Sari la conținut

Campionatul National De Enduro Etapa I Transilvania 2 Race


Postări Recomandate

om batran si te tii te golanii ;)

maine pe la 11 sper sa ies din Bucuresti. Abia astept sa ne vedem!

m-ai prins.

scuzati va rog.

 

ultimii noi inscrisi:

-----------------------------------------------

49. Mattis Dietmar 2 paturi

50. Razvan Podea 1 pat

51. Cezar Ionut 1 pat

52. Ciocoiu Cristian 1 pat

53. Luca Virgil 1 pat

54. Anselmo Mautino

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa mai indulcim trecerile peste bustenii din Extrem test. Asa nu mai sunt nici un fel de probleme la nici o clasa. Sper ca si la aceasta cursa, ca si la celelalte organizate la Cluj, sa se simta toata lumea foarte bine.

 

Dan Morar Transilvania 2 Race

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizare excelenta, de la A la Z! Felicitari!

 

Subscriu - super organizare, super trasee, super marcaje! Felicitati organizatorilor. Pentru fizicul meu a fost prea greu traseul de B dar eu sunt mai multumit sa fac o tura de B decat 2 de C.

Dan, Liviu,

Puneti va rog clasamentul final ca sa-i putem felicita pe cei mai buni.

A aparut si un sportiv care va tulbura pronosticurile la clasa A anul acesta - Erwin Zsolt din Odorhei. In prima zi a fost pe 2 dupa Mani. F probabil asi in ziua a doua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super cursa, si mie mi-a placut mult, chiar au reusit sa ma oboseasca tare, dar tare tare!

Iar in legatura cu Erwin, intradevar el este cel care cat de curand il va depasi pe Mani!

 

 

PS : puneti va rog si timpii pt fiecare speciala din ziua a 2.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce aiuria! Protv nu se dezminte niciodata. Fata a cazut si intr-adevar s-a lovit dar in nici un caz nu a avut fractura de bazin. Ea s-a ridicat dupa ce a cazut si a vrut sa continue dar Ada, colega alaturi de care concura in etapa de campionat national, a insistat sa ramana acolo si sa astepte salvarea. Asadar nici vorba de accidentari grave. Sandu Sorina, concurenta despre care este vorba, a terminat etapa pe locul 2 si merita felicitari!

 

 

Dan Morar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar in legatura cu Erwin, intradevar el este cel care cat de curand il va depasi pe Mani!

 

Da, e f tare. Vad ca e f aproape de timpii lui Mani pe speciale. Ba chiar pe vreo 2 l-a si batut. Si mergea cu motor greu - 450 CRFX!!! Acum sa vedem cat de constant poate sa mearga. Pe de alta parte, sunt sigur ca si Mani poate sa mearga mai tare daca stie ca ii sufla unul in ceafa. Oricum - interesant de urmarit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un concurs de nota 10 :rolleyes: traseul a fost grozav si distractia pe cinste

am gasit minciuna de la protv asa sunt ziaristi daca gasesc ceva rau imediat fac mare tambalau http://www.protv.ro/stiri/eveniment/o-tana...otociclism.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene nu pot sa pricep de ca orice initiativa laudabila ca a baietilor de la cluj trebuie murdarita cu o stire intotdeauna senzationala..suspiciune de fractura de bazin,medicii o tin la terapie intensiva..pai ce legatura are fractura cu terapia intensiva?????????eu dupa o fractura de bazin(reala..nu suspiciune)am intrat direct la salon..

 

in fine..bravo clujenilor..veneam si noi daca nu eram prinsi cu enduriada de la valcea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam si ceva poze....cine are este rugat sa le posteze aici....

 

Eu am pus aici cateva. Daca dintre concurenti mai vrea cineva poze 'personale', poate sa-mi dea un PM cu numarul si am sa ma uit daca mai am (ca am facut peste 1000 de poze). Am facut insa doar in prima zi, si in special la A/B (deci de la C nu prea am).

Editat de someone_else
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am pus aici cateva. Daca dintre concurenti mai vrea cineva poze 'personale', poate sa-mi dea un PM cu numarul si am sa ma uit daca mai am (ca am facut peste 1000 de poze). Am facut insa doar in prima zi, si in special la A/B (deci de la C nu prea am).

Multumim de poze. Dupa toata tevatura cu cursa asta am vazut si noi pentru ce ne-am straduit. Ne pare bine ca oamenii au plecat multumiti de la cursa.

 

Dan Morar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: , n-am mai vazut atatia busteni pe metru patrat.

cred ca ati plecat acasa cu mainile sparte :(

a fost de munca, nu gluma.

Vai de mine prin ce-am trecut, eu nefiind obisnuit cu asemenea trasee.Am tras de motor si de mine ca niciodata, dar a meritat, am vazut ce inseamna enduro si care e diferenta de dificultate intre cls. B si C. A doua zi m-am menajat si m-am dat la C.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

 

Fain clip-ul. Au cam exagerat cu efectele (enduristii din clip sunt mai luminosi ca si cristii si prietenii sai din icoane), dar e chestie de gust, probabil.

Editat de someone_else
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...