Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:P :) :) :) hai zi ca stiu ca te macina si m-ai facut curios

 

Am mutat intalnirea cu jamatate de ora mai devreme , va rog sa veniti cu plinurile facute, se va pleca la ora 11 FIX, motivul este caldura ucigatoare si dorinta celor multi de a muta un pic mai devreme plecarea.

Se va pleca la RUSE-BULGARIA.

 

 

Sambata 28 iunie, ora 10:30 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

Salut,

 

Eu nu mai merg sambata la Ruse.........ma duc sa vizitez Ranca :)

 

Distractie placuta,

 

De asemenea nu cred ca voi ajunge diseara in Bikers....

 

 

Conduceti cu grija......

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu in bikers la ora 19:00 ! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaaaaaaaaa da mancarici la limba mai aveti mai fratilor, daca nu mai intra omu sa citeasca din ora in ora, iote ce pateste, am citit 8 pagini in doua reprize ca ma dureau ochii, mai usor mei.

Lope mersi de intrebare, nevasta-mea face bine, mai am cred ca 3 saptamani si are tata o motociclista mica :kali:

In sfarsit a venit si guma pt spate maine vin la Buc sa o iau, da am o problema cine ma duce si pe mine undeva sa schimb guma, ca eu nu stiu nici un service in Buc, dau beri :kali: :kali:

Maine anuntam si noi cati merem in Bulgaria, eu merg sigur ca si asa am lipsit sambata trecuta si mi-am facut 100000000000000000000 de draci

Mai tinetine si pe noi la curent cu ce se mai discuta la BRRC daca noi nu putem ajunge si CAND MERGEM IN VAMA? Hai pa, ne mai auzim si vedem maine daca vrea careva sa ma ajute, daca nu sambata la 10.30 la Academia Romana CU PLINU FACUT (praf) :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa incep prin a imi cere scuze pentru acest weekend nesigur, am hotarat azi toti cei care am fost la BRRC sa nu mai mergem in Bulgaria, motivul? Diversele zvonuri aparute in privinta sigurantei grupului, din acest motiv am decis sa anulam aceasta plecare. Pentru Chopper Academy siguranta membrilor si a oamenilor care ii insotesc conteaza mai mult decat o excursie in tara vecina. Acestea fiind spuse (si aici astept comentariile lu' Draku) va comunicam ca sambata vom pleca la BRASOV, unde ii vom face botezu lu DRAKU (numai noi il botezam pe DRAKU :kali: )

Slipule te astept sambata si daca maine ai nevoie de ajutor suna-ma cand ajungi in Bucuresti.

Inca o data imi cer scuze celor care nu au asistat la discutia de azi si celor din afara Chopper Academy pentru schimbarea destinatiei dar cu riscul de a ma repeta toate acestea s-au decis pentru siguranta grupului.

 

 

Sambata 28 iunie, ora 9:30 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene, deci io nu mai inteleg nimic, sunt cam tulburat :kali:

eu, care in nemernicia mea, ca un caine turbat, am muscat mana care m-a hranit, aseman clubul asta (sau doar o parte din el) mai rau ca o adunare de domnisoare ne.. (pardon, virgine) puse in fata "faptului" implinit.... as vrea acolo, ba acolo.... (vorba cantecului, nici prea tare ca ma doare, nici prea incet ca n-am rabdare :kali::kali: )

hotarati-va fratilor unde si cand odata... ca nici nu mai stiu ce sa destabilizez sau sa critic... :kali:

stima ... :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catre cei care intreaba ce cum si in ce fel: luati-o si voi cum suna si gata. lope a zis atat cat poate spune. prietenilor le-as spune la fel "nu va duceti". din varii motive ne abtinem sa postam pe forum mai multe. intre 4 ochi am dezbatut mai multi si am cazut de acord ca mai bine ne abtinem si schimbam directia.

 

@draku: drace oricum noi suntem impotriva! nu trebuie sa stim impotriva a ce ... ca rezultatul e acelasi! :kali:

 

noapte buna.

 

PS: FAINA PLIMBAREA NOAPTEAAAAAA!!!!!

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@draku: drace oricum noi suntem impotriva! nu trebuie sa stim impotriva a ce ... ca rezultatul e acelasi! :kali:

 

noapte buna.

 

PS: FAINA PLIMBAREA NOAPTEAAAAAA!!!!!

 

ie-te, conu' Leonida fata cu reactiunea... :kali:

oricum, suntem contra si impotriva....

 

uitasem de PS

onor tov. Comunistu' de la Lehliu, daca vrea sa schimbe doar un cauciuc, dupa ora 16 poa' sa treaca pe la mine, scoatem roata si o ducem la vulcanizare (costa max 10 lei). din nefericire, in zona nu se poate face echilibrarea. singura vulcanizare pe care o stiu eu ca poate echilibra roti de mobra este pe Buzesti, vis-a-vis de McDonalds. operatiunea consta cam 80 lei (din cate stiu) si consta in demontat/montat roata de/pe mobra, schimbat cauciuc, echilibrat

Editat de draku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum sa ma bag si eu in seama care doar casc ochii p-aici cum va intalniti, imprieteniti, beti bere si eu tot in fata la calculator....

 

Nu e treaba mea daca mergeti la sau nu la Ruse, dar din punct de vedere al sigurantei, daca cumva v-ati gandit ca va ataca cineva in mijlocul zilei p-acolo, nimic mai fals.

 

Am fost de multe ori, am tranzitat Bulgaria noaptea chiar, dar cred ca nu mai e aproape nici un pericol, nu mai ataca nimeni pe nimeni.

 

Daca nu la asta v-ati gandit, atunci doar m-am bagat si eu in seama....

 

PS: Daca totusi ajunge cineva vreodata la Ruse e in centru, pe pietonala, un restaurant destept Happy :kali:

Editat de nightster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum sa ma bag si eu in seama care doar casc ochii p-aici cum va intalniti, imprieteniti, beti bere si eu tot in fata la calculator....

 

Nu e treaba mea daca mergeti la sau nu la Ruse, dar din punct de vedere al sigurantei, daca cumva v-ati gandit ca va ataca cineva in mijlocul zilei p-acolo, nimic mai fals.

 

Am fost de multe ori, am tranzitat Bulgaria noaptea chiar, dar cred ca nu mai e aproape nici un pericol, nu mai ataca nimeni pe nimeni.

 

Daca nu la asta v-ati gandit, atunci doar m-am bagat si eu in seama....

 

PS: Daca totusi ajunge cineva vreodata la Ruse e in centru, pe pietonala, un restaurant destept Happy :kali:

 

Nu , nu este vorba de asta si eu am tranzitat Bulgaria de foarte multe ori, mai exact de vreo 8-9 ani tot o tranzitez.

Alta este problema si daca veniti sambata la Academie o sa va spun fata in fata.

Sanatate si numai bine :kali:

 

PS: nu il mai luati in seama pe DRAKU ca asta-i carcotas si ne-a promis la bere ca o sa bage pe forum la greu si ca o sa ne faca cu ou si otet

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: nu il mai luati in seama pe DRAKU ca asta-i carcotas si ne-a promis la bere ca o sa bage pe forum la greu si ca o sa ne faca cu ou si otet

 

ei poftim !

cata desconsiderare..... :kali:

nooo, nu mai merge asa ....

schimbam foaia... :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu , nu este vorba de asta si eu am tranzitat Bulgaria de foarte multe ori, mai exact de vreo 8-9 ani tot o tranzitez.

Alta este problema si daca veniti sambata la Academie o sa va spun fata in fata.

Sanatate si numai bine :kali:

 

PS: nu il mai luati in seama pe DRAKU ca asta-i carcotas si ne-a promis la bere ca o sa bage pe forum la greu si ca o sa ne faca cu ou si otet

 

problema mea e in felul urmator...eu vreau sa ma plimb cu "martzoaga" mea (ca sa il citez pe King Larry :kali: )...de ce nu mai mergem la Ruse, abia astept sa ne spuna Lope...asa s-a hotarat, la Brasov, la Brasov sa fie...am doar o intrebare, cand ne intoarcem?

 

eu as avea ceva program sambata seara, la care nu prea pot sa lipsesc, chair daca ajung mai tarziu...asa ca sunt cu ochii pe voi (adica pe forum)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal mi se pare putina dezordine ...dar se poate face curatenie :kali:.In privinta unui conducator eu propun sa fie Lope sau Hakan.(sper sa nu gresesc numele).

Motoarele ii ajuta si sunt destul de linistiti (si preocupati de situatia grupului in mers) astfel incat sa fie in varful grupului.

 

 

Din cauza unei raceli :kali:( :kali: :kali: nu o sa merg cu voi saptamana aceasta.SAPTAMANA VIITOARE EU VREAU SA MERG IN VAMA....ASTEPT PARTENERI DE DRUM...

 

o zi buna si aveti grija de voi

 

Cel care e in fatza trebuie sa fie cel cu cea mai multa experienta (de mers in grup). . nu neaparat cei pe care "ii ajuta motoarele" sau sunt "destul de linistiti". .

 

La noi habar nu au oamenii cum se merge in grup. . .corect si dupa carte. . .

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa incep prin a imi cere scuze pentru acest weekend nesigur, am hotarat azi toti cei care am fost la BRRC sa nu mai mergem in Bulgaria, motivul? Diversele zvonuri aparute in privinta sigurantei grupului, din acest motiv am decis sa anulam aceasta plecare. Pentru Chopper Academy siguranta membrilor si a oamenilor care ii insotesc conteaza mai mult decat o excursie in tara vecina. Acestea fiind spuse (si aici astept comentariile lu' Draku) va comunicam ca sambata vom pleca la BRASOV, unde ii vom face botezu lu DRAKU (numai noi il botezam pe DRAKU :kali: )

Slipule te astept sambata si daca maine ai nevoie de ajutor suna-ma cand ajungi in Bucuresti.

Inca o data imi cer scuze celor care nu au asistat la discutia de azi si celor din afara Chopper Academy pentru schimbarea destinatiei dar cu riscul de a ma repeta toate acestea s-au decis pentru siguranta grupului.

 

 

Sambata 28 iunie, ora 9:30 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

Mei Lope ne omori cu orele astea, ca sa ajungem la 9.30 tre sa plecam pe la 7.40 implicit tre sa ne trezim pe la 7.00 SAMBATAAAA :kali: , tre sa dai o bere ca ma trezesc asa devreme :kali: :kali: :kali:

Kawa te sun dupa 14.30, guma o iau de la Unirii sa vad cu ce draq o leg pe motor ca nu am nici o chinga, hai ca vad eu, Pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu , nu este vorba de asta si eu am tranzitat Bulgaria de foarte multe ori, mai exact de vreo 8-9 ani tot o tranzitez.

Alta este problema si daca veniti sambata la Academie o sa va spun fata in fata.

Sanatate si numai bine :kali:

 

PS: nu il mai luati in seama pe DRAKU ca asta-i carcotas si ne-a promis la bere ca o sa bage pe forum la greu si ca o sa ne faca cu ou si otet

 

 

Daca tranzitezi Bulgaria de 8-9 ani esti bishnitzar de-al meu :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema mea e in felul urmator...eu vreau sa ma plimb cu "martzoaga" mea (ca sa il citez pe King Larry :nono: )...de ce nu mai mergem la Ruse, abia astept sa ne spuna Lope...asa s-a hotarat, la Brasov, la Brasov sa fie...am doar o intrebare, cand ne intoarcem?

 

eu as avea ceva program sambata seara, la care nu prea pot sa lipsesc, chair daca ajung mai tarziu...asa ca sunt cu ochii pe voi (adica pe forum)...

 

Eu trebuie mort-copt sa ajung pe la 8 si ceva acasa ca sa prind un anume tren sa pun un anume ... "pachetzel" care pleaca departe :nono:

 

 

Mei Lope ne omori cu orele astea, ca sa ajungem la 9.30 tre sa plecam pe la 7.40 implicit tre sa ne trezim pe la 7.00 SAMBATAAAA :kali: , tre sa dai o bere ca ma trezesc asa devreme :kali: :kali: :kali:

Kawa te sun dupa 14.30, guma o iau de la Unirii sa vad cu ce draq o leg pe motor ca nu am nici o chinga, hai ca vad eu, Pa

 

Stim Comuniste, despre programul matinal, dar n-avem ce face... cu cat cresc Km-trii parcursi, cu atat va fi mai matinala plecarea :nono:( Si nu da vina pe Lope ci pe altii... ca Lope e intre cei care lupta eroic in transee pentru a tine ora de intalnire cat mai inaintata :kali: Lasa ca am cateva idei cretze care va ajuta sa va treziti mai tarzior putin :nono: le vorbim azi dupa 14:30 pe unde ne vedem.

 

Salut, vecinul Mircea Enescu mi-a zis de acest topic. Mai e cineva care sa mearga la Ruse? Daca da, unde e intalnirea?

 

Salut! Mergem la Brasov sambata asta! Intalnirea e la Academie pe 13 septembrie (vezi posturile mari si roshii cu locatia si harta) Te asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel care e in fatza trebuie sa fie cel cu cea mai multa experienta (de mers in grup). . nu neaparat cei pe care "ii ajuta motoarele" sau sunt "destul de linistiti". .

 

La noi habar nu au oamenii cum se merge in grup. . .corect si dupa carte. . .

 

Aha, buna interventia...

Te astept sa mergi cu noi, vezi sambata la Academie.

 

Si eu abia astept sa ne explice faza cu "....nu suntem in siguranta , ..bla..bla..".

 

Nu te opreste nimeni sa mergi in Bulgaria.

 

CINE VREA SA MEARGA LA RUSE , INTALNIREA RAMANE VALABILA LA ORA 10.30 LA ACADEMIA ROMANA.....

 

Vezi ca ai rezolvat si singur.

 

Alte comentarii sau pe cine mai mananca in c... sa comenteze il astept sambata la Academie la ora 9:30, o sa ii spun ce am de zis dupa care poate sa se duca unde vrea el. Am facut aceasta schimbare pe baza unor zvonuri , si m-am consultat cu toti oamenii care au fost de fata. Fiecare pe forum este viteaz si are multe de spus, as dori sa-l vad in fata unei "situatii". Pana atunci , cine vrea sa organizeze plecare in Bulgaria face TOPIC separat, pe acest TOPIC se hotarasc plecarile unanim acceptate, credeam ca bunul simt domina aici. Impertinenta si atitudinea de copil care nu are rabdare sa asculte si dupa aia sa ia o decizie nu o sa o tolerez niciodata. Cei care ma cunosc stiu ca sunt un tip vesel, nu inteleg de ce trebuie sa ma enervez cu oameni pe care nici nu ii cunosc.

 

Deci SAMBATA ora 9:30 ACADEMIA ROMANA

 

Sambata 28 iunie, ora 9:30 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

BUCURESTI-BRASOV-BUCURESTI.............cursa charter

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...