Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

:) Gata , sa traiti :D /index.php?/topic/681996-desmoriders-romania-transalpina-si-trasfagarasan/

 

Am reusit asta-noapte sa le termin. Incep acolo si apoi le centralizam pe toate.

 

Cu multumiri, pt ca a fost foarte frumos, si am ajuns cu totii sanatosi acasa!

 

Va salut!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ Cobalt, ff misto sa-l stapanesti sanatos. Capac monopost galben, nu stiu de unde poti gasi in afara de ebay. Incearca acolo, poate ai noroc.

baga ture multe man, ca sa te obisnuiesti cu motoreta. asta este singurul mod. te-as sfatui sa nu te bagi in trafic aglomerat inca, pana nu esti sigur ca esti stapan pe ea. ma rog, vezi ca ai un post exceptional al lui old school ( undeva la sectiunea de incepatori). urmeaza tot ce zice nenea ala acolo si o sa fie bine.

 

in rest, sunt sigur ca o sa te bucuri de motoreta, monsterul este BELEA. si multi km fara pb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ok , nu planuiesc drumuri foarte lungi cu pasager.

Atasez si o poza cu jucaria.

M600 , din 96

 

Ms pentru sfaturi baieti.

 

Momentan sunt foarte incantat, urmeaza cateva ture de cartier + iesiri noaptea pana ma acomodez.

Scoala nu te invata mai nimic si nu vreau sa ma risc.

Am comandat si echipament, undeva pe saptamana viitoare trebuie sa vina.

 

Motorul merge ok momentan sper sa nu am probleme, stiu ca sunt mai sensibile.

 

Caut un capac sa o fac monopost pana prind experienta, sa scap de o grija . ma puteti indruma , unde as putea gasi ?

 

Sunt in plop, am multe intrebari ...nici nu stiu cu ce sa incep :D

 

Salut Cobalt,

 

Welcome to the Lounge. Este cumva luat din Constanta? Stiu de el pt ca acum cateva luni ma interesam pentru prietena mea de un Monster galben din Constanta , si arata ca asta.

 

RECOMANDARE - tinand cont ca este din 96 - du-o te rog la un mecanic sa se uite la ea. Vezi Cristi sau Andu - si las-o usor pana iti vine echipamentul! Doar sa faca o verificare generala.

 

Asfalt uscat

 

Salut,

 

Pentru cei care doresc selectia de poze de weekend-ul trecut, o gasiti la link-ul urmator :

 

http://dl.transfer.ro/DesmoRidersRomania_TransalpinaTrasnsfagarasan_sml-transfer_RO-06aug-742347.zip

 

:cheers:

 

Sa ne auzim / vdm cu bine cat mai curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna. stie cineva dece tot imi curge ulei pe langa senzor? cand merg mai mult de 30-40 km imi iese pe langa plasticu ala putin ulei.

Buna, daca te referi la aceasta sonda de presiune situata aici am avut aceasi problema, cumperi o sonda noua de la ducati metrotehnica costa cam 28e tva inclus.

Editat de icsu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima achizitie in materie de fashion si de sustinere a mobrei : un stander de Moto GP pentru monobrat :D Inca nu, tot cu el merg, prind sfarsitu sezonului asa :))

 

Vezi ca mai sunt vreo 2 luni juma de sezon - pentru mine chiar 4 :D

 

Fa un efort si schimba cauciucul - chiar daca mergi in oras , nu este ok cu el asa..

 

Te salut :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si pentru mine Andrei mai sunt chiar mai mult de 4, am maxi scooteru cu care merg toata toamna inclusiv iarna cu anvelope de iarna :) Am gasit sa-mi iau o anvelopa la 200 RON, o sa vad eu ce si cum, momentan o ard usor asa :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai....vrei tot pentru monobascula ? Daca da, ghinion, asta era singuru :)) Daca nu, posibil sa mai aibe unu, la fel ca asta. Eu am dat 150E pe el

 

E cineva interesat de un Monster S2R ? L-as cam vinde pe al meu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai....vrei tot pentru monobascula ? Daca da, ghinion, asta era singuru :)) Daca nu, posibil sa mai aibe unu, la fel ca asta. Eu am dat 150E pe el

 

E cineva interesat de un Monster S2R ? L-as cam vinde pe al meu :)

 

Da, tot monobascula, de unde l-ai luat ?

 

Al tau e 800 sau 1000 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al meu e 800, pt monobascula nu mai are... Mi l-a recomandat Cristi pe un baiat, Sebastian Nemes cred ca il cheama, am vb cu el, am fost, am vazut, am cumparat :P Acum vreau sa vand motoru, caut cumparator :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai fi comod si fa-i o prezentare, pret, contact, dotari.. 2-3 poze.. prezinta-ti produsul daca vrei sa-l vinzi.. doar sa zici ca-l vinzi e putin probabil sa reusesti.

 

 

Cam asa adica :)

 

/index.php?/topic/681484-vand-ducati-monster-620-ie-negru-mat-din-2002/

 

Nu va sfiiti sa scrieti de bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...