Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu stiu caci am fost la ziua unui amic si s-a taiat filmul pe la 3 dimineata :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu s-a tinut, noi n-am fost acolo si nu s-a baut nimic..

:))))

La raspunsul asta ma trec fiorii, stiu sigur ca l-am vazut pe Ion pe bicicleta :)) Si mi-a aratat si un semn obscen :)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur nu era badea mircea? Ma, tu unde ai fost, zi sincer, te-ai luat dupa Gabi? :)))

:))) Nu, mi-am revenit! Stiu si ce am vorbit, gata sunt bine! Mi-am adus aminte si de ce mi-a aratat semnul obscen Ion, stateam in spatele lui si il claxonam :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: :crack:

 

oficial il propun pe Costin presedintele ( capitanul ) BAZI CREW ! merita !

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

app. Costin, nu stiu daca iti mai amintesti, dar aseara ti-am dat cu imprumut 1000 de euro, ai zis ca pana azi. Iti amintesti da?!

 

Teo ;) este martor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni descreierati :))) Am deja o functie la serviciu, nu mai vreau alta! Gabi nu scapi, ramai pe tarla si ai grija de oameni ca de viata ta, doar pe noi ne ai!

 

Nu stiu daca este soarta sau ai vreun spion in cercurile mele insa, chiar am avut aproape de suma aia aseara (din pacate, nu stiu ce mortii ma-sii am facut cu ei, am mai ramas cu un sfert) erau banii de carene si scarite :(

 

Nu mai plec la Targu Secuiesc, sambata seara cica merg la o cununie (mi-as pl in stiu eu ce).

 

Asa ca in weekend ma plimb cu bicicleta! Intre timp, ma uit pe olx dupa biciclete mari si tapene, eventual cu cadru de motor :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceeeee???? Hai maaaaaaaaa, ai bagat o grama' de bani in toate alea, da-o in ma-sa de cununie, nici macar nu e importanta.
Inca 2 oameni care isi incheie socotelile cu viata, eu nu as putea sa fiu martor la asa ceva :)))) Haaaaaaaaai la Targu, trimite pe cineva in locul tau, uite, daca-i dai banii inapoi lu' Gabi, se duce el. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca este soarta sau ai vreun spion in cercurile mele insa, chiar am avut aproape de suma aia aseara (din pacate, nu stiu ce mortii ma-sii am facut cu ei, am mai ramas cu un sfert) erau banii de carene si scarite :(

 

:bow: in viata mea n-am baut intr-o seara de 750 euro. Pentru mine esti un ZEU !

 

Bai ... recunosc, 6 ron s-au dus pe cu.ru.l meu, am sa-ti dau doua pepsi la 0.5 ... ramane sa-ti amintesti ce ai facut cu restul banilor.

 

Referitor la bicla ... nu te grabii, hai sa facem planul cu biclele din herastrau si dupa aceea cumpara-ti una

 

daca-i dai banii inapoi lu' Gabi, se duce el.

 

nu pot Teo, sambata ma duc la o nunta :(

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am baut de 750 de euro, eram in coma acum. Cumva i-am cheltuit sau pierdut...cert este ca dupa ce am ajuns la Giurgiu, m-am uitat sa vad daca mai am banii...dupa care am intrat in restaurant si ne-am betivanit...Invatat cu berile voastre, m-am dat la metaxa...acolo s-a terminat :)))

 

Da-l naibi de pepsi. Cand mai mergem la Busteni, dai o bere la halba :)

 

Teo, crede-ma ca i-am spus sa nu faca pasul asta, este incapatanat (varul meu) Si stii ce-mi pare rau? Ca de banii aia nu am luat macar o casca :))))))

 

Cand mergem in Herastrau?


» Post actualizat in 29 Aug 2014 08:04

Pai da, la nunta asta despre care vorbeam

Uite ce prompt e Gabi, vezi? Stia dinainte ce e de facut

=)))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Ai ajuns in Giurgiu ... super tare ... ce-ti mai place sa te plimbi in orase fine, Giurgiu, Pitesti ... bun bun ..

 

Eu propun sa mergem duminica, si eu am o nunta sambata seara deci se pupa perfect. Asa se invata mersul pe bicla, obositi si beti

 

 

Pai da, la nunta asta despre care vorbeam )

Uite ce prompt e Gabi, vezi? ) Stia dinainte ce e de facut

 

depinde, daca te duci la Vlad si Miki, atunci mergem la aceeasi nunta. Poti sa te duci la circuit, strig eu prezent si pentru tine ;) asa cu o voce mai de bariton :))

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Ai ajuns in Giurgiu ... super tare ... ce-ti mai place sa te plimbi in orase fine, Giurgiu, Pitesti ... bun bun ..

 

Eu propun sa mergem duminica, si eu am o nunta sambata seara deci se pupa perfect. Asa se invata mersul pe bicla, obositi si beti

Saptamana viitoare merg in delegatie la Timisoara, te bagi? Trei zile pe banii companiei :D Ne auzim duminica la un telefon, dupa ce dormim putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, in ce hal putem sa aberam pe topicu asta... Oare ailalti 5 care urmaresc topicu pe langa noi, de ce-l urmaresc?

 

Costin, ai sanse mult mai mari pe dirtbike sa-ti gasesti bicla buna si ieftina. (scuze pentru offtopic :crack:)

Este o tactica de ademenire...shhht! Dupa ce mai ademenim oameni la parc, putem muta sediul in alt bar, mai mare, cu mai multa bere :))

 

Pai dupa dirtbike ma uitam si eu. Oricum te sunam sa ma sfatuiesti. Si nu mai face off-topic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' chiar, ai putea sa ceri la baietzii mari sa te caftaneasca moderator aici si sa ne imparti dupaia cu darnicie warn-uri si ban-uri. Si p-orma, de la inaltimea divinei tale fapturi, sa ne ceri niscaiva beri ca sa te milostivesti si sa ne ierti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' chiar, ai putea sa ceri la baietzii mari sa te caftaneasca moderator aici si sa ne imparti dupaia cu darnicie warn-uri si ban-uri. Si p-orma, de la inaltimea divinei tale fapturi, sa ne ceri niscaiva beri ca sa te milostivesti si sa ne ierti.

Lasa asta, trece naiba vara si nu am facut si noi o plimbare toti :) Fugi mai repede in concediu si dupa sa dam o tura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dam, pe cuvant. Numa sa vedem ce naiba fac cu sigurantza de cacao. Ca daca nu-i dam de cap, tre sompingem pana la service.

Am rampa, nu-i bai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce draq este cu off-topicul asta ?!

 

maine poimaine incepeti ( DOAMNE FERESTE ) sa vorbiti de ... MOTOARE ( bleahhhh ).

 

V-am crezut baieti seriosi :nono:

 

 

 

Saptamana viitoare merg in delegatie la Timisoara, te bagi? Trei zile pe banii companiei :D Ne auzim duminica la un telefon, dupa ce dormim putin.

 

se considera cheltuiala neplanificata / nejustificata ? daca DA eu nu ma bag :rusinica:

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...