Sari la conținut

zero chopper spirit


fhchth
 Share

Postări Recomandate

mă simt dator să reacţionez: :laugh: ruşinică fraţilor

 

nu recunoaşteţi rat-ul rigid (cred) al lui Basty? A fost prezent la Ploieşti la MotorRock II

 

pozele sunt într'adevăr excelent făcute, am văzut şi auzit motorul, îmi place tare ideea de rezervor micuţ şi rotunjit, seamănă oarecum cu câteva din creaţiile regretatului Indian Larry.

post-24-1117027043_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey black ...:laugh: noi neam vazut pe drum ...veneam vineri de la fagarash la sibiu

au trecut 3 motoare ...mi-a cazut fisa tirziu ....

eu acum sunt la cluj ..defapt am plecat de la ploieshti direct aici ...pe capu lu bono ...am auzit ca veniti totzi de la sb ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul e demential, si asta ti-am spus-o si la Ploiesti, (mi-au placut mult bocancii pe post de coburi), iar pozele sunt de pus in reviste de pe-afara. Oricum, nu te iert pentru absenta de la focul de tabara din fata cortului Silver Pistons. Las' ca o sa bem alta data, si o sa-ti rascumperi greseala. :makeout:

 

P.S. Saluta-l pe Bono, si spunei ca in curand il calc cu o vizita de lucru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand te intorci la Cluj da un semn de viata.. la itrunire te vanam ca un nebun, dar tot nu te-am gasit, motorul l-am vazut, dar nu erai niciodata pe acolo... salut! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand te intorci la Cluj da un semn de viata.. la itrunire te vanam ca un nebun, dar tot nu te-am gasit, motorul l-am vazut, dar nu erai niciodata pe acolo... salut! :makeout:

salut...

am auzit ..mia zis cineva de linga mine ..dar nu stiam pe cine sa caut ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...