Sari la conținut

Accident La Penny Market Din Buftea-27.03.2008


IF-83-UCK
 Share

Postări Recomandate

In seara asta am aflat de la un prieten ca a avut loc un accident, in Buftea in fata supermarketului Penny, in jurul orei 15-15.30, in care a fost implicat un motociclist cu un chopper, nu a stiut sa-mi spuna ce marca era , avea rezervorul de culoare deschisa- alb sau bej, cu kilometrajul pe rezervor.Nici despre numar nu pot sa va spun mare lucru....B-??- AMR (parca)

 

Accidentul s-a produs din cauza neacordarii prioritatii. Loganul a iesit, "motociclistul a lovit."

 

Aveti idee cine este?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai acolo tot timpul trebuie avut grija ( chiar dc esti pe drumul cu prioritate ) ca ies multi tampiti aiurea....de altfel ca mai peste tot...... Si pe mine era sa ma lloveasca un Logan in aceeasi intersectie.... :ok:

Sa sperem ca e bine omu si nu are nimic.... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. B91ABR. Un Dragstar 650. vinovatul are un ford focus negru. nu stiu daca are rost sa va dau numarul lui de la masina.

Cat despre mine, filmul a fost simplu, 60km/h, un smecher scoate botul, culc motorul sa nu ma rup, zbor, planez, atrizez, tumbe...politie, smurd, urgenta. motorul: roata, semnalitatoare, furca, rezorvor.....bla bla bla... bine a zis cineva candva: bravos natiune, halal sa-ti fie. merci mult celor care au stat cu mine si pe strada si la spital.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. B91ABR. Un Dragstar 650. vinovatul are un ford focus negru. nu stiu daca are rost sa va dau numarul lui de la masina.

Cat despre mine, filmul a fost simplu, 60km/h, un smecher scoate botul, culc motorul sa nu ma rup, zbor, planez, atrizez, tumbe...politie, smurd, urgenta. motorul: roata, semnalitatoare, furca, rezorvor.....bla bla bla... bine a zis cineva candva: bravos natiune, halal sa-ti fie. merci mult celor care au stat cu mine si pe strada si la spital.

 

Sper ca tu esti in bune conditiuni... macar atat.. nu?

 

Relax now...

 

Enjoy Life...

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratzilor, m-am cacao pe mine de frica. cand eram in aer ma gandeam daca "asta a fost". brrrr....nasol rau. apoi buf. la spital m-am simtit mai bine pana s-a gasit una sa ma intzepe. cu un ac. ii zic, beee, nu-s destul de lovit, mai ma intzepit si tu?

ce sa va spun...acum sunt ok. o rana la picior, una la mana+2 buchetzele echimoze....nesemnificative pe ansamblu.

imi pare rau de tot de motor. Am inteles ca nea "vinovatu" are asigurarea la Astra....si ca astia-s cam nedornici sa isi impartaseasca banii cu victimele. mai mult, nici pana acum nu am dovada de la pol buftea.....care e f f f ocupata. ma rog, o sa ma duc si mai tarziu pe acolo.....

cum e viata, ieri seara ma bucuram ca mai beau un pahar de apa...azi sunt mort de suparare de motor. Am fost la yamaha, de treaba baietii aia. dar urmeaza multa treaba de acum incolo....chiar ma gadeam sa-l vand.

dar....vom vedea!!!!

oricum, pana ieri strigam sus si tare: eu merg regulamentar si nu mi se poate intampla nimic!!!! iata ca am gresit. f*&^%% in cap cu mashinile lor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am invatat un lucru de pe forum

indiferent cum mergi, regulamentar sau nu... tot o patesti

nenorocirea e ca de cele mai multe ori nu e vina ta :ok:

Editat de god666
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...