Sari la conținut

Indian


fhchth
 Share

Postări Recomandate

CITEVA POZE CU EL IN STAREA INITIALA...

 

AM COMANDAT TOTUL NOU IN MOTOR DE LA PISTOANE BOLTURI GHIDURI SUPAPE SI CE MAI LIPSEA FARUL TOBELE ETC...

 

--- Mesaj completat în 28 Mar 2008 23:43 -------------

CITEVA POZE CU EL IN STAREA INITIALA...

 

AM COMANDAT TOTUL NOU IN MOTOR DE LA PISTOANE BOLTURI GHIDURI SUPAPE SI CE MAI LIPSEA FARUL TOBELE ETC...

 

MOTOCICLETA AM CUMPARATO LA 17 ANI FACIND EFORTURI F MARI FINANCIARE VINZIND SCULELE DIN ATELIERUL MEU...ETC ETC

IN FINE ACU 1 LUNA AM DECIS CA STA DE PREA MULT TIMP SI CA AR TREBUI SA MA APUC DE INVESTIT BANII NECESARI PT A REFACE MOTOCICLETA SI PT A=MI INPLINI VISUL

 

ORICUM A FOST SABLAT TOTUL PINA IN MOMENTUL ASTA

 

ESTE UN INDIAN SCOUT 741 DAR VA FII PE UN CADRU DE CHIEF CU FURCA DE CHIEF PE AMORTIZARE CU FOI

 

...IN POZE PIESELE NOI CITEVA DIN CELE VECHI .. ROTILE RECONDITIONATE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah ce ma oftic ca nu se vad pozele. stiu ca vroiai sa-l vinzi acum cateva luni...

chiar daca nu e comunista indianul mi se pare una din cele mai frumoase motociclete construite vreodata. spor la treaba. :ok:

 

aaa. vezi ca gaspar nu are "pi stoc" piese :huh: :crack:

Editat de magic4ce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:ok: BAI DOMNU' ADMINISTRATOR DE FORUM , CE DRACU' SE INTAMPLA CU POSTATUL POZ(N)ELOR?! CA NU MAI MERGE SA PUI POZE DE NICI O CULOARE... SE VEDE NUMA' INCEPUTUL..SI ATAT... E CU ADEVARAT FRUSTRANT :huh: DA' POATE VREAU SA VAD SI EU UN INDIAN ...IN POZE... CA LIVE N-AM VAZUT NICIUNUL!!!

 

FIX THE PROBLEM PLEASE! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e f simplu. trebiue doar sa ai rabdare sa incarce poza cand o postezi si sa verifici daca a incarcat-o ( dimensiunea ei apare in paranteza cand dai atasare) o redimensionare e binevenita cand nu conteaza extraordinar de mult detaliile

post-13243-1206796294_thumb.jpg

Editat de magic4ce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca termini de reconditionat Indianul va fi probabil cap de serie in randul colectionarilor din tara, mult succes din partea mea..,pt mine aceasta marca e cea mai nobila dintre toate.., si pana in 1920, chiar a fost number one :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...