Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Veliko Tarnovo SAU daca nu e forumul online saptamana asta, putem merge hmmm spre vest, sa-l alergam putin pe Larry cu franghia si sapunu` :lol

 

Hakan, bulgarii sunt bulgari, n-ai cu cine... dar important e ca mergi in grup cu ghiaurii!!!!!!! Asta conteaza! :P

 

 

Se stie ca ai dreptate.

( Hakan, bulgarii sunt bulgari, n-ai cu cine... dar important e ca mergi in grup )

 

Dar comunistul zicea ceva de vama veche sau eu sunt gresit ?

Editat de Policeman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

azi nu vin in bikers...

 

...ca strang bani de cobinezon de ploaie de la louis :jump: A-L-E-X stie de ce... :jump: prea des in fiecare zi bikers bere bikers bere. d-aia nu mergem nici in vama ca dam banii pe bere-n bikers. (cand e, ca ne-au lasat o saptamana fara bere) cica se mananca bine si ieftin la veliko... drept care o sa ne mai ramana bani si de BRRC de duminica :jump: :P

 

hakan, numarul tau de inmatriculare... e ceva gresit cu el... noua ne place berea rece, nu BeRea Kalda ... :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi nu vin in bikers...

 

...ca strang bani de cobinezon de ploaie de la louis :jump: A-L-E-X stie de ce... :jump: prea des in fiecare zi bikers bere bikers bere. d-aia nu mergem nici in vama ca dam banii pe bere-n bikers. (cand e, ca ne-au lasat o saptamana fara bere) cica se mananca bine si ieftin la veliko... drept care o sa ne mai ramana bani si de BRRC de duminica :jump: :P

 

hakan, numarul tau de inmatriculare... e ceva gresit cu el... noua ne place berea rece, nu BeRea Kalda ... :jump:

 

 

bun comenariu, :D ,

 

dar este : 14 = 14 decembrie 2007 ziua de nastere a ficei mele.

BRK = Birke (numele ei ) :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba io s-ar putea sa vin, sa va zic 'fo doo vorbe....ca m-ati injurat

mecanicul meu si-a rupt mana si nu a terminat de reparat conserva (care, dealtfel, trebuia terminata de lunea trecuta :P )

asa ca, paziti-va

 

PS

io am costum de ploaie, il tin in "sarma" la vulcan, da' nu-l folosesc, sa nu se uzeze....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi , ora 19:00 in Biker's Matei Voievod

 

 

poate reusesc si eu sa ma alatur...macar un pic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe strada ce duce de la foisor, direct la strada vatra luminoasa, pe stanga, o crashma cu biciclete cu motor in curte, n-ai cum sa o ratezi.

 

da` nu te du` ca estia e golani si te lasa sa platesti consumatia la urma!!!!! :jump: :jump: :P

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe strada ce duce de la foisor, direct la strada vatra luminoasa, pe stanga, o crashma cu biciclete cu motor in curte, n-ai cum sa o ratezi.

 

da` nu te du` ca estia e golani si te lasa sa platesti consumatia la urma!!!!! :jump: :jump: :P

 

 

Sa inteleg ca ai scapat cu fuga prima data cand ai fost pe acolo? :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca ai scapat cu fuga prima data cand ai fost pe acolo? :jump:

 

nope... am fugit si a ramas Lope si a platit tot!... d-aia vrea acum sa se stranga totzi iar, ca sa fuga el sa lase pe altii sa plateasca. ai mare grija! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce zona vii?

Poate ne gasim pe drum si mergem impreuna.

Eu vin pe stefan cel mare lizeanu....apoi mosilor ca sa scap de nebunia de la dimitrov si stanga pe la izvorul rece, foisor si suntem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, vin shi eu azi in matei voievod....chiar mai devreme pt. k trek mai intai pe la paulas care inchide la 18:00 (ori la 19:00 ?) :P :jump: :jump:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19.00

19:00 e ora de inchidere paulas de aici, SIGUR?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca 18:00 ... ca sa fiu impotriva!

 

la 19:00 inchid aia chiar daca-s eu impotriva :jump: :P am si verificat pe site.

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce zona vii?

Poate ne gasim pe drum si mergem impreuna.

Eu vin pe stefan cel mare lizeanu....apoi mosilor ca sa scap de nebunia de la dimitrov si stanga pe la izvorul rece, foisor si suntem acolo.

 

Tot prin stefan cel mare ies pe la urgenta.

 

Cum ne gasim?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca 18:00 ... ca sa fiu impotriva!

"normalishen, mein her" , asta ca sa fiu in ton cu Brasovul ! , se putea sa zici tu altceva ?!? :P :jump: :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa-mi recomanzi un curier mai "sigur", ca sa spun asa?

 

Kawalin...nici nu mi-a trecut prin cap.... Eu ma gandeam ca se practica o metoda de genu.. vorbesc cu cineva, mai exact un motorist mai experimentat in drumuri lungi si sa-mi aduca el motorul, contra cost normal.

 

 

Sprint curier. Mie in 2006 mi-au luat 230 ron pt adus motoreta de la Bistrita.

De altfel, cred ca sunt singurii care transporta motoare in sistem curierat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...