Sari la conținut

Accident in Brasov


Pacasac
 Share

Postări Recomandate

Nu cred ca ii potzi acuza pe ei ca i-au vandut motocicleta. Si eu mi-am cumparat motocicleta desi nu am carnet inca dar nu merg cu ea.

 

Oricum, insanatosire grabnica.

Da nici nu-i acuz!! Edi si Adi stiu ei ca nu-i acuz nici nu pot era mai mult o dojana ,fiecare poate sa se dea si de pe Niagara `n jos e alegerea lor. Ma oftic ca a patit-o eu m-am lovit de al meu cu 30 la ora si am avut cotul praf rupt in trei si culmea si din articulatie chiar Olecranul praf am avut doua interventii operatorii,de aia ma oftic si i-as strange de gat pe astia care nu-s atenti. Dupa cum am mai zis cel mai important e sa se refaca cat mai bine si mai repede ,doar cei ce au patit-o stiu ce inseamna .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt. moment se pare ca au aparut ceva complicatii la piciorul stg. si mana stg.(au inceput sa se infecteze sub gips), iar mana dreapta s-ar putea sa fie nevoie sa o "rupa" din nou pt. a putea fi "montata" mai bine.Astazi a vazut-o Adi si pe cea care l-a lovit pe Sergiu (tipa venise sa "bazaie" pe langa Sergiu sa o ierte ca nu a fost atenta si sa nu faca plingere ).

Ce sa va mai zic.... se hraneste cu iaurt dintr-un biberon (astazi Adi i-a fost "doica"pt. ceva timp)....are suruburi mai ceva ca o motocicleta si un depozit intreg de gips.

Eu unul sper sa se faca bine cat mai rpd si sa ramana cu cat mai putine urmari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of, nu-i bine deloc. Aveti grija sa nu aiba dureri, si la prima durere mergeti repejor la medic si spuneti-i. Altfel infectia se poate agrava mult.

Insanatosire grabnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...