lugoj putem s-o facem prin Buzias, e mai ok de motor!

 

Fade

 

 

Traseu de duminica ! Cu ultimele modificari ... :angryfire:

Se pleaca din Benzinaria Petrom din Aradu`l Nou , la iesire spre Timisoara pe dreapta . :angryfire:

Ora de plecare este 9:30 ... fiecare sa vina cu cat timp vrea inainte daca doreste sa alimenteze , sa bea o cafa ... Eu cu Atti ajungem aprox pe la 9:15 - 9:20 in benzinarie ! :angryfire:

Kilometri sunt intre 480 si 520 ! :baldy:

Tot traseul este numa asfalt ... :angryfire:

Pana acuma sunt 6 motoare ! ... :baldy:

 

Asta ii harta cu traseul ...

Arad - Timisoara - Lugoj - Caransebes - Muntele Mic - Cransebes - Resita - Semenic - Resita - Anina - Oravita - Moravita - Deta - Timisoara - Arad ! ... Have fun :baldy: :baldy: :baldy: :baldy: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propuneti randez-vous in Tm( la Mall ??). Bucata TM-Lugoj putem s-o facem prin Buzias, e mai ok de motor!

 

Fade

 

Vedem la fata locului cu TM - Lugoj !

Eu totusi raman la varianta sa facem Tm - Lugoj fara Buzias , da mai vedem maine ! Deci sa inteleg ca vi :baldy: , unde o sa ne intalmin cu tine ? Unde vrei sa ne astepti , la intrare in TM din Arad sa te gasim sigur ? :baldy: ... noi plecam la 9:30 din Arad , c-am la 10:10 - 10:20 max suntem sigur la intrare in TM .

 

 

Apropo de intalniea de azi de la Primarie ! Super :angryfire: :angryfire: :angryfire: , 9 motoare cu tot cu 2 scootere :baldy:

Oricum ... se vede cine ii motociclist adevarat ! cine o fost :angryfire:

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,

 

Ne vedem la benzinaria MOL, e imediat dupa al doilea stop pe dreapta cum vi dinspre Arad. Daca meri tot drept n-ai cum s-o ratezi. La 10.15 is acolo.

Fade

 

OK :angryfire: , acolo la 10:15 !

 

Pentru aradeni , sa nu adormiti maine dimi ca la 9:30 am plecat din benzinaria Petrom din Aradu Nou de la iesire spre Tm !

 

Ne vedem cand ne`ntalnim :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedem la fata locului cu TM - Lugoj !

Eu totusi raman la varianta sa facem Tm - Lugoj fara Buzias , da mai vedem maine ! Deci sa inteleg ca vi :baldy: , unde o sa ne intalmin cu tine ? Unde vrei sa ne astepti , la intrare in TM din Arad sa te gasim sigur ? :baldy: ... noi plecam la 9:30 din Arad , c-am la 10:10 - 10:20 max suntem sigur la intrare in TM .

Apropo de intalniea de azi de la Primarie ! Super :angryfire: :angryfire: :baldy: , 9 motoare cu tot cu 2 scootere :baldy:

Oricum ... se vede cine ii motociclist adevarat ! cine o fost :angryfire:

 

:baldy:

si la 2(doua)am fost 4, I :angryfire: n veci nu ma mai iau dupa nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu...asa le-am spus la baieti...da sa mergem mai ordonati si nu atatea opriri fara noima. daca vrea unu sa se pise sa nu il apuce brusc(stie cine e) ca poate dam iara unul in altul...pastrati distanta,stati in zig zag si urmariti si retrovizoarele cateodata sa vedeti daca cel din spatele vostru mai este sau nu...daca nu opriti-va...ne mai vb noi de asta la plecare! si scum o sa imi iau 2-3 perechi de manusi sa ma feresc de surprize...hai :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care suntem sigur? am facut si eu rost de bani...deci ii ok...sa speram ca nu ploua prea tare dimineata...:angryfire:

 

 

sal,

 

uite 2 harti, ora 9 dimineata si 3 dupa amiaza

 

:angryfire: post-24480-1208024746_thumb.jpgpost-24480-1208024780_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi bine nu va mai stresati :angryfire:

 

Pt Alex , suntem sigur : Eu , Tu , Atti , kato , Vest , Elzorab , Mircea cu Cagiva Rosie , si Fade2Black pe care il luam din TM la 10:15 ! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...