Sari la conținut

ce-o fi asta?


inhuman
 Share

Postări Recomandate

Da.....e un Ij cosmetizat.....2 in V si cu cardan.......da numa' rezervoru' e de speed......hai.....nu fa asta.....jignesti clasa muncitoare.......daca ajungi cumva sa faci vreo poza la ij-u ala posteaz-o si tu ca suntem curiosi.......nu pot spune decat ca ai gresit.....mai incearca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi n-o recunosc nici in varianta originala.......asa....nu mai spun.....

Oricum......nu ma asteptam sa ghiceasca cineva atat de repede......ai avut asa ceva sau pur si simplu le stii tu pe toate....:makeout:

Ma bucur ca-ti place

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am avut da' imi place asa ca de-aia stiu.

Ar fi pacat sa ii umbli la roti si la suspensii ca sta f. bine pe drum asa. Cred ca ar trebui sa ii aranjezi un pic saua.

Sa-ti traiasca!

 

P.S. Nu cumva rezervoru' a fost pe Guzzi al meu candva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am avut da' imi place asa ca de-aia stiu.

Ar fi pacat sa ii umbli la roti si la suspensii ca sta f. bine pe drum asa. Cred ca ar trebui sa ii aranjezi un pic saua.

Sa-ti traiasca!

 

P.S. Nu cumva rezervoru' a fost pe Guzzi al meu candva?

Nu....rezervorul a fost de ij si l-am modificat eu cu manuta mea.......e prima sa pe care o fac si stiu ca n-a iesit foarte bine......da.....mai am o idee s-o scot din foame

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am avut da' imi place asa ca de-aia stiu.

Ar fi pacat sa ii umbli la roti si la suspensii ca sta f. bine pe drum asa. Cred ca ar trebui sa ii aranjezi un pic saua.

Sa-ti traiasca!

 

P.S. Nu cumva rezervoru' a fost pe Guzzi al meu candva?

Intr-adevar sta bine tare pe drum........am avut in cap sa-i fac ceva la suspensii da........am lasat-o moarta........ma simt bine pe ea asa cum este....poate ca-i putin prea rigida da.....sa speram c-o sa avem drumuri mai bune.....

Si mai am o rugaminte......vreau si io o poza cu guzzu-u tau......banuiesc ca-i chopperica din moment ce ai avut un asa rezervor pe el......sunt curios

Multam'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E combinata: 1/4 Simson cu 3/4 Guzzi Imola.

Faina.....sa-ti traiasca.....si multi chilometrii fara belele.........cum ti-ai pus semnalizarile asa? Imi plac tare mult.......si daca ai cumva un close-up cu saua.......pune aici.........vreau sa adun idei sa ii fac ceva seii mele......

Bafta multa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru sa itzi cumperi matalutza un izopren (saltelutza de munte) de pe la un magazin sport.Sa nu-tzi iei una ieftina!Adica trebuie sa fie densa,k altfel se taseaza in timp... Asaaa...Itzi mai iei si nishte prenandez,sau ceva similar,si lipeshti pe "buretele" care l-ai avut pe sa....Dupa care finisezi cu un cutzit cu lama lunga si lata,k sa nu flexeze cum vrea el...Forma ti-o desenezi cu un marker,tai pe dunga,simetric stinga-dreapta...Itzi cumperi cam 1 metru de piele sintetica de la Cocor sau stradutzele de pe linga,gasesthi mai multe modele...Iatzi sintetica elastica,oricum croiesti pe bie :moto: ,adica pe diagonala,sa se intinda...Faci rost de-un capsator MARE,sa fixezi husa pe sa...

...Sau vorbeshti cu subsemnatu' sa ti-o faca,dupa cum vezi are ceva experientza :ok: ...Asta daca iesthti prin Bucureshti...Bafta!

P.S.:Semnalizarile alea sunt Kellermann (de-obicei),si sunt primele care se fac muci daca te propteshti cu ghidonu' in ceva (asfalt de-obicei,doamne-fereste...).Plus k nu te mai strecori asa usor printre masini...In fine,de gustibus non discutandum...

Hai :makeout: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru sa itzi cumperi matalutza un izopren (saltelutza de munte) de pe la un magazin sport.Sa nu-tzi iei una ieftina!Adica trebuie sa fie densa,k altfel se taseaza in timp... Asaaa...Itzi mai iei si nishte prenandez,sau ceva similar,si lipeshti pe "buretele" care l-ai avut pe sa....Dupa care finisezi cu un cutzit cu lama lunga si lata,k sa nu flexeze cum vrea el...Forma ti-o desenezi cu un marker,tai pe dunga,simetric stinga-dreapta...Itzi cumperi cam 1 metru de piele sintetica de la Cocor sau stradutzele de pe linga,gasesthi mai multe modele...Iatzi sintetica elastica,oricum croiesti pe bie  :blbl: ,adica pe diagonala,sa se intinda...Faci rost de-un capsator MARE,sa fixezi husa pe sa...

...Sau vorbeshti cu subsemnatu' sa ti-o faca,dupa cum vezi are ceva experientza :moto: ...Asta daca iesthti prin Bucureshti...Bafta!

  P.S.:Semnalizarile alea sunt Kellermann (de-obicei),si sunt primele care se fac muci daca te propteshti cu ghidonu' in ceva (asfalt de-obicei,doamne-fereste...).Plus k nu te mai strecori asa usor printre masini...In fine,de gustibus non discutandum...

  Hai  :makeout: !

Multam fain pentru sfaturi........cam asa mi-am facut si io saua........tot cu izopren peste burete si dupa ce am pus pielea sintetica am bagat si niscaiva nasturi......s-o tina sa nu fie umflata........da.....parca mai trebuie ceva si nu stiu ce.....

Cu semnalizarile......ai si tu dreptate......primele se bulesc........da........imi place tare mult cum arata......nu cred ca le schimb dar chiar daca le schimb sa speram ca nu le proptesc in planeta.......

Bafta multa :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...