Sari la conținut

Rms


adiy32
 Share

Postări Recomandate

gilerik ai vazut si tu la baietzii mai mari ca se iau de oameni ca fac topicuri aiurea si te`ai gandit sa te bagi si tu in seama?dute si mai manaca,sa mai cresti un pik,si cand ai si tu buletin ai voie sa vorbesti,un pic mai mult

Era neaparat sa faci un nou thread ?
Editat de baietzii_ctl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare site`ul daca mai stiti ca acesta dar sa fie mai aproape de calarasi, bucuresti eventual :)

Nu esti in Italia sau Germania,sunt 2-3 magazine de scutere in toata romania. :moto:

Vezi si tu de unde alegi

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.darycom.ro e o firma foarte buna si ieftina, au produse de la RMS in sus, daca are piesa care o comanzi pe stoc o trimit foarte repede, daca nu mai astepti dar iti trimite. Eu numai de la ei comand si nu am avut probleme cu produsele lor, sa potrivit la fix, nu ca la alti dar nu mai zic ca iesa cu belele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca un site e bine ... dar o intrebare am si eu de unde iau o pompa de apa de speedfight completa cu tot cu capac completa imi trebuie neaparat ... daca stiti ceva postati ... ms :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cat baga la taxa de transport? eu numai pe asta si piese-scutere.ro le stiu dar al doilea e tot asa departe de cl si baga mult la taxe..

 

Cei de pe www.darycom.ro trimit si prin posta normala care e mult mai ieftin si in 3 zile ai coletul dar si prin fan curier, cum vrei. Cel piese-scutere.ro trimite numai prin fan curier care e mult mai scump, dar cel din urma nu mai comand, am patit-o si nu mai vreau, nu recomand. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de pe www.darycom.ro trimit si prin posta normala care e mult mai ieftin si in 3 zile ai coletul dar si prin fan curier, cum vrei. Cel piese-scutere.ro trimite numai prin fan curier care e mult mai scump, dar cel din urma nu mai comand, am patit-o si nu mai vreau, nu recomand. :)

 

ce-ai patit adica, spune-ne si noua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-ai patit adica, spune-ne si noua

 

Am spus aici ce am patin /lofiversio...hp/t192075.html

dar nu mai spun nimic ca poate ma sa in judecata omul :)

Uni nu au patit nimic dar nu stiu o fi dupa noroc, asa au preturi scumpe trimite prin fan curier....

nu prea sunt site-uri in romania de unde sa alegi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era neaparat sa faci un nou thread ?

 

 

dc crezi ca exista threadu "Discutii intre noi?" :) ca sa poti intreba orice

 

Sorry,nu mi-am dat seama !

Credeam ca la ,,discutii intre noi" sta lumea la barfa sau se injura!

Am vazut ofertele si cataloagele de la Darycom dar as fi vrut sa vad un catalog mai mare.

Oricum o sa apelez la ei ca vad ca au referinte bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de pe www.darycom.ro trimit si prin posta normala care e mult mai ieftin si in 3 zile ai coletul dar si prin fan curier, cum vrei. Cel piese-scutere.ro trimite numai prin fan curier care e mult mai scump, dar cel din urma nu mai comand, am patit-o si nu mai vreau, nu recomand. :)

ok, mersi de advertisment! asfalt uscat.. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...