Sari la conținut

Incident Usor Soseaua Stefan Cel Mare


tudor@manowar.ro
 Share

Postări Recomandate

Nu are cum dovedi ca tu ai fost, si sincer nu cred ca are tupeul: el intra in tine, nu pastreaza distanta, si tot el se duce la politie??

Apoi eu ce sa mai zic, ca m-am trezit calcata efectiv pe picior, aveam urma pe cizme de la roata, vreo 3 cm... noroc ca aveam cizmele moto care is cat de cat tari. M-am dus langa tip, langa geam si i-am pocnit una in portiera si i-am aratat cizma...nu o comentat nimic, dar chit ca sunt fata, tot il faceam cu apa si otet

 

se poate prezenta el primu' la politie si poate declara ca el statea la stop si un motociclist s-a stracurat prin drepata lui si i-a zgariat masina. cum politia respecta motociclistii, sigur iti va da crezare tie...NOT!!! tu daca vii si spui dup'aia povestea ta, va iesi un mic circ (cred) pentru ca nu se pupa declaratiile, reconstituire, martori & shit. deci, e cu dus-intors.

 

@MetalWarrior - darama-i si motorul omului cand nu e atent, sa zica la politie ca a trecut ala pe langa el, l-a lovit si l-a dezechilibrat :laugh:) :))

 

btw, unde lucrati? tudor@manowar.ro, MetalWarrior... ce e acolo la voi, rockoteca?!?!?! :P

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se poate prezenta el primu' la politie si poate declara ca el statea la stop si un motociclist s-a stracurat prin drepata lui si i-a zgariat masina. cum politia respecta motociclistii, sigur iti va da crezare tie...NOT!!! tu daca vii si spui dup'aia povestea ta, va iesi un mic circ (cred) pentru ca nu se pupa declaratiile, reconstituire, martori & shit. deci, e cu dus-intors.

mai el poate declara ce vrea! atata timp cat tu nu ai urme pe motocicleta, nu e nici o dovada, e cuvantul lui impotriva cuvantului tau, ceea ce nu duce la nimic.

E identica faza cu atunci cand tu pici din cauza unui conservar, te duci la politie si iti spune ca nu ai ce sa ii faci pentru ca nu exista dovada...Crede-ma, stiu ce zic.

 

In fine...s-a dus ca sa aiba de unde veni :laugh: Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a dus, declara, ala cu BMW-ul poate nu se duce, or sa il cheme pentru 'çercetari', ala cu bmw-ul o sa ramana fara permis pt ca n-a declarat .... ce uameni traiesc printre noi .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a dus, declara, ala cu BMW-ul poate nu se duce, or sa il cheme pentru 'çercetari', ala cu bmw-ul o sa ramana fara permis pt ca n-a declarat .... ce uameni traiesc printre noi .....

si daca ramane fara permis ce? un BMW-ist in minus pt motociclisti :laugh: , ii iubeste careva pe astia cu BMW? nu cred...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se poate prezenta el primu' la politie si poate declara ca el statea la stop si un motociclist s-a stracurat prin drepata lui si i-a zgariat masina. cum politia respecta motociclistii, sigur iti va da crezare tie...NOT!!! tu daca vii si spui dup'aia povestea ta, va iesi un mic circ (cred) pentru ca nu se pupa declaratiile, reconstituire, martori & shit. deci, e cu dus-intors.

 

@MetalWarrior - darama-i si motorul omului cand nu e atent, sa zica la politie ca a trecut ala pe langa el, l-a lovit si l-a dezechilibrat :laugh:) :))

 

btw, unde lucrati? tudor@manowar.ro, MetalWarrior... ce e acolo la voi, rockoteca?!?!?! :P

 

Lucram la Proca Romania, firma importatoare de echipamete IT (canon, hp, brother, sony, philips, benq si inca foarte multe alte branduri producatoare de hardware)

 

Am fost la politie pe strada Fabrica de Paine or something, si am intrat acolo, era o coada de 20 si ceva de persoane. Am stat o ora jumate, baietii in bleu se miscau ca melcii si erau cu un par in poponeata de tafnosi, ampoi (nici nu se uitasera la moto sa vada ca n-are nimic) , am bagat declaratia in buzunar si am plecat la CERF, unde trebuia sa fiu alaturi de colegii mei. Acum ce-o fi o fi, si eu ma gandesc ca nu prea am ce sa patesc, ma dusesem sa stau eu mai linistit.

Editat de tudor@manowar.ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@MetalWarrior - darama-i si motorul omului cand nu e atent, sa zica la politie ca a trecut ala pe langa el, l-a lovit si l-a dezechilibrat :lol:) :lol:)

 

btw, unde lucrati? tudor@manowar.ro, MetalWarrior... ce e acolo la voi, rockoteca?!?!?! :lol:

:lol:

rockoteca frate :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce cauta topicul asta la ACCIDENTE????? :lol:

asa, ca sa intrebi tu...

e un incident...tu vrei numai morti si raniti? doamne fereste-ne!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...