Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

e intalnire de chopperele... intrebarea e daca vrea o vitezana sau endurache sau mai stiu eu ce, sa vina... primim?

 

eu as zice da... binenteles primim doar daca nu deranjeaza pe cineva. si tot la fel de inteles e ca trebuie sa mearga in formatie chiar daca e vitezana, si sa mearga pe drum cu noi si nu pe camp, chiar daca e endurache :)

 

ma rog mai pe scurt: suntem exclusivisti sau acceptam vizitele altor natzii?...

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cand ajungeti in targoviste dati si voi un semn de viata , sorin - 0765246521

care stiti cat de cat orasul mergeti pe platoul prefecturii si dati un semn cand ajungeti acolo , eu nu promit dar incerc sa le dau trezirea celor din targoviste sambata, repet nu promit dar incerc

sper sa nu va suparati dak veti avea ghid un scuterist

vine careva singur pe motor ? pt k mie mi sa rupt cureaua de transmisie de la scuter si o sa vin pe jos , asa k dak vine careva singur pe motor va prezint orasul cu mare placere

salutari cu farul si asfalt uscat

 

sorin - 0765246521

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e intalnire de chopperele... intrebarea e daca vrea o vitezana sau endurache sau mai stiu eu ce, sa vina... primim?

 

eu as zice da... binenteles primim doar daca nu deranjeaza pe cineva. si tot la fel de inteles e ca trebuie sa mearga in formatie chiar daca e vitezana, si sa mearga pe drum cu noi si nu pe camp, chiar daca e endurache :laugh:

 

ma rog mai pe scurt: suntem exclusivisti sau acceptam vizitele altor natzii?...

Acceptam pe oricine se supune regulilor noastre de mers si convietuire de grup chopper-isti. Adica exact ceea ce ai subliniat tu mai sus. Daca are vitezana, nu inseamna neaparat ca e inconstient ( stiti la ce ma refer), daca e scuterist (moto-scuter, adica poate mere cu minim 100km/h pe autostrada - cand e cazul) ....etc :) :blink:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrcere frumoasa va urez, dar eu merg la antrunirea moto din Bacau :blink: si sper ca mergem la vama veche saptamana viitoare. :)

OK, petrecere frumoasa si tie, chiar o sa simtim lipsa umorului tau sanatos ... :laugh: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, petrecere frumoasa si tie, chiar o sa simtim lipsa umorului tau sanatos ... :) :blink:

 

Mersi si daca fac rost de poze de acolo am sa le postez(binenteles am sa apelez la cineva ca nu ma pricep asa de bine la tehnologia asta :laugh: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ajungeti in targoviste dati si voi un semn de viata , sorin - 0765246521

care stiti cat de cat orasul mergeti pe platoul prefecturii si dati un semn cand ajungeti acolo , eu nu promit dar incerc sa le dau trezirea celor din targoviste sambata, repet nu promit dar incerc

sper sa nu va suparati dak veti avea ghid un scuterist

vine careva singur pe motor ? pt k mie mi sa rupt cureaua de transmisie de la scuter si o sa vin pe jos , asa k dak vine careva singur pe motor va prezint orasul cu mare placere

salutari cu farul si asfalt uscat

 

sorin - 0765246521

Multumim de ajutor Sorin !

Eu am pregatit deja casca pt. pasager :blink: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata fratilor.....

ma arunc si eu cu fata....dar numai sa-mi spuneti despre ce academie este vorba, unde este acesta academie..ca ultima oara cand am fost cu voi intalnirea era la ateneu

 

deci..va rog spuneti-mi unde este academia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata fratilor.....

ma arunc si eu cu fata....dar numai sa-mi spuneti despre ce academie este vorba, unde este acesta academie..ca ultima oara cand am fost cu voi intalnirea era la ateneu

 

deci..va rog spuneti-mi unde este academia

 

A pus lope o harta aici:

/index.php?...0294&st=350

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata fratilor.....

ma arunc si eu cu fata....dar numai sa-mi spuneti despre ce academie este vorba, unde este acesta academie..ca ultima oara cand am fost cu voi intalnirea era la ateneu

 

deci..va rog spuneti-mi unde este academia

ACADEMIA ROMANA, pe Calea 13 Septembrie, vezi harta de mai jos.... :)

post-32984-1212645102_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci in jur de ce ora va astept in targoviste sambata ?

ce rugaminte am la voi , spunetimi km cate persoane veniti k sa ma duc maine de dim pe la "bodegi" sa vb k sa vad unde rezerv niste locuri , k ?

 

salutari cu farul si asfalt uscat

 

sorin - 0765246521

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mircica vezi ca esti ambasadorul nostru p-acolo :bigstar: ai grija sa fii la inaltime... sa-i bagi pe toti sub masa :) :blink:

 

Crezi ca scapa careva de mine pana nu plecam de sub masa :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci in jur de ce ora va astept in targoviste sambata ?

ce rugaminte am la voi , spunetimi km cate persoane veniti k sa ma duc maine de dim pe la "bodegi" sa vb k sa vad unde rezerv niste locuri , k ?

 

salutari cu farul si asfalt uscat

 

sorin - 0765246521

Te anuntam din timp pe mobil Sorine.

Tu cauta pana atunci ceva cu umbra, mancare, bere fara akcool -RECE si preturi ... nu mai mari decat garda la sol a cailor nostrii. :blink: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit cu omu` pe mess.

 

avem ce vedea, avem si unde bea si manca, si ceva traseu scurt cu curbe am inteles.

de exemplu e o manastire in care e tinut capul lu` conu` Mihai Viteazu` cica pe dealul pe care e manastirea e si carciuma, si drumul cu curbe urca dealul asta. plus ca omu are sa ne arate multe, depinde cat de repede vrem noi sa plecam back.

 

am stabilit locul de intalnire. il am in memorie, daca vreti il postez si descriu aici. cand ajungem, il sunam, in maxim 15 min e acolo. 15 min zic eu sunt bune sa ne mai dezmortim, astfel incat cum soseste el, suntem gata de plecare iar.

 

are o cerere pe care eu zic ca putem si trebuie sa i-o indeplinim. mai trebuie un loc pentu prietena lui, pe unul din chopperele noastre.

se ofera cineva voluntar? eu am ambele locuri ocupate. lary deja s-a oferit sa-l care pe sorin (ghidul nostru).

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata stima pentru acest om , SORIN. Am fost si noi intr-o plimbare pana la Targoviste, si cand am ajuns acolo ne uitam unul la altul in ce parte sa o apucam. Se tot invartea un scuterist pe langa noi si de prosti ce eram nu il bagam in seama, ca doar el nu era tot om... ma rog... Noroc ca a insistat ! Pana la urma ne-a condus prin Targoviste spre diferite carciumi (asta cautam, sa mancam), a mai dat si niste telefoane special pentru noi. Acest scuterist era Sorin, om care ne-a dovedit multe si de nadejde.

Concluzia : Mergeti pe mana lui si nu gresiti !

Din pacate, noi, Bercenarii, nu o sa reusim sa ajungem ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok

va astept cu mare placere

dar va rog datimi un telefon in momentul in care ati iesit din bucuresti spre targoviste si un telefon cand ajungeti pe platou.Kawalin are nr meu de telefon

salutari cu farul si asfalt uscat

 

si k sa va faceti o idee despre ce este pe la noi bagati un ochi aici

 

/index.php?...134561&st=0

 

astea sunt poze de la intrunirea moto de anul trecut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...