Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Loc de intalnire - Da la Sens in Petrom , Gradiste !

Ora 9 ? ... mai bine 9:30 si 10 plecarea !!!

 

In princiupu cine vine ne gaseste acolo :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Loc de intalnire - Da la Sens in Petrom , Gradiste !

Ora 9 ? ... mai bine 9:30 si 10 plecarea !!!

 

In princiupu cine vine ne gaseste acolo :hug:

 

:cheers:

 

vreme de cacao se anunta...Ne vedem la 9.45!!!!!

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

vreme de cacao se anunta...Ne vedem la 9.45!!!!!

 

:burnout:

 

Ma ... pe azi so anuntat vreme foarte nasoala cu ploaie ... si eu sincer nici un strop nu am vazut! intr`adevar nu a fost placut afara da nici nu a fost atata de urat pe cum s-a anuntat !

 

Pe maine se anunta vremea mai buna ca azi ... asa ca nu vad ce ar fi asa rau :( ... si chiar aici in zona de vest nu arata a fi chiar asa de urat ! Numa sa nu ploua maine dimi cand plecam , restu nu ma prea intereseaza ... de aia s-au inventat echipamentele de ploaie :hug: ... ceau bau ! ne vedem maine !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija la traseul de nota 10 dintre julita si gurahont

vreo 40 km de drum forestier

:burnout:

ma descurc eu...ma stiu baietii...am trecut duminica prin drumuri mai rele decat forestiere...dar nu e gata drumul deja? parca am auzit ca e asfaltat...in fine daca e nasol tare fac eu alt traseu,mersi! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma descurc eu...ma stiu baietii...am trecut duminica prin drumuri mai rele decat forestiere...dar nu e gata drumul deja? parca am auzit ca e asfaltat...in fine daca e nasol tare fac eu alt traseu,mersi! :burnout:

aici ar trebui sa fie ceva poze

nu sunt prea sugestive dar decat nimic

/index.php?...7604&st=380

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici ar trebui sa fie ceva poze

nu sunt prea sugestive dar decat nimic

/index.php?...7604&st=380

 

nu ii 100% ca v-om face Gurahont - Julita ! Am planuit un traseu surpriza , dar o sa vedem la fata locului ... ! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am studiat putin harta , si uitatzi ce am mai gasit :(

Se inmultesc si km , dar nu vad sa deranjeze pe cineva ... :burnout: :cheers: :hug:

post-26086-1207430024_thumb.jpg

post-26086-1207430109_thumb.jpg

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarica de azi 06.04.08 , Ar-Salonta-Holod-Beius-Stana de Vale-Beius-Varfurile-Gurahont-Buteni-Siria-Ar , 380 km ... a fost 3 sfert pe ploaie ! :cheers: :haha: :( , in rest :kiss: tot !

Cea mai faina senzatie a fost ca am reusit sa ajungem sus la Stana de Vale , si ne-am plimbat pe zapada de 1 m pe drum ... am fost la cascada ( nici castile nu le puteam da jos ca asa ploua X-( ) ... Si apropo au fost 2 Grade :P :hug: :what:

 

Scurt SlideShow ... JCNmikl1DOk

 

Poze ... http://www.mypictures.ro/utilizator/poze/lutzifer?album=732

 

Pana la urma asta a fost traseu ... numa Stana de Vale , fara Scarisoara :burnout: , din cauza vremii :hug:

post-26086-1207513438_thumb.jpg

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brrrrrr da frig a fost

Si atunci care a fost distractia?

Si daca topicul se numeste al iubitorilor de trasee noi, care a fost traseul nou? :burnout:

Parerea mea este ca nu se poate face un traseu nou decat daca se pleaca pe doua zile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si atunci care a fost distractia?

Si daca topicul se numeste al iubitorilor de trasee noi, care a fost traseul nou? :burnout:

Parerea mea este ca nu se poate face un traseu nou decat daca se pleaca pe doua zile

 

probabil baia fierbinte de acasa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si atunci care a fost distractia?

Si daca topicul se numeste al iubitorilor de trasee noi, care a fost traseul nou? :hug:

Parerea mea este ca nu se poate face un traseu nou decat daca se pleaca pe doua zile

 

Am avut in plan sa facem si o bucata de traseu nou , pe unde nu am fost ! Dupa Arieseni,Abrud,Brad ... Dar daca veneatzi si voi si atzi fi vazut ce vreme o fost , as fi fost curios care din voi zicea hai sa mai bagam 150 km in plus pe ploaie ! Pe langa aia 380 ! Asa ca cei care nu atzi fost n-are rost sa veniti cu acuzatii de genu :P ! Cand veniti si voi si participati , avetit tot dreptu pana atunci ... :burnout:

Si inca ceva ... dak de exemplu vreau sa ajung la Abrud si in zona aia ... cum pot ajunge fara sa ma duc pe traseu care am fost , inconjor 300 km prin sud ? :cheers:

Lasa ca daca tine vremea cu noi duminica ce vine atunci vom merge toata Valea Muresului pana aproape de Deva si de acolo in sus la Brad , Abrud , Arieseni , Scarisoara , VASCAU - MONEASA ! Sa fie intr`adevar ceva nou ! :(

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi nou pentru tine :cheers:

Si de fapt cine a acuzat pe cine? Eu doar am pus doua intrebari...

Nicio problema, drum bun sa aveti :(

 

 

Clar ca pentru mine ii nou , nu am zis eu nimik de altii ... :hug:

Eu cand pun traseu nu pentru altii fac , ci pt mine si cine vrea sa vina,vine ... si cine nu , nu ! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am zis eu nimik de altii

Ai zis de altii:

"Asa ca cei care nu atzi fost n-are rost sa veniti cu acuzatii de genu! Cand veniti si voi si participati , avetit tot dreptu pana atunci ... "

 

Mai nou se pare ca cine nu vine cu tine nu exista, nu-i asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noah HOOOO!!! sunteti incredibili...mah Lutzifer...suna interesant traseul de duminica,dar acolo is kilometrii adevarati...i-am facut noi(eu,kato,liviutz,nicu,nicuTA) in sfarsitul lui septembrie...frumos traseu intradevar...si tot pe ala dar numa pana la Brad l-am facut eu in noiembrie cand am fost la Cluj...baga o harta sa numai zici ca o fac ca sa imi fie mie mai la indemana...:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...