Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

ce-i ma laure? unde e relele alea?

 

Pai Popas la Draganesti, Biserici, scaldat, facem numa rele in seara asta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tu cu ala micu de respira greu si are ghidon rizoma de 100+ euroci.

 

auzi bre gunix, daca vrei sa ai un loc pe canapea, trebe musai sa cumperi bijuteria din anuntul urmator: /index.php?...=249934&hl=

doo sute vrei sa zici.da e frumos ca bradu.numa el stie :D

si @gunix, nush de ce da tare te vad pe un monstru in viitoru apropiat :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer, dacă aÂş avea bani mi l-aÂş lua, dar având în vedere că nu dețin spiritul ducati de la ultimul nerv din vârfu' limbii pân' la ultimul nerv din vârfu' degetului mare de la picioru' stâng zic io că nu-i cazu' să mă îndatorez pentru portolacul ăla al tău. nu Âştiu dacă mi-ar aduce ceva bun sau nu. deci...am încredere că se va găsi alt cumpărător mai împătimit Âşi mai bănos ca mine. dar mulțumesc pentru Âşansa de a ocupa un loc pe canapeaua monstruoasă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gunix, bai fumeie, tu oricum esti pe canapea, te-am declarat de mult pozarul acreditat monster lounge.

 

@tetea, nu mergem la draganesti, ci la branesti, care se afla la 15 km de bucuresti, iesirea pantelimon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre monsteristule, io am răspuns în conformitate cu ce-ai zis tu pe pagina anterioară.

@freeman nu ai fi departe de adevăr, muiereÂşte vorbind, îs faine rău de tot la moacă motoretele astea ale voastre Âşi vorbesc o limbă urlător de bună, dar nu cred că viitorul apropiat ar putea rezerva aÂşa ceva... deÂşi omul are multe momente de nebunie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oooooo, ce onoare pe capu' meu, abia o pot duce! păcat că nu-s monstuoasă Âşi nu-s din club, că ar fi fost Âşi mai mare onoarea! mai mare ofrandă nu primesc zici? bine, hai că sunt mulțumită, da' nu Âştiu ce-am făcut să merit aÂşa ceva, că doar n-oi fi vreun zeu ceva, numai ăia primesc bunătăți din astea. crecă e un clenci pe undeva....

 

nu e domne nici un clenci, mai devreme m-ai facut aburitor...cine sa va mai inteleaga pe voi femeile !!??:)

eram doar io fiind dragut (in rarele mele momente)...mi-a placut porecla si am promovat-o :D

 

bah, ce sa ne chacam pe noi, de frumos e frumos ghidonu' lu doru.

 

eu zic sa nu ne mai elgiem reciproc ...k o dam in alte alea :D ..si cine stie ce crede ochiu cititorului care nu ne cunoaste?? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine domnu' ierbaru', am înțeles.

... păi având în vedere invitațiile cu ținută obligatorie de adam de vi le-ați făcut adineaori... ochiu' cititorului are o direcție clară :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine domnu' ierbaru', am înțeles.

... păi având în vedere invitațiile cu ținută obligatorie de adam de vi le-ați făcut adineaori... ochiu' cititorului are o direcție clară :)

 

la draq!!! ce ne-a scapat asta!!! eram in direct?? a mai vazut cineva?? :D :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun venit celor patru noi canapelisti ai monster lounge. pacat ca nu a mers toata lumea pana la branesti cu noi. vazut din spate, sarpele monsteristic de pe drum a fost frumos in draci.

 

 

 

salutare,

completez cu niste poze..

a fost fioros de frumos aseara prin oras.. :kiss:

mult zgomot :D

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a venit si momentul sa facem si prima excludere din grup. numele personajului supus oprobiului public este freeman. el se face vinovat de ridicare in slavi a unei productii asiatice, nume de cod sobaru, pardon subaru, care mai e si masina pe langa altele. primeste avertisment si elspa (monsterist de marca dar acuzat ca fiind posesor de bestie neagra pe patru roti).

 

am luat aceste decizii in urma reunirii AML (adunarea monster lounge), la care m-am prezentat doar eu, in timp ce fumam in timpul serviciului pe care il fentez cu drag. pana am ajuns la chistoc, am decis urmatoarele:

 

1. freeman este suspendat timp de o luna din postul de executive monsterist.

2. incriminatul este condamnat sa mearga in perioada de pedeapsa doar la intalnelile de la arc, la cele ale muierilor motoriste si la ale bajetilor helmet-free and bermude+slapi full.

3. pentru a fi reprimit in monster lounge, freeman trebuie sa faca ceva prozelitism pe unde se duce si sa aduca in gasca cel putin sase capete de monsteristi noi + doua monsteriste to be (acestea vor fi folosite pe post de animatoare la actiunile viitoare, pana atunci freeman este pedepsit sa le cazeze in pivnita proprie, cu ultraviolete, cereale si antrenament monsteristic).

4. elspa primeste doar avertisment, care poate fi transformat in sanctiune, care presupune inchirierea monstrului lui (free of charge) tuturor membrilor monster lounge cate o zi, pentru a invata tot monsteristul sa se dea pe o roata. eventualele pagube la bestia portocalie vor fi suportate de elspa, din fonduri straine de monster lounge.

5. nu am mai luat nicio decizie, dar daca imi mai trece ceva prin cap va anunt.

 

daca sunt reclamatii ori nemultumiri ori propuneri pentru alte forme de pedepsire, acestea pot fi prezentate aici, in forma clara, romaneasca si fara moace de alea de pe mess.

va multumesc pentru atentie, al vostru monsteristu', fost krupp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun venit celor patru noi canapelisti ai monster lounge. pacat ca nu a mers toata lumea pana la branesti cu noi. vazut din spate, sarpele monsteristic de pe drum a fost frumos in draci.

 

bine v-am gasit!

 

Freeman cred ca isi pregateste pledoaria...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a venit si momentul sa facem si prima excludere din grup. numele personajului supus oprobiului public este freeman. el se face vinovat de ridicare in slavi a unei productii asiatice, nume de cod sobaru, pardon subaru, care mai e si masina pe langa altele. primeste avertisment si elspa (monsterist de marca dar acuzat ca fiind posesor de bestie neagra pe patru roti).

.....

daca sunt reclamatii ori nemultumiri ori propuneri pentru alte forme de pedepsire, acestea pot fi prezentate aici, in forma clara, romaneasca si fara moace de alea de pe mess.

va multumesc pentru atentie, al vostru monsteristu', fost krupp.

 

Cred ca e timpul sa-ti schimbi nicku'..ti-ar sta mai bine Che Guevara , Fidel Castro ...daca vrei iti mai gasim...dictatorule!

 

In alta ordine de idei cine doreste sau are nevoie anuntul este de retinut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a venit si momentul sa facem si prima excludere din grup. numele personajului supus oprobiului public este freeman. el se face vinovat de ridicare in slavi a unei productii asiatice, nume de cod sobaru, pardon subaru, care mai e si masina pe langa altele. primeste avertisment si elspa (monsterist de marca dar acuzat ca fiind posesor de bestie neagra pe patru roti).

 

am luat aceste decizii in urma reunirii AML (adunarea monster lounge), la care m-am prezentat doar eu, in timp ce fumam in timpul serviciului pe care il fentez cu drag. pana am ajuns la chistoc, am decis urmatoarele:

 

1. freeman este suspendat timp de o luna din postul de executive monsterist.

2. incriminatul este condamnat sa mearga in perioada de pedeapsa doar la intalnelile de la arc, la cele ale muierilor motoriste si la ale bajetilor helmet-free and bermude+slapi full.

3. pentru a fi reprimit in monster lounge, freeman trebuie sa faca ceva prozelitism pe unde se duce si sa aduca in gasca cel putin sase capete de monsteristi noi + doua monsteriste to be (acestea vor fi folosite pe post de animatoare la actiunile viitoare, pana atunci freeman este pedepsit sa le cazeze in pivnita proprie, cu ultraviolete, cereale si antrenament monsteristic).

4. elspa primeste doar avertisment, care poate fi transformat in sanctiune, care presupune inchirierea monstrului lui (free of charge) tuturor membrilor monster lounge cate o zi, pentru a invata tot monsteristul sa se dea pe o roata. eventualele pagube la bestia portocalie vor fi suportate de elspa, din fonduri straine de monster lounge.

5. nu am mai luat nicio decizie, dar daca imi mai trece ceva prin cap va anunt.

 

daca sunt reclamatii ori nemultumiri ori propuneri pentru alte forme de pedepsire, acestea pot fi prezentate aici, in forma clara, romaneasca si fara moace de alea de pe mess.

va multumesc pentru atentie, al vostru monsteristu', fost krupp.

Nu-mi vine sa cred....ai scris Freeman cu f mic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ma ofer eu sa il apar pe Freeman in instanta..

 

dupa analizarea plangerilor aduse, aduc urmatoarea pledoarie: AVETI DREPTATE, NE SUPUNEM IN TOTALITATE BA CHIAR CEREM SI VREO 50 DE ORE IN FOLOSU COMUNITATII (AL CANAPELEI)...

 

gata freemane , te-am scos :D :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

procese, actiuni in instanta, avocati (ai diavolului sau nu), acuzati, acuzatori, martori .. io am impresia ca unii dintre noi taaare se mai plictisesc p'acas ..

 

anyway .. neste pozi de la intalneala .. pacat ca n-am avut camera cu mine .. 11 monstri prin oras .. aratam intr-un fel .. si sunam in mai multe feluri :D .. cred ca ne-am facut stocul de carne in frigidere de la pensionarii obositi care incercau sa-si viseze tineretea .. :kiss:

post-19995-1218113242_thumb.jpg

post-19995-1218113248_thumb.jpg

post-19995-1218113256_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mister Freeman, dacă ai nevoie de ajutor la partea cu fetele (deÂşi nu cred) te ajut io :).

Nu refuz o mana de ajutor, mai ales ca barbactu s-a autointitulat de curand zeu monsteristilor si da cu biciu in stanga si in dreapta :kiss: :D

Avocat nu mi-am gasit inca da ca martori ai am pe blondu si kinderu.Ei au fost copiloti la plimbarea cu dihania neagra :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...